DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raz uczulenia dostalem jak googlowalem :( wiec nie mow takich rzeczy.
0
Dokladnie. Nie dziwie sie w sumie, kiedy sa plotki o jego powrotu. Psg to nie jego poziom
0
Hmmmm, a co ma do tego Alba czy Suarez?
0
Oczywiscie to wszystko doniesienia. Te wszystkie informacje dotyczace prywatnych rozmow, kto to moze wiedziec?
5
"Neymar has reportedly confessed to a Barca director that he made a mistake leaving Barca last summer, saying he was 'a kid.' He wants to come return." [Ser]
2
Gdyby nie sedziowie, Madryt nie doszedlby nawet do 1/8. Stosowal rotacje i przegral lige kilka miesiecy wczesniej. Oczywiscie, LM najwazniejsza, ale w jakim stylu...
3
xd nie moj dzien dzis :p
1
Przeciez I tak nie ma ich na mundialu.
5
No wlasnie zmienia I to duzo...
0
Zarzuc linkiem jak mozesz xd
0
5 baniek to I tak cos patrzac jak oddajemy zawodnikow za darmo.
0
Codziennie nowe bramki sa :D
0
Tak ciezko wejsc na YouTube?:p
0
Prawie zawal mialem xd
0
Wtedy kicha, a my sie cieszymy.
9
Jutro bedzie news, "Dembele ma problemy z plecami, nie wzial udzialu w treningu."
0
https://highlightsfootball.com
0
Watpie, ze go wyporzycza ;)
0
Juz od jakiegos czasu, niestety.
7
#valverdeout
0
Z Dembele u boku haha
9
Dembele caly mecz? No to wiadomo, kto na lawie bedzie siedzial do konca sezonu xd
0
Spojrz na to z innej strony. Miales okazje ogladac magika przez cala jego kariere. Nie kazdy moze sie tym pochwalic.
1
Dembele niewypal.....
#hehe
0
Twoja wersja nie jest poprawna gramatycznie.
2
A to przypadkiem Valverde nie powiedzial czy cos w ten desen? Chyba, ze cos mi sie pomylilo.
39
Gnoj wywalaj.
0
Lol. Ale jestem niepojety. Czyli wolisz wygrywac lige I odpadac w LM co roku? Dobre.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Teraz pytanie, jakim cudem Madryt ma tyle szczescia I wygrywa? Jakim cudem ich przeciwnicy maja takie sytuacje, ze Gomes by strzelil, a potem strzelaja z niczego?