DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gosc nie gral od kilku meczow. Taki hejt na niego leci. Wiadomo, jestesmy kibicami Barcy, ale troche szacunku, bo bez niego kto inny bylby porownywany do Messiego? Jest goleadorem, ale jest Messi.. Jest jaki jest, ale jest swietnym napastnikiem.
:)))
1
Dziekuje bardzo. To jest poczatek ligi. Owszem, mamy przewage, ale wysmiewanie sie po kilku kolejkach jest nie na miejscu. Real Madryt to nie jest byle jaki klub. Ten sezon bedzie emocjonujacy.
0
Ziomus, poszedlem na trening, gdzie wiekszosc ludzi to fani Madrytu. Nie patrzylem na wynik, a jak wszedlem na silownie, od razu slyszalem, "zobaczymy pozniej." Od razu wiedzialem, ze remis, a tu taka niespodzianka.
1
Mielismy wieksza przewage....
1
Ma ambicje, to tyle. Duzo mniej wazny przyklad: mam walczyc w turnieju za miesiac, ale zwichnalem kostke. Moj trener mowi, ze nie, a ja upieram sie, ze jestem gotowy. :)
0
Co myslicie o the calej nielodleglosci Katalonii? Z jednej strony, mieszkancy oczywiscie beda na za z wiadomych przyczyn, a z drugiej strony jest FC Barcelona. Wiem, ze bylo duzo takich pytan, ale nie orientuje sie w tym temacie. Jezeli bylby to klub z Polski, ktory walczy na wszystkich frontach (jak Barca), ale nie mamy niepodleglosci, jakie byloby zdanie? Prosze o inteligentne wypowiedzi.
1
I tak Madrid w koncowce strzeli, niestety. Ile to juz razy sie tak napalalismy... jeszcze 15 min.
0
No i znowu bedzie trzeba ogladac mecz w klasie. Takie studia to ja rozumiem :P
2
Naprawde?
0
Patrze na napastnikow i mysle sobie przez sekunde, gdzie jest Neymar? Haha, przyzwyczajenie.
0
Po co im wydawac kase na skautow, skoro Barca to robi. Wiecej kasy na transfery.
0
A co, Barca kupila Dembele za taka kase I bedzie siedziec na lawce?
0
Po prostu szkoda mi go, bo byly nadzieje aby gral w pierwszym skladzie, a tu nagle Semedo.
2
Tak, ale Marcelo zawsze kojarzy mi sie z zawodnikiem, ktory poradzilby sobie jak rasowy napastnik. Dla mnie jeden z najlepszych, jak nie najlepszy, lewy obronca.
6
Dembele to musial miec stres przed wejsciem. Messi strzela kolejnego gola, a ten mysli sobie, "Jezu, jak ja mam z nim grac?"
1
Alves jest kapitalnym grajkiem, ale mial swoje upadki u nas.
4
Co jak co, ale mysle, ze Semedo to bedzie taki Marcelo z Madrytu. Swietny zawodnik.
0
Wlasnie wiem, Semedo to jest kocur, szkoda Vidala.
0
A ja wole poczekac na pelna wersje, bo wiadomo, ze demo rozni sie od niej diametralnie.
0
Czyli jak Semedo gra tak swietnie, co z Vidalem?
0
Najdluzsze 3min w moim zyciu.
0
Aguero na 1-0 dla City.
0
Moje przyjaciolki wlasnie stamtad wyjechaly. Mowily, ze miasto jest puste I kazdy wyjezdza.
3
Do wiezienia go! Nie mozna wybaczyc takiego bledO!
0
A kogo to obchodzi?:) pisz co chcesz.
0
Wypozyczymy*
Zgadzaloby sie. Powiedza jutro, ze dziennikarze ich zrozumieli.
0
Barto musi miec z czego zyc.
1
Mysle, ze Rafael Dos Anjos. Ma swietne jiu jitsu, muai Thai i wrestling.
Moze jeszcze Ferguson? Ciekawa walka bylaby.
1
Tylko UFC zbyt kocha Connora, zwieksza im zyski, wiec nie dadza na,niego kozaka.
2
Mayweather jest defensywnym bokserem. Sam przed walka powiedzial, ze pojdzie na dystans I wymiane ciosow. Zmeczyl McGregora I ten kondycyjnie nie wytrzymal. Oczywiscie, Connor to swietny zawodnik,,ale MMA, a nie boksu. Trenowal pol roku I sie rzuca na Mayweathera. I jego cwaniakowanie przed walka...
W UFC nie ma nikogo dla McGregora? A Diaz przypadkiem nie wygral? Khabib to w ogole by sie nim zajal, ale jest glupi.