DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz eh sedziowie zawsze przeciwko Barcie
0
@Witekk10 ale przeciez to drewno i nie potrafi nawet pilki przyjac
1
@Colon wyglada jak Griezmann lol
2
@kerouac tak, ale jak wypuscisz ich znowu do spoleczenstwa, na pewno beda chcieli sie zrewanzowac czy cos. Nie bedzie tak, ze beda pokorni i mili.
0
@Kondziubarca moze i prawde prawisz, ale szacunek dla naszego zawodnika sie nalezy. Takie wyzwiska na poziomie podstawowki.
1
Co ma Rakitic, czego kibice nie widza, a kazdy nasz trener juz tak? Cos musi byc na rzeczy.
1
@matirix20 jezeli nauczysz sie tak zyc, zapewniam Cie, ze Twoje zycie bedzie znacznie lepsze. Sam sie o tym przekonalem.
1
@matirix20 "nie przejmuj sie tym, co inni mysla o Tobie"
4
@FranzMaurer chyba kontuzja, przekoksowanie
0
@Qrek dziekuje bardzo
1
Jak nazywala sie ta strona, na ktorej mozna ogladac powtorki calych meczow? Zapomnialem, a chce obejrzec Napoli - Barca bez znajomosci wyniku.
6
Alez tu bedzie swietowanie jak Liverpool odpadnie z Atletico. Chyba radosc bedzie wieksza, niz z potencjalnej wygranej Barcy w finale LM. :D
0
@lukas10 kto bogatemu zabroni? :D
4
@MASTURBINHO bycie zdrowym i mozliwosc przebywania z bliskimi osobami jest czyms, co ludzie czesto niedoceniaja.
5
Chcialbym, aby Leipzig wygralo Bundeslige. Graja bardzo ladny futbol, nie majac wielkich gwiazd. Namieszali w lidze jak nikt inny.
1
Swietnie Martin!
Aczkolwiek z twierdzeniem, ze sie splacil to poczekajmy. Ten mecz juz wygralismy, niech cos wniesie do zespolu, kiedy trzeba strzelic :)
Nie mniej jednak, swietne wejscie smoka. Na pewno mu to doda odwagi I pokaze kolegom a druzyny, ze nie chce byc tylko zapchajdziura.
1
Messi - Masz Grizi, strzel!
Griezmann - Czekaj! Jak?
Messi - No nie, znowu... ok tak sie strzela!
0
Ktora to juz taka glupia I bezmyslna strata z naszej strony? Oni po prostu podaja do zawodnikow Eibaru..
0
@SinMistico bo wlosy to najwiekszy powod do formy zawodnika...
1
Gramy z Eibarem, cargo sie spodziewaliscie? Teraz kazdy mecz to jak walka rowny z rownym i na razie trzeba do tego przywyknac lol nie mam wielkich oczekiwan w tym sezonie. Potrzeba czasu dla Setiena.
0
10 sekunda I Ter Stegen przy pilce. Zaczynamy :)
1
Przelew za VAR nie doszedl jeszcze. Mecz moze byc anulowany. :D
3
@Julian89 pewnie ze wzgledu na strzelanine, ktora miala miejsce kilka dni temu w Niemczech.
0
@Bykunn dla wtajemniczonych, nie jest to "reboot," a jedynie "reunion."
2
Jeden slaby mecz Liverpoolu, a ludzie od razu smieja sie z Kloppa i druzyny. Przeciez wpadki sie zdarzaja, a do tego jest jeszcze drugi mecz. Z Atletico zawsze nie wygodnie sie gra, a kibice Barcy powinni to wiedziec najlepiej. Tyle nienawisci tylko dlatego, ze nas wydymali. LOL.
13
@Mesi12 no wlasnie zmienily sie.
0
Bartomeu to tak na serio? On musi zdawac sobie sprawe z tego, co robi. Na 100% cos z tego ma, bo to niemozliwe, ze nasz klub ma taka polityke transferowa.
6
@FC1899Barca no wiesz, to albo jest spalony albo nie :p
4
Gosc wjechal Roberto w nogi jak dzik w mloda sosne i ma jeszcze pretensje ze dostal zolta...
3
Rakitic stal sie naszym Gomesem.