0

Do pracy ?:p.

5

Ktos sie znajdzie. Po prostu nie chca zatrudnic pierwszego lepszego.

0

No przeciez dlatego cala La Rambla go chciala xd (troche z zartem).

5

Nie slyszalem, ale zaraz zajdzie gwardia, ktora Cie zlinczuje na internetach. Powodzenia.

1

Zdecydowanie Niemiecki. Uzywam Angielskiego na codzien I wbrew pozorom, co ucza w Polsce, nie uzywamy tych 20 czasow :p
Uczylem sie Niemieckiego przez lata I ciezko wchodzilo. Moze I da sie latwo nauczyc wymowy, ale pisanie.... mialem z tym problem.

0



Swego czasu byl tutaj na La Ramblii xd
Douglas do Barcy?

0

Na YT Douglas byl najlepszym obronca xd

1

Okay, masz racje. Sorry:p autor postu, wyjdz!!! Jak smiales!

0

To tak na szybko. Jest multum zawodnikow, ktorzy to robia. Jestem fanem Barcy, ich ogladam co mecz, stad moja pamiec. :)

0

Nie przypominaj. Ta bramka w ostatniej minucie..
Od razu widzialem, ze to koniec.

0

Dajmy na luz. Nie kazdy przeglada poprzednie strony. :)

0

No wlasnie o to mi chodzi. Sam gralem w lidze i wiem, co to jest byc faulowanym. Niektore wejscia nie wygladaja zle, ale na pelnej predkosci, poczujesz. Aczkolwiek to co teraz sie dzieje (gdzie zawodnicy wiedza, ze sa kamery, memy etc.) To jest Masakra.

0

Tak, a teraz nie moze sie pokazac na ulicy, dziewczyna go rzucila I pewnie nie zapomni tego do konca zycia, ze przez niego pozbawil druzynie LM.

0

Wiadomo, ale na pewno czuja sie jak ch***. Nie moga obojetnie obok tego przejsc. Albo... po tylu sytuacjach, maja wyje****. Lol

1

Widzialen na YouTube, bo urodzilem sie w 94, wiec nie moge tego powiedziec. Ogladanie na zywo, a w powtorce to co innego:(
Ps. Obudzilem pol osiedla po bramce Iniesty :)

0

Widzielismy. Szkoda, ze Karius wstal I podbiegl do sedziego jakby nic sie nie stalo. Moze tego nie odczul, albo chcial grac. Tego sie nie dowiemy.

0

Przeciez to bylo widoczne!!! A tak na serio, takie zachowania powinne byc karane. Co jak co, ale zdrowie pilkarzy jest najwazniejsze. Moze kilka razy bylo to bez swiadomego zagrania, ale byly takie, ktore byly zbyt widoczne I zakonczyly sie kontuzja.

0

Wp. Czyli transfer na 120% dobity. Tez tam czerpie informacje.

24

Tak sie zastanawiam... jak pilkarze, ktorzy lubia symulowac i dramatyzowac (Suarez, Alba, Ronaldo, Luiz i inni) patrza na siebie w powtorkach? Przeciez oni wiedza, ze caly swiat to widzi I sie smieje. Nigdy tego nie rozumiem. Wiem, ze czesto takie sytuacje daja korzysci druzynie, ale potem to wszystko wychodzi na swiatlo dzienne.

0

Ostatnio przeciez mial nozyk w bucie.

0

Tak, to bylo swietne, zgadzam sie. Kocham Barce I kazdy ich mecz ogladam jak dziecko zapatrzone w cukierek, ale dla fana pilki noznej, Liverpool vs Milan byl czyms innym.

0

No tak, ale czemu Karius nie poprosil o zmiane czy cos, a od razu wstal I gonil sedziego? Wiadomo, szok itp., ale powienien cos powiedziec. Ogolnie szkoda chopa. Jeszcze go dziewczyna rzucila. Bedzie musial miec ciezko glowe. Szkoda mi go.

10

Najbardziej emocjonujacy final LM? Dla mnie Milan vs Liverpool. Za dzieciaka ogladalem z rodzina jakby to Polska w finale MS.

1

Co do edukacji, poziom jest masakrycznie niski. W calym highschool mialem srednia 95/100 (nie ma sie czym chwalic), a prawie nic nie robilem. Wiekszosc znalem z Polski, nawet nauczyciele wiedzieli, ze material znam, wiec traktowali mnie inaczej, co jest zgroza. Skonczylem studia ze srednia 3.7/4. Wiadaomo, musialem juz sie uczyc, ale jak widzialem co koledzy I kolezanki ucza sie w Polsce, to po prostu smialem sie z poziomu w Ameryce, a dostalem sie do najlepszej szkoly o prawie w NYC.
Jezeli chodzi o prace I styl zycia, to jest duzo latwiej dostac prace. Najgorszy minus tkwi w rencie za mieszkanie, ktore jest zbyt duze. Na Manhattanie za studio wolaja 2k.... ale jak sie ma kontakty, to naprawde mozna zarobic na przyszlosc. Ogolnie nie zaluje, ze sie przeprowadzilem. Ogolnie mowiac, jest duzo latwiej I jest wiele opcji, ale trzeba dobrze myslec.

0

O co pytasz dokladnie?

0

Wysoko mierzysz, co? A tak naprawde, jak bedzie remis, to stawiamy piwo sobie po 400.

0

Panieeeee, badzmy realistami. Najwyzej moge 800.

0

No u nas mamy wszystko, ale pijemy Stella, Foster, Lech i Lomza. :D

0

Kenya wygra. Stawiam piwo jak nie.

0

Ciekawe ile bedzie zarabial. Ktos cos wie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?