6

Kto mowi, ze karne dla Realu niesluszne? Prosze... nienawidze Realu, ale badzmy realistami.

0

A co myslisz o Kaspersky (wiem ze trzeba placic) ?

0

Jaki jest najlepszy darmowy antivirus na PC?

0

Real oszczedza sie na LM.

0

Valencia jak zawsze... dobrze zaczyna, a potem puchnie :/

0

Naprawde?

4

Co jak co, ale takiej trojcy jak MSN to nie bedzie dlugo. Nie chodzi juz o bramki (rekord), ale o magie, chemie I przyjazn. Oni byli najlepsi. Nie bez powodu Messi I Suarez non stop probowali przekonac Neya.

1

0

Malcom dopiero dolaczyc do zespolu kilka dni temu. Wejdzie w drugiej polowie. Spokojnie. Jezu.

0

Tylko ja szczesliwy, ze Barca gra o 23:00 mojego czasu? Nie moge sie doczekac:)

0

Wiadomo, ze to tylko towarzyski mecz, ale Barca to Barca. Fajnie bedzie zobaczyc nowych zawodnikow.

0

Dasz link na pw?

0

Sam sie napalilem! Ktora wersja najlepsza? Grasz z modami?

1

Oczywiscie, ze smierdzi walkiem. Sprowadzilismy goscia z wiekiem (okazal sie wielka pomoca dla druzyny, ale wciaz, kto tak robi, szczegolnie z Chin?) I po sezonie sprzedaje go do tej samej druzyny?:) co jak co, troche dziwne.

0

Fifa 18 ps4 teraz?

0

Co Messi tlumaczyl kolegom w tunelu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak, ale gra 11, a nie jeden pilkarz...

0

I tak Ronaldo strzeli I bedzie 1-0.....

0

Zgadzam sie z Toba. Lewy sie cofal, bo nie mial pomocy. Mial jedna szanse, nie byla latwa. Ogolnie to polowa skladu musi poleciec. Czemu ten Peszko polecial tam? Wiekszosc skladu nawet nie gra regularnie w klubach...

0

Mysle, ze tak. Nawet z Senegalem mielismy 60%.

5

To samo, co Messi.. co on ma sam zrobic? Dokladnie.

0

A co jak Cristiano nie byl egoista i narcyzem?

2

Oczywiscie. Zgadzam sie w 100%, ale USA to zawsze bedzie NBA i NFL.

0

No tak, lepiej gdyby napisal, ze odwrocil sie I poszedl do domu. Wiecej komentarzy by dostal...

1

Chodzi mi o to, ze malo osob sie tu interesuje pilka nozna. Oczywiscie, jest to promocja tej dyscypliny i jest to swietne, ale moim zdaniem, powinno to byc w krajach, ktore sie tym interesuja. Z innej strony, final w NYC, wiec pojde na mecz.

2

Najlepiej byloby, jakby Kolumbia i Senegal dostali jakies sankcje i zostaliby zdyskwalifikowani.

0

Najprosciej, kolego. :) musimy to wygrac!

0

Tak sobie myslalem. Mistrzostwa Swiata w pilce noznej beda w USA, Kanadzie I Meksyku. W USA jak ktos powie, ze trwaja MS teraz, to mowia, ze nic sie nie dzieje w NFL czy Basketball...

0

Ale pszecierz Ronaldo z Portugalii ma tyle zlotyh pilek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?