0

@kuz eh sedziowie zawsze przeciwko Barcie

0

@Witekk10 ale przeciez to drewno i nie potrafi nawet pilki przyjac

1

@Colon wyglada jak Griezmann lol

2

@kerouac tak, ale jak wypuscisz ich znowu do spoleczenstwa, na pewno beda chcieli sie zrewanzowac czy cos. Nie bedzie tak, ze beda pokorni i mili.

0

@Kondziubarca moze i prawde prawisz, ale szacunek dla naszego zawodnika sie nalezy. Takie wyzwiska na poziomie podstawowki.

1

Co ma Rakitic, czego kibice nie widza, a kazdy nasz trener juz tak? Cos musi byc na rzeczy.

1

@matirix20 jezeli nauczysz sie tak zyc, zapewniam Cie, ze Twoje zycie bedzie znacznie lepsze. Sam sie o tym przekonalem.

1

@matirix20 "nie przejmuj sie tym, co inni mysla o Tobie"

4

@FranzMaurer chyba kontuzja, przekoksowanie

0

@Qrek dziekuje bardzo

1

Jak nazywala sie ta strona, na ktorej mozna ogladac powtorki calych meczow? Zapomnialem, a chce obejrzec Napoli - Barca bez znajomosci wyniku.

6

Alez tu bedzie swietowanie jak Liverpool odpadnie z Atletico. Chyba radosc bedzie wieksza, niz z potencjalnej wygranej Barcy w finale LM. :D

0

@lukas10 kto bogatemu zabroni? :D

4

@MASTURBINHO bycie zdrowym i mozliwosc przebywania z bliskimi osobami jest czyms, co ludzie czesto niedoceniaja.

5

Chcialbym, aby Leipzig wygralo Bundeslige. Graja bardzo ladny futbol, nie majac wielkich gwiazd. Namieszali w lidze jak nikt inny.

1

Swietnie Martin!
Aczkolwiek z twierdzeniem, ze sie splacil to poczekajmy. Ten mecz juz wygralismy, niech cos wniesie do zespolu, kiedy trzeba strzelic :)
Nie mniej jednak, swietne wejscie smoka. Na pewno mu to doda odwagi I pokaze kolegom a druzyny, ze nie chce byc tylko zapchajdziura.

1

Messi - Masz Grizi, strzel!
Griezmann - Czekaj! Jak?
Messi - No nie, znowu... ok tak sie strzela!

0

Ktora to juz taka glupia I bezmyslna strata z naszej strony? Oni po prostu podaja do zawodnikow Eibaru..

0

@SinMistico bo wlosy to najwiekszy powod do formy zawodnika...

1

Gramy z Eibarem, cargo sie spodziewaliscie? Teraz kazdy mecz to jak walka rowny z rownym i na razie trzeba do tego przywyknac lol nie mam wielkich oczekiwan w tym sezonie. Potrzeba czasu dla Setiena.

0

10 sekunda I Ter Stegen przy pilce. Zaczynamy :)

1

Przelew za VAR nie doszedl jeszcze. Mecz moze byc anulowany. :D

3

@Julian89 pewnie ze wzgledu na strzelanine, ktora miala miejsce kilka dni temu w Niemczech.

0

@Bykunn dla wtajemniczonych, nie jest to "reboot," a jedynie "reunion."

2

Jeden slaby mecz Liverpoolu, a ludzie od razu smieja sie z Kloppa i druzyny. Przeciez wpadki sie zdarzaja, a do tego jest jeszcze drugi mecz. Z Atletico zawsze nie wygodnie sie gra, a kibice Barcy powinni to wiedziec najlepiej. Tyle nienawisci tylko dlatego, ze nas wydymali. LOL.

13

@Mesi12 no wlasnie zmienily sie.

0

Bartomeu to tak na serio? On musi zdawac sobie sprawe z tego, co robi. Na 100% cos z tego ma, bo to niemozliwe, ze nasz klub ma taka polityke transferowa.

6

@FC1899Barca no wiesz, to albo jest spalony albo nie :p

4

Gosc wjechal Roberto w nogi jak dzik w mloda sosne i ma jeszcze pretensje ze dostal zolta...

3

Rakitic stal sie naszym Gomesem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?