0

Ciekawe co powie Valverde po meczu. "Nie popelnilismy bledu z Rzymu, przeciez nie przegralismy 0-3. Wyciagniemy kolejne wnioski i powalczymy z Valencia o puchar."

0

Teraz to sie dopiero zacznie szukanie Messiego na sile...

0

Idz fanie :p.

0

Vidal najlepszy z naszych na razie. Co za walczak!!

0

Vidal jakie podanie!!

0

Ktos chce pograc w Division 2 na ps4?

0

Tak, zgadzam sie. Aczkolwiek ile sytuacji Pique wyszedl na raz I przegral. On musi sie nauczyc, ze szybkosc to nie jego sila. Tak czy siak, kurrrrrrr, prosze zostan.

0

Przepraszam za podwojny post, ale wygrywamy! Wszyscy hejterzy Valdka, damy rade. Zaufajmy mu. VeB!

0

Okay, Messi. Nie ma slow aby go ukoronowac. Aczkolwiek, to Suarez zaczal cala eskapade. Nie gramy tiki-taki, ale wygrywamy. Valverde, dziekuje! Nie ma tiki-taki, ale wodzu, prowadzisz nas. Visca el Barca!

5

Obejrzyj mecz, kolego :p

12

Boateng to na pewno, bo zostaje na nastepny sezon.

0

No to Messi odbierze dzis nagrode od Antonelli ;)

2

Ta nagroda teraz tyle znaczy jak moja statuetka z Matmy w podstawowce xD

1

Bedziemy tesknic za Messim i to bardzo!

0

Ter Stegen mial pilke przy nodze wiecej niz co poniektorzy z naszej pomocy. Tragedia.

0

Doczekalem sie czasow, kiedy Barca boi sie atakowac I tylko broni wyniku...

1

Messi sie rozglada i mysli sobie, "komu ja mam kur** podac?!"

0

Rakitic to dotknal pilke?

18

Suarez zero sentymentow xD

0

>Roberto lepsza opcja
>Semedo nie da rady

0

Messi nawet tak w FIFIE sie nie da tak grac. Poezja. 5 najlepszy pilkarz swiata.

8

Messi, Jezu co on wyprawia!!

0

Obysmy teraz nie zaczeli sie bronic. Valverde Sam powiedzial, ze Liverpool bedzie atakowac nonstop przez 15 minut I trzeba to przetrwac.

3

Messi dzis na 200%, swietnie sie go oglada tak zmotywowanego.

1

Kto tam pisal 4-0 i po dwumeczu?

4

Frenkie de Jong w przerwie, bo bedzie ciezko.

2

Za kazdym razem jak Liverpool atakuje to mam zawal xD

0

Najdluzsze 10 minut w moim zyciu.
Vamos Barca!

0

Ja czekam do 2:45 I ide robic jedzenie lol

0

Specjalnie tak robia smaka na mecz. Zaraz pojdziesz po jakies chipsy I piwko na meczyk:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?