9

Ile razy ostatnio czytam ten sam komentarz od trenera czy pilkarzy, "cierpielismy..." tak, kibice tez.

0

Ta, z Valverde tak bedzie....

1

Wszystko zatrzymuje dzis.

0

Bartomeu siedzi na widowni I sobie mysli, "kur, co ja sobie myslalem dajac mu kolejny kontrakt..."

1

Co za widowisko :D

0

A little bit psycho

0

Mysle, zeby Roberto lepiej byl na lawce....

1

Oby tylko Barca nie podeszla do pierwszego meczu z Realem jak z Sevilla. Nie ma co sie bawic i w pierwszym meczu przypieczetowac pewna przewage.

0

A obrona Cie nie przeraza?:p

0

Eh...co to bedzie jak Messiego zabraknie..

0

Myslicie, ze jak Umtiti wroci, to od razu pierwszy sklad? Troche nie fair byloby dla Lengleta.

10

Skoro Gomes dostal tyle szans, Malcom rowniez zdecydowanie powinien je otrzymac.

0

Nie smiejcie sie z Realu, myslicie, ze dla takiej druzyny jest tak latwo?

2

Jest w nim przyszlosc, to fakt, ale pamietaj, ze nasz Douglas to tez byl mega grajek z kompilacji xD

14

Tak samo jak w pilce noznej :)

1

"The Witch" byl calkiem spoko.

0

Co zrobil?

2

Patrzac na pierwsze 15min tego meczu, kto by pomyslal, ze wygramy az tak wysoko.

1

Pamietam czasy, kiedy wszyscy chcieli, aby Denis dostal wiecej minut. Ahhh, jak to sie zmienia hehe

1

Faul na Dembele.

0

Boze, czemu Denis, a nie Alena.....to tak jakby drewno do lasu wnosic.

2

Kazdy ma inne cele. Dla Realu jest to porazka 0-3 I awans.

0

Mysle, ze Max troche go zlekcewazyl w 3 rundzie, ale propsy dla Ortegi, bo gosc ma serce do walki.

0

Co za walka. Wow, Holloway to w ogole inny poziom. Bawil sie z Ortega przez 4 rundy.

3

Ile zmian mozna dokonac dzis?

0

Rakitic first choice man

0

Kto jest wazniejszy dla Valverde, Messi czy Rakitic?

0

Dajesz Malcom, bo Valverde znowu wysle cie na trybuny na nastepne spotkania

0

Wow, to moglo sie podobac. Brawo Barca :) piekna akcja!

0

No gramy jak rowny z rownym! Nie mozemy pozwolic im strzelic, bo bedzie chaos. Eh, kiedys takie druzyny zjadalismy na sniadanie drugim skladem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?