DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kto mowi, ze karne dla Realu niesluszne? Prosze... nienawidze Realu, ale badzmy realistami.
0
A co myslisz o Kaspersky (wiem ze trzeba placic) ?
0
Jaki jest najlepszy darmowy antivirus na PC?
0
Real oszczedza sie na LM.
0
Valencia jak zawsze... dobrze zaczyna, a potem puchnie :/
0
Naprawde?
4
Co jak co, ale takiej trojcy jak MSN to nie bedzie dlugo. Nie chodzi juz o bramki (rekord), ale o magie, chemie I przyjazn. Oni byli najlepsi. Nie bez powodu Messi I Suarez non stop probowali przekonac Neya.
1
http://buffstreamz.com/watch/soccer-stream2.php
link do meczu
0
Malcom dopiero dolaczyc do zespolu kilka dni temu. Wejdzie w drugiej polowie. Spokojnie. Jezu.
0
Tylko ja szczesliwy, ze Barca gra o 23:00 mojego czasu? Nie moge sie doczekac:)
0
Wiadomo, ze to tylko towarzyski mecz, ale Barca to Barca. Fajnie bedzie zobaczyc nowych zawodnikow.
0
Dasz link na pw?
0
Sam sie napalilem! Ktora wersja najlepsza? Grasz z modami?
1
Oczywiscie, ze smierdzi walkiem. Sprowadzilismy goscia z wiekiem (okazal sie wielka pomoca dla druzyny, ale wciaz, kto tak robi, szczegolnie z Chin?) I po sezonie sprzedaje go do tej samej druzyny?:) co jak co, troche dziwne.
0
Fifa 18 ps4 teraz?
0
Co Messi tlumaczyl kolegom w tunelu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak, ale gra 11, a nie jeden pilkarz...
0
I tak Ronaldo strzeli I bedzie 1-0.....
0
Zgadzam sie z Toba. Lewy sie cofal, bo nie mial pomocy. Mial jedna szanse, nie byla latwa. Ogolnie to polowa skladu musi poleciec. Czemu ten Peszko polecial tam? Wiekszosc skladu nawet nie gra regularnie w klubach...
0
Mysle, ze tak. Nawet z Senegalem mielismy 60%.
5
To samo, co Messi.. co on ma sam zrobic? Dokladnie.
0
A co jak Cristiano nie byl egoista i narcyzem?
2
Oczywiscie. Zgadzam sie w 100%, ale USA to zawsze bedzie NBA i NFL.
0
No tak, lepiej gdyby napisal, ze odwrocil sie I poszedl do domu. Wiecej komentarzy by dostal...
1
Chodzi mi o to, ze malo osob sie tu interesuje pilka nozna. Oczywiscie, jest to promocja tej dyscypliny i jest to swietne, ale moim zdaniem, powinno to byc w krajach, ktore sie tym interesuja. Z innej strony, final w NYC, wiec pojde na mecz.
2
Najlepiej byloby, jakby Kolumbia i Senegal dostali jakies sankcje i zostaliby zdyskwalifikowani.
0
Najprosciej, kolego. :) musimy to wygrac!
0
Tak sobie myslalem. Mistrzostwa Swiata w pilce noznej beda w USA, Kanadzie I Meksyku. W USA jak ktos powie, ze trwaja MS teraz, to mowia, ze nic sie nie dzieje w NFL czy Basketball...
0
Ale pszecierz Ronaldo z Portugalii ma tyle zlotyh pilek.