0

@Katalończyk 99 haahhahaha, az sie rozesmialem lol

0

@MartiNJ11 23% wolniejszy od swojej nominalnej formy.

0

@neymarjr_143 co sie stalo?

0

@robsesh ze mna tez! :p
Xazzorfcb

4

Taki klub, taka historia, a Barto i spolka niszcza to wszystko na naszych oczach...

1

@hyzar wszyscy sie tam marnuja

0

@MiGzi sam tak zrobilem :)

0

Atmosfera na stadionie zenujaca.

2

Wciaz nie moge sie przyzwyczaic, ze Griezmann gra u nas.

2

@BarcaInfo piekne, widzialem podobna akcje z Messim i Alvesem, ale na znacznie wiekszej przestrzeni.

0

Jeszcze troche, a pilka nozna beda rzadzic mlodziki. To jak Ansu sobie radzi, jest niesamowite.

1

@kenneth99 no co? Asystowali sobie przy swoich golach :)

3

Duzo osob tutaj mowi, ze zawodnicy sami powinni sie dolozyc do transferu. Dolozylibyscie, gdyby wasz szef chcialby zatrudnic nowego pracownika? Ja wiem, ze to inne realia I otoczenie, ale wciaz, badzmy powazni xd

0

@kluskv123 ja zebym gral przeciwko Barcie to bym narobil w gacie, wiec spoko

0

Tak jak mowilem, Khabib pelna dominacja. Respekt dla Poiriera.

0

@Kacper1432 ahhh, zezloscilem sie, kiedy ich walka nie doszla do skutku. A co z Diazem? Mysle, ze rowniez moglby zagrozic Khabibowi. On niczego sie nie boi, to przynajmniej na starcie nie przegra jak Poirier.
Sorry, gala juz sie zaczela. Pomylilem sie, bo zawsze jest o innej porze haha.

0

@Kacper1432 Khabib nie meczy sie wcale, a nonstop atakuje i probuje sprowadzic przeciwnika do ziemi. Poirier nigdy z kims takim nie walczyl. Khabib nie da mu sekundy na odpoczynek

0

@A_Gomesinho_21 o polnocy jakos pewnie
Edit: dla mnie o polnocy lol to tak nad 6 rano w Polsce?

0

Khabib vs Poirier
Kogo macie? Obstawiam Khabiba. Bedzie naprawde swietna walka.

0

@Wilczeq jednak bardzo pomaga bo sam tym sposobem robilem I wiele razy mi sie udalo.

0

Jeszcze Real dzis wygra i La Rambla padnie haha
3 kolejka, a tutaj atmosfera jakby Barca przegrala juz caly sezon.

0

@damianex10 przynajmniej potrafili sie podniesc I wygrac :)

2

O, Monaco bez czerwonej kartki dzis. Jest progres :)

0

@Kubix93 no tak, ale to Valverde praca, aby zorganizowac zespol w taki sposob by poradzil sobie bez Messiego. Przepraszam, ale my mamy taka kadre, ze spokojnie powinnismy sobie radzic a druzynami typu Osasuna bez Messiego. Oczywiscie nie oceniam tego przez pryzmat jednego meczu.

0

@Barcaa12 e tam, za nudno nudno byloby.

0

@MichalZZZ a ja mam, ale trzeba byc selektywnym, a nie lykac kazda wiadomosc jak pelikan :)

0

Zaczalem sledzic konto Neya na IG. Cos sie dzieje.

1

Nie znam innego klubu, gdzie kibice powiedzieliby, "nie ide dzis na mecz, bo Messi nie gra." Co to bedzie bez naszego kosmity. :)

0

@Rewolucja123 snitches get stitches bro

0

@michaleu tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?