DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 haahhahaha, az sie rozesmialem lol
0
@MartiNJ11 23% wolniejszy od swojej nominalnej formy.
0
@neymarjr_143 co sie stalo?
0
@robsesh ze mna tez! :p
Xazzorfcb
4
Taki klub, taka historia, a Barto i spolka niszcza to wszystko na naszych oczach...
1
@hyzar wszyscy sie tam marnuja
0
@MiGzi sam tak zrobilem :)
0
Atmosfera na stadionie zenujaca.
2
Wciaz nie moge sie przyzwyczaic, ze Griezmann gra u nas.
2
@BarcaInfo piekne, widzialem podobna akcje z Messim i Alvesem, ale na znacznie wiekszej przestrzeni.
0
Jeszcze troche, a pilka nozna beda rzadzic mlodziki. To jak Ansu sobie radzi, jest niesamowite.
1
@kenneth99 no co? Asystowali sobie przy swoich golach :)
3
Duzo osob tutaj mowi, ze zawodnicy sami powinni sie dolozyc do transferu. Dolozylibyscie, gdyby wasz szef chcialby zatrudnic nowego pracownika? Ja wiem, ze to inne realia I otoczenie, ale wciaz, badzmy powazni xd
0
@kluskv123 ja zebym gral przeciwko Barcie to bym narobil w gacie, wiec spoko
0
Tak jak mowilem, Khabib pelna dominacja. Respekt dla Poiriera.
0
@Kacper1432 ahhh, zezloscilem sie, kiedy ich walka nie doszla do skutku. A co z Diazem? Mysle, ze rowniez moglby zagrozic Khabibowi. On niczego sie nie boi, to przynajmniej na starcie nie przegra jak Poirier.
Sorry, gala juz sie zaczela. Pomylilem sie, bo zawsze jest o innej porze haha.
0
@Kacper1432 Khabib nie meczy sie wcale, a nonstop atakuje i probuje sprowadzic przeciwnika do ziemi. Poirier nigdy z kims takim nie walczyl. Khabib nie da mu sekundy na odpoczynek
0
@A_Gomesinho_21 o polnocy jakos pewnie
Edit: dla mnie o polnocy lol to tak nad 6 rano w Polsce?
0
Khabib vs Poirier
Kogo macie? Obstawiam Khabiba. Bedzie naprawde swietna walka.
0
@Wilczeq jednak bardzo pomaga bo sam tym sposobem robilem I wiele razy mi sie udalo.
0
Jeszcze Real dzis wygra i La Rambla padnie haha
3 kolejka, a tutaj atmosfera jakby Barca przegrala juz caly sezon.
0
@damianex10 przynajmniej potrafili sie podniesc I wygrac :)
2
O, Monaco bez czerwonej kartki dzis. Jest progres :)
0
@Kubix93 no tak, ale to Valverde praca, aby zorganizowac zespol w taki sposob by poradzil sobie bez Messiego. Przepraszam, ale my mamy taka kadre, ze spokojnie powinnismy sobie radzic a druzynami typu Osasuna bez Messiego. Oczywiscie nie oceniam tego przez pryzmat jednego meczu.
0
@Barcaa12 e tam, za nudno nudno byloby.
0
@MichalZZZ a ja mam, ale trzeba byc selektywnym, a nie lykac kazda wiadomosc jak pelikan :)
0
Zaczalem sledzic konto Neya na IG. Cos sie dzieje.
1
Nie znam innego klubu, gdzie kibice powiedzieliby, "nie ide dzis na mecz, bo Messi nie gra." Co to bedzie bez naszego kosmity. :)
0
@Rewolucja123 snitches get stitches bro
0
@michaleu tak