DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk jak dobrze umyjesz, to co za roznica?:l
Uzywaj dwoch recznikow :)
0
Dzialajacy link do USA? Nierwicy mozna dostac, wszedzie przerywa :)
0
Platforma nie jest dostepna w USA. Jest jakis inny sposob na obejrzenie tego?
17
Valverde mowi po meczu, ze jest zadowolony, a taki Vidal nie owija w bawelne i nazywa rzeczy po imieniu, mowiac w prost, ze trzeba duzo poprawic. To jest ta roznica.
3
@Cariones sam wiesz jak to jest z ostatnim meczem na kuponie, nie kus losu :p
0
@th@les hahahah, malo sie nie poplakalem!
1
@daro22 pamietam jak sie na studiach w klasie ogladalo xD
0
@El dominatore jest motywacja na lata
0
@itmustbejoke pierwszy raz sie ciesze, ze nasz zawodnik nie bedzie mogl grac. Co za czasy, I to jeszcze nasz Busi, ktory byl maszyna pod Guardiola.
0
@Kapitan hawk I tak wygramy jakims cudem, wiec bedzie wszystko "dobrze...."
1
@klopx poszedl na priv.
1
@Batys oszczedz sobie i nie psuj sobie weekendu :)
3
Jak tak wielki klub jak Barca moze pozwolic na to, aby Valverde wciaz byl trenerem? Rozumiem, ze mozna dac 1 albo 2 szanse, ale robienie tego samego w kolko i oczekiwanie innych rezultatow to szalenstwo. Wszyscy sie z nas smieja. Wczesniej przynajmniej przeciwnicy bali sie z nami grac, a teraz takie Leganes klepie nas jak chce, a my przeciez mamy taki sklad!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@lukaszbrk albo nie byloby takiej gry :p
2
@Tom0VeB podlaczam sie
0
@Krzywy95 czyli malo kto ograny, dlatego gramy taka padake :D
0
@Socjopata to taki nasz Vidal
64
@NeroTFP wytrwalosci I zdrowia dla taty przesylam!
1
@sokot a kto jak nie Valverde ma ich zmotywowac? Barto?
0
Valverde kieruje sie ideologia Cruyffa, w ktorej to rywale powinni biegac, a nie pilkarze Barcelony. Chcielismy zachowac tradycje, a Valverde to robi. Dlaczego ludzie narzekaja?
0
@matirix20 pfffff, Suarez dwa gole? Jakie to nierealistyczne.
1
@barcanawieki zgubilem raz i pewna kobieta do mnie zadzwonila. Chcialem nawet jej zaplacic czy cos, ale nic nie chciala. :)
1
Czyli co, tradycyjne "wazne 3 punkty, nie wazne jaki styl, zapomniec I do przodu?"
0
Mackenzie :( tak myslalem, ze nie da rady. Jestem ciekaw co pokaze Joanna. To jej ostatnia szansa, musi to wygrac.
3
@matirix20 powodzenia z silna wola, by akurat grac jeden mecz na tydzien. Bedzie Ci potrzebna xd
1
@IronSanHybrid ladna kolezanka :)
1
Jak Dembele ma zintegrowac sie z druzyna, skoro nic nie rozumie? Wiem, ze ma tlumacza, ale ten nie jest z nim na boisku czy z zawodnikami. To kuriozalne. To tak jakbym pracowal w Chinach, wiedzial mniej wiecej co mam robic I nic nie rozumial gdy ktos daje mi wskazowki lol
0
Ah, ten Dembus. Jak nie kontuzja, to czerwona. Nie pogra do konca :D
1
@szymek029 tak.