DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze dlatego nie dostal zadnych minut?
0
Ciekawe jak gralby Dembele z Guardiola jako trenerem...
0
Ja rowniez, ale musi sobie na to zasluzyc. Sam uciekal od walki z Povetkinem.
0
Miller u mnie w akademii czesto trenuje. To jest bestia, ale wybiera sobie emerytow, a potem szczeka do Anthony Joshua lol
0
Niewykorzystane slupki sie mszcza....
0
Dziekuje :) mamy zbyt duzo pseudokibicow albo sezonowcow.
8
Ludzie sa dziwni. Domagaja sie rotacji, a kiedy to sie staje, hejtuja bo remis. To sie zdarza! Poczekajmy z ocenami do konca sezonu! To jest Barca! Damy rade :)
4
Ja dalej czekam na kazdy mecz Barcy z niecierpliwoscia. Mamy maly spadek formy, ale to nie powod by przestac ogladac Barce. To moj klub na zawsze!
0
Wejdzie w 85 minucie zeby zyskac czas....
1
Co myslicie o wczorajszej konferencji UFC? Zalosny McGregor i ta jego promocja whiskey. Dana byl tak jednostronny, ze zal mi bylo Khabiba. Mam nadzieje, ze Khabib go zmiecie.
0
Tak.
0
Ma ktos link do bramki Paco?
0
Czy ja wiem czy taki dobry diss.. czepianie sie o brode czy wiek Eminema - ale pocisk! Dodatkowo wiele osob na to polecialo, bo ma fajny bit, a to przeciez nie o to chodzi.
1
Warto ogladac Brazylie? Jak wyglada gra?
0
Kowalkiewicz wlasnie walczy z Andrade. Co za poczatek walking! Bedzie ciezko.
I koniec.... nokaut.
0
Lol napisales czy to jej chlopak, ale juz skasowales post.
0
Nie.......
2
Kto byl lepszy dla Barcy w najlepszej formie, Alba czy Abidal?
12
Wszyscy mowia o Messim, ze nie znalazl sie w trojce FIFY. No I co? I tak wiemy, ze to kosmita i najlepszy zawodnik na swiecie. Po prostu inni zawodnicy maja latwiej by dostac sie na liscie. Jak Messi strzeli 3 gole w meczu albo wygra mecz, to jest normalne, bo to jest cos, co on robi co mecz. Messi przyzwyczail nas do rzeczy niemozliwych. FIFA to medialnosc, a wiadomo, ze Messi takim nie jest.
7
Wciaz nie rozumiem ludzi, ktorzy mowia, ze Rakitic nic nie daje druzynie. Nie mowie o ostatnim meczu, w ktorym byl swietny, ale ogolnie. To jest walczak, gosc, ktory powiedzial nie dla kasy PSG, zeby zostac z nami. Jest niesamowity.
6
Ronaldo plakal jak ogladal Messiego oddajacego karnego dla Suareza.
0
Coutinho swietne podania rozdaje dzis.
0
Co jak co, ale spodziewalem sie wiecej po Dembele dzis.
3
A kto nie lubi? Dobry bimberek nie jest zly.
0
Co zrobil Ronaldo znowu, bo nie ogladam?
0
Nie, jakis link?
0
Mysle, ze VAR naprawde pomoze La Lidze. Niewazne w ktora strone, aby bylo sprawiedliwie.
0
Chodzilo mi o wczorajszy mecz tylko:]
0
Dajmy Kamerzyscie szanse w tym sezonie bez Ronaldo.
0
Dziekuje :)