0

Moze dlatego nie dostal zadnych minut?

0

Ciekawe jak gralby Dembele z Guardiola jako trenerem...

0

Ja rowniez, ale musi sobie na to zasluzyc. Sam uciekal od walki z Povetkinem.

0

Miller u mnie w akademii czesto trenuje. To jest bestia, ale wybiera sobie emerytow, a potem szczeka do Anthony Joshua lol

0

Niewykorzystane slupki sie mszcza....

0

Dziekuje :) mamy zbyt duzo pseudokibicow albo sezonowcow.

8

Ludzie sa dziwni. Domagaja sie rotacji, a kiedy to sie staje, hejtuja bo remis. To sie zdarza! Poczekajmy z ocenami do konca sezonu! To jest Barca! Damy rade :)

4

Ja dalej czekam na kazdy mecz Barcy z niecierpliwoscia. Mamy maly spadek formy, ale to nie powod by przestac ogladac Barce. To moj klub na zawsze!

0

Wejdzie w 85 minucie zeby zyskac czas....

1

Co myslicie o wczorajszej konferencji UFC? Zalosny McGregor i ta jego promocja whiskey. Dana byl tak jednostronny, ze zal mi bylo Khabiba. Mam nadzieje, ze Khabib go zmiecie.

0

Tak.

0

Ma ktos link do bramki Paco?

0

Czy ja wiem czy taki dobry diss.. czepianie sie o brode czy wiek Eminema - ale pocisk! Dodatkowo wiele osob na to polecialo, bo ma fajny bit, a to przeciez nie o to chodzi.

1

Warto ogladac Brazylie? Jak wyglada gra?

0

Kowalkiewicz wlasnie walczy z Andrade. Co za poczatek walking! Bedzie ciezko.
I koniec.... nokaut.

0

Lol napisales czy to jej chlopak, ale juz skasowales post.

0

Nie.......

2

Kto byl lepszy dla Barcy w najlepszej formie, Alba czy Abidal?

12

Wszyscy mowia o Messim, ze nie znalazl sie w trojce FIFY. No I co? I tak wiemy, ze to kosmita i najlepszy zawodnik na swiecie. Po prostu inni zawodnicy maja latwiej by dostac sie na liscie. Jak Messi strzeli 3 gole w meczu albo wygra mecz, to jest normalne, bo to jest cos, co on robi co mecz. Messi przyzwyczail nas do rzeczy niemozliwych. FIFA to medialnosc, a wiadomo, ze Messi takim nie jest.

7

Wciaz nie rozumiem ludzi, ktorzy mowia, ze Rakitic nic nie daje druzynie. Nie mowie o ostatnim meczu, w ktorym byl swietny, ale ogolnie. To jest walczak, gosc, ktory powiedzial nie dla kasy PSG, zeby zostac z nami. Jest niesamowity.

6

Ronaldo plakal jak ogladal Messiego oddajacego karnego dla Suareza.

0

Coutinho swietne podania rozdaje dzis.

0

Co jak co, ale spodziewalem sie wiecej po Dembele dzis.

3

A kto nie lubi? Dobry bimberek nie jest zly.

0

Co zrobil Ronaldo znowu, bo nie ogladam?

0

Nie, jakis link?

0

Mysle, ze VAR naprawde pomoze La Lidze. Niewazne w ktora strone, aby bylo sprawiedliwie.

0

Chodzilo mi o wczorajszy mecz tylko:]

0

Dajmy Kamerzyscie szanse w tym sezonie bez Ronaldo.

0

Dziekuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?