DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co powie Valverde po meczu. "Nie popelnilismy bledu z Rzymu, przeciez nie przegralismy 0-3. Wyciagniemy kolejne wnioski i powalczymy z Valencia o puchar."
0
Teraz to sie dopiero zacznie szukanie Messiego na sile...
0
Idz fanie :p.
0
Vidal najlepszy z naszych na razie. Co za walczak!!
0
Vidal jakie podanie!!
0
Ktos chce pograc w Division 2 na ps4?
0
Tak, zgadzam sie. Aczkolwiek ile sytuacji Pique wyszedl na raz I przegral. On musi sie nauczyc, ze szybkosc to nie jego sila. Tak czy siak, kurrrrrrr, prosze zostan.
0
Przepraszam za podwojny post, ale wygrywamy! Wszyscy hejterzy Valdka, damy rade. Zaufajmy mu. VeB!
0
Okay, Messi. Nie ma slow aby go ukoronowac. Aczkolwiek, to Suarez zaczal cala eskapade. Nie gramy tiki-taki, ale wygrywamy. Valverde, dziekuje! Nie ma tiki-taki, ale wodzu, prowadzisz nas. Visca el Barca!
5
Obejrzyj mecz, kolego :p
12
Boateng to na pewno, bo zostaje na nastepny sezon.
0
No to Messi odbierze dzis nagrode od Antonelli ;)
2
Ta nagroda teraz tyle znaczy jak moja statuetka z Matmy w podstawowce xD
1
Bedziemy tesknic za Messim i to bardzo!
0
Ter Stegen mial pilke przy nodze wiecej niz co poniektorzy z naszej pomocy. Tragedia.
0
Doczekalem sie czasow, kiedy Barca boi sie atakowac I tylko broni wyniku...
1
Messi sie rozglada i mysli sobie, "komu ja mam kur** podac?!"
0
Rakitic to dotknal pilke?
18
Suarez zero sentymentow xD
0
>Roberto lepsza opcja
>Semedo nie da rady
0
Messi nawet tak w FIFIE sie nie da tak grac. Poezja. 5 najlepszy pilkarz swiata.
8
Messi, Jezu co on wyprawia!!
0
Obysmy teraz nie zaczeli sie bronic. Valverde Sam powiedzial, ze Liverpool bedzie atakowac nonstop przez 15 minut I trzeba to przetrwac.
3
Messi dzis na 200%, swietnie sie go oglada tak zmotywowanego.
1
Kto tam pisal 4-0 i po dwumeczu?
4
Frenkie de Jong w przerwie, bo bedzie ciezko.
2
Za kazdym razem jak Liverpool atakuje to mam zawal xD
0
Najdluzsze 10 minut w moim zyciu.
Vamos Barca!
0
Ja czekam do 2:45 I ide robic jedzenie lol
0
Specjalnie tak robia smaka na mecz. Zaraz pojdziesz po jakies chipsy I piwko na meczyk:D