1

@Hiacynk jak dobrze umyjesz, to co za roznica?:l
Uzywaj dwoch recznikow :)

0

Dzialajacy link do USA? Nierwicy mozna dostac, wszedzie przerywa :)

0

Platforma nie jest dostepna w USA. Jest jakis inny sposob na obejrzenie tego?

17

Valverde mowi po meczu, ze jest zadowolony, a taki Vidal nie owija w bawelne i nazywa rzeczy po imieniu, mowiac w prost, ze trzeba duzo poprawic. To jest ta roznica.

3

@Cariones sam wiesz jak to jest z ostatnim meczem na kuponie, nie kus losu :p

0

@th@les hahahah, malo sie nie poplakalem!

1

@daro22 pamietam jak sie na studiach w klasie ogladalo xD

0

@El dominatore jest motywacja na lata

0

@itmustbejoke pierwszy raz sie ciesze, ze nasz zawodnik nie bedzie mogl grac. Co za czasy, I to jeszcze nasz Busi, ktory byl maszyna pod Guardiola.

0

@Kapitan hawk I tak wygramy jakims cudem, wiec bedzie wszystko "dobrze...."

1

@klopx poszedl na priv.

1

@Batys oszczedz sobie i nie psuj sobie weekendu :)

3

Jak tak wielki klub jak Barca moze pozwolic na to, aby Valverde wciaz byl trenerem? Rozumiem, ze mozna dac 1 albo 2 szanse, ale robienie tego samego w kolko i oczekiwanie innych rezultatow to szalenstwo. Wszyscy sie z nas smieja. Wczesniej przynajmniej przeciwnicy bali sie z nami grac, a teraz takie Leganes klepie nas jak chce, a my przeciez mamy taki sklad!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lukaszbrk albo nie byloby takiej gry :p

2

@Tom0VeB podlaczam sie

0

@Krzywy95 czyli malo kto ograny, dlatego gramy taka padake :D

0

@Socjopata to taki nasz Vidal

64

@NeroTFP wytrwalosci I zdrowia dla taty przesylam!

1

@sokot a kto jak nie Valverde ma ich zmotywowac? Barto?

0

Valverde kieruje sie ideologia Cruyffa, w ktorej to rywale powinni biegac, a nie pilkarze Barcelony. Chcielismy zachowac tradycje, a Valverde to robi. Dlaczego ludzie narzekaja?

0

@matirix20 pfffff, Suarez dwa gole? Jakie to nierealistyczne.

1

@barcanawieki zgubilem raz i pewna kobieta do mnie zadzwonila. Chcialem nawet jej zaplacic czy cos, ale nic nie chciala. :)

1

Czyli co, tradycyjne "wazne 3 punkty, nie wazne jaki styl, zapomniec I do przodu?"

0

Mackenzie :( tak myslalem, ze nie da rady. Jestem ciekaw co pokaze Joanna. To jej ostatnia szansa, musi to wygrac.

3

@matirix20 powodzenia z silna wola, by akurat grac jeden mecz na tydzien. Bedzie Ci potrzebna xd

1

@IronSanHybrid ladna kolezanka :)

1

Jak Dembele ma zintegrowac sie z druzyna, skoro nic nie rozumie? Wiem, ze ma tlumacza, ale ten nie jest z nim na boisku czy z zawodnikami. To kuriozalne. To tak jakbym pracowal w Chinach, wiedzial mniej wiecej co mam robic I nic nie rozumial gdy ktos daje mi wskazowki lol

0

Ah, ten Dembus. Jak nie kontuzja, to czerwona. Nie pogra do konca :D

1

@szymek029 tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?