0

Raz uczulenia dostalem jak googlowalem :( wiec nie mow takich rzeczy.

0

Dokladnie. Nie dziwie sie w sumie, kiedy sa plotki o jego powrotu. Psg to nie jego poziom

0

Hmmmm, a co ma do tego Alba czy Suarez?

0

Oczywiscie to wszystko doniesienia. Te wszystkie informacje dotyczace prywatnych rozmow, kto to moze wiedziec?

5

"Neymar has reportedly confessed to a Barca director that he made a mistake leaving Barca last summer, saying he was 'a kid.' He wants to come return." [Ser]

2

Gdyby nie sedziowie, Madryt nie doszedlby nawet do 1/8. Stosowal rotacje i przegral lige kilka miesiecy wczesniej. Oczywiscie, LM najwazniejsza, ale w jakim stylu...

3

xd nie moj dzien dzis :p

1

Przeciez I tak nie ma ich na mundialu.

5

No wlasnie zmienia I to duzo...

0

Zarzuc linkiem jak mozesz xd

0

5 baniek to I tak cos patrzac jak oddajemy zawodnikow za darmo.

0

Codziennie nowe bramki sa :D

0

Tak ciezko wejsc na YouTube?:p

0

Prawie zawal mialem xd

0

Wtedy kicha, a my sie cieszymy.

9

Jutro bedzie news, "Dembele ma problemy z plecami, nie wzial udzialu w treningu."

0

0

Watpie, ze go wyporzycza ;)

0

Juz od jakiegos czasu, niestety.

7

#valverdeout

0

Z Dembele u boku haha

9

Dembele caly mecz? No to wiadomo, kto na lawie bedzie siedzial do konca sezonu xd

0

Spojrz na to z innej strony. Miales okazje ogladac magika przez cala jego kariere. Nie kazdy moze sie tym pochwalic.

1

Dembele niewypal.....
#hehe

0

Twoja wersja nie jest poprawna gramatycznie.

2

A to przypadkiem Valverde nie powiedzial czy cos w ten desen? Chyba, ze cos mi sie pomylilo.

39

Gnoj wywalaj.

0

Lol. Ale jestem niepojety. Czyli wolisz wygrywac lige I odpadac w LM co roku? Dobre.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Teraz pytanie, jakim cudem Madryt ma tyle szczescia I wygrywa? Jakim cudem ich przeciwnicy maja takie sytuacje, ze Gomes by strzelil, a potem strzelaja z niczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?