DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 niesmaczne, ale prawdziwe
0
@Jakchcesz dostac jeszcze buziaka od Antonelli?
0
@Naturopata a idz pan......
0
@nvidd taki hujajej
2
@malicinho jedyny zalapal. Nawet nie bralem pod uwage zadnych zasad. Napisalem, bo smieszne lol
A tutaj wszyscy od razu moraly prawia haha
30
Z Neymarem jest jak z super ex laska, ktora wybrala innego. Niby nie chcesz do niej wracac, aczkolwiek zeby sama chciala, gniotlbys jak wiewiorka zoledzie.
0
@michal26 a ja powaznie to pisalem? Wciaz sie smieje
11
@michal26 a Barca wszystko wczoraj prawidlowo :D
0
@BigShaq tez dziala to na moje nerwy :D
0
Takie mecze Barcelony mozna ogladac z bananem na twarzy. Valverde jednak poprawil bledy z pierwszego meczu.
0
To co, Suarez lawa? :p
1
Boze, co my gramy?!
4
#ValverdeOut
0
Zakrecil jak sloiki xd
3
Rakitic na 100% bedzie podstawowym zawodnikiem w przyszlym sezonie. Nie smieje sie, po prostu gosc nawet w presezonie gra caly mecz.
0
Rafinha znowu jakis uraz, ze sie tak lapie za noge?
3
Firpo juz moze usiasc na lawce, u Valdka jeden blad nowego I lawa lol
0
Co my mamy dziury w obronie, przeciez to zyrafa i slon moga sobie przejsc spokojnie
1
@semafor widzialem juz w jakims presezonie :D
0
Napoli swietnie gra pilka! Ogolnie swietny mecz na razie.
1
Griezmann swietnie jak na razie :)
0
@Bykunn dziwne troche xd
0
Nie rozumiem, dlaczego gramy dwa razy z Napoli? Jaki jest tego cel, nie liczac tego marketingowego? Choc nawet marketingowo wydaje sie to dziwne.
0
@ViscaBarca123 taktyczny.
0
A Messi wciaz na lawce... eh, Valverde out..
1
Zaraz Suarez pokaze Griezmannowi jak sie strzela :)
1
Ah, ten Ozil. Wybitny zawodnik, a jednak nigdy w wielkich klubach nie gral.
0
@takisobiektos dzieki. Nie spotkalem sie w sumie z czyms takim. Ciekawa taktyka I kazdy sobie pogra.
1
Schalke 04 rozegralo 2 mecze w jeden dzien czy to jakis blad w apce FotMob?
0
@Samyazza watpie. Po prostu Real taki slaby dzis, wiec Simone kazal atakowac, bo I tak nie bedzie okazji do bronienia :D