1

Chcialem to napisac wlasnie haha

0

Nie bylo spalonego...

0

Nikt nie bedzie sie przejmowac tym, ze nie obejrzysz meczu.

7

Ja tez dzis obchodze 24 urodziny! Fajny zbieg okolicznosci.

1

Suarez to jest typ!!!!

1

Suarez hahahaha

1

Swietnie Semedo zapoczatkowal akcje.

10

Zeby zdezorientowac Conte xd

0

Racja. City cisnelo gospodarzy, ale nie udalo sie. I tak w 10 zdominowali ich. Zdarza sie.

2

Jak widac nie tylko my mamy problem z autobusem. City walilo glowa w mur, a gospodarze wybijali pilke jak najdalej z mysla, "a moze City jakis blad zrobi," no i zrobili.

0

Oni takich pilek maja od groma, wiec co mu zalezy :p

0

Jak ja robilem tatuaz to normalnie prysznic bralem. Tatuaz na poczatku musi byc caly czas nawilzony, najlepiej wazeliny uzywac.

0

Duzo osob mowi, ze Chelsea za slabe dla Barcy teraz. Prosze, pseudokibice, troche pokory. Chelsea ma nowego trenera etc., ale jak Barca radzi sobie przeciw autobusom? To jest niewygodny przeciwnik. Bedzie piekny mecz.

0

Tez mi sie zawiesila gra. Restart I podzialalo.

2

No wypadaloby...

0

Nie no, bardzo czesto wygrywam przeciwko takim skladom. Gram jak Barca ogolnie, duzo podan I cierpliwosci. Jednakze czasem to jakas masakra jak gosc przez caly mecz sie meczy aby oddac jeden strzal, a w skladzie ma czarne karty Messiego I innych najlepszych, a i tak strzeli, bo wystarczy, ze na moich zawodnikow wiatr dmuchnie i juz padaja...

1

Fifa fut dobija czasem... mam ten sklad jako taki, gram w 2 dywizji, ale jak mierze sie z typem, ktory ma wszystkie czarne karty I bramkarza jak Courtois, to nawet jak dominuje i mam 20 strzalow na bramke, to i tak on wystarczy, ze zrobi rajd Neymarem czy kims I koniec, lol. Umiejetnosci juz sie nie licza.

0

Strach sie pytac tutaj. Wyluzuj lol

0

Ile PSG musi strzelic w rewanzu?

0

Ronaldo wciaz probuje strzelic normalnego gola.

1

Neymar juz dzwoni do Messiego, zeby ten namowil Barto na transfer haha

2

Balonik pekl dla PSG.. nie sa tacy mocni jak ich maluja. Realia we francuskiej lidze sa w ogole inne.

0

Kartka dla Neya za uderzenie sedziego.

0

Tzn. Chodzi mi o to, ze prawidlowy.
Edit// sorry, mialo byc do pana wyzej.

0

Przeciez byl karny, co Ty gadasz?

0

Gooooooooooooool!!!!!

0

Cos do Mbappe nie chca podawac, wszystko pod Neya, ktory jest strasznie samolubny.

0

Ronaldo jak szybko pilke zgarnal do wolnego xd

1

No Marcelo zaj**** mu z bliska, troche ciezko takie cos przyjac xd

0

Ten Neymar to straszna gwiazde zgrywa.. wkurzajace to jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?