DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ile razy ostatnio czytam ten sam komentarz od trenera czy pilkarzy, "cierpielismy..." tak, kibice tez.
0
Ta, z Valverde tak bedzie....
1
Wszystko zatrzymuje dzis.
0
Bartomeu siedzi na widowni I sobie mysli, "kur, co ja sobie myslalem dajac mu kolejny kontrakt..."
1
Co za widowisko :D
0
A little bit psycho
0
Mysle, zeby Roberto lepiej byl na lawce....
1
Oby tylko Barca nie podeszla do pierwszego meczu z Realem jak z Sevilla. Nie ma co sie bawic i w pierwszym meczu przypieczetowac pewna przewage.
0
A obrona Cie nie przeraza?:p
0
Eh...co to bedzie jak Messiego zabraknie..
0
Myslicie, ze jak Umtiti wroci, to od razu pierwszy sklad? Troche nie fair byloby dla Lengleta.
10
Skoro Gomes dostal tyle szans, Malcom rowniez zdecydowanie powinien je otrzymac.
0
Nie smiejcie sie z Realu, myslicie, ze dla takiej druzyny jest tak latwo?
2
Jest w nim przyszlosc, to fakt, ale pamietaj, ze nasz Douglas to tez byl mega grajek z kompilacji xD
14
Tak samo jak w pilce noznej :)
1
"The Witch" byl calkiem spoko.
0
Co zrobil?
2
Patrzac na pierwsze 15min tego meczu, kto by pomyslal, ze wygramy az tak wysoko.
1
Pamietam czasy, kiedy wszyscy chcieli, aby Denis dostal wiecej minut. Ahhh, jak to sie zmienia hehe
1
Faul na Dembele.
0
Boze, czemu Denis, a nie Alena.....to tak jakby drewno do lasu wnosic.
2
Kazdy ma inne cele. Dla Realu jest to porazka 0-3 I awans.
0
Mysle, ze Max troche go zlekcewazyl w 3 rundzie, ale propsy dla Ortegi, bo gosc ma serce do walki.
0
Co za walka. Wow, Holloway to w ogole inny poziom. Bawil sie z Ortega przez 4 rundy.
3
Ile zmian mozna dokonac dzis?
0
Rakitic first choice man
0
Kto jest wazniejszy dla Valverde, Messi czy Rakitic?
0
Dajesz Malcom, bo Valverde znowu wysle cie na trybuny na nastepne spotkania
0
Wow, to moglo sie podobac. Brawo Barca :) piekna akcja!
0
No gramy jak rowny z rownym! Nie mozemy pozwolic im strzelic, bo bedzie chaos. Eh, kiedys takie druzyny zjadalismy na sniadanie drugim skladem.