28

Kto zna sie na boksie wie ze Mayweather sie nim bawil. Nie mogl go wykonczyc za wczesnie, gdyz ludzie za duzo zaplacili za walke.

10

Barca jest jak tani hotel, przyjmuje wszystkich, a placi za wszystkie luksusy.
Eh, w takim klubie powinni grac tylko perspektywiczni zawodnicy.

4

Przeciez to zarzad Nicei gra w kulki z nami.. Z drugiej strony, za Paulinho tyle family, a za Seriego zydujemy..

0

A przypadkiem nie odrzucili juz tej kwoty? Slyszalem, ze wiecej niz za Dembele maja dac.

3

Jest bardzo zmotywowany i gotowy do pracy. Oby miibysmy z niego ucieche. Jest naszym zawodnikiem i trzeba dac mu szanse.

0

Kazdy osobno, niestety.

0

Tak. Robimy tak juz ze dwa lata, nie ma zadnych problemow. Grac ze soba tez mozna.

0

Tak. Sam tak robie z kumplem na ps4. Wszystkie gry na spole.

0

Krychowiak xD.

0

Jak bedzie Dembele i Seri to bedzie pieknie. Niech dadza te pieniadze za Neya i tyle. Z takim skladem mozemy walczyc i na pewno sie zwroci.

0

Mam Windows 10, czemu nie?

4

a to Ci niespodzianka... nie spodziewalem sie kompletnie.
:)

0

Jaki polecacie antivirus? Uzywam Webroot, ale chcialbym wyprobowac cos innego.

6

Semedo:o swietny jego mecz.

0

Samobojczy gol.

0

Umtiti to jest nasz czolg. Najlepszy transfer.

0

Cena jest chora, ale jak nie Coutinho, kogo kupimy? Nie chce pisac, ze nastepnego Gomesa czy Paulinho, bo mam do nich szacunek, ale to moze byc podobnie. Co do Paulinho, wciaz musi sie wykazac.

0

O to mi chodzi.. jezeli zachowujesz sie tak wobec klubu, ktory dal Ci szanse I Cie wypromowal, co przeszkadza zrobic to znowu jak dostanie wieksza kase? Za mlodziaka marzylo sie, aby grac u nas, ale teraz jak zobaczy sie wiecej zer na koncie, to nie ma znaczenia (Nie dla wszystkich, moze Dembele naprawde marzy o grze u nas).

0

Tak, ale to jednak bardzo nie ladnie, bo gdyby ktos,z naszych tak robil, to od razu judasz.

20

Barca tyle ugrala z naszym nieidolnym zarzadem. Wszyscy nas sie bali, zawsze gralismy o najwyzsze cele. Strach pomyslec co by bylo, gdybysmy mieli normalny zarzad, ktory nie mysli tylko o swoich zarobkach.

0

Zgadzam sie w sumie, jednakze obaj postepowali zle wobec ich wlodarzom.

1

Busi to jest dzik. Moze ostatnio mu nie idzie (tak jak calej ekipie), ale jednak posts tam kogos innego.. Co prawda Masche wystepowal na jego pozycji, ale to nie to samo.
Czesc Dawid, lol.

2

Mowimy, ze Dembele taki walczak, aby do nas przyszedl, a nie przychodzi na treningi. Neymar gral mecze i trenowal, a wszyscy na niego jada jak na smiecia....

0

Dziekuje za odpowiedz. Nie pomyslalem o tym. Dzieki :)

0

Zapomniales o Douglasie!
Ja to w ogole wciaz sie smieje, jak tacy zawodnicy zarabiaja tak duzo u nas, a w innych klubach nawet polowy by nie mieli. Ba, nikt nie chce ich nawet kupic.

0

Naprawde chcialem, aby Paulinho dzis wszedl w drugiej polowie. Trzeba dac sie mu wykazac. Oczywista oczywistosc, nie jest tyle wart, ale kazdy zasluguje na szanse. A moze akurat? Zawsze wierzymy w Barce i jej zawodnikow. A tak to nie zdziwie sie, jak Messi strzeli wszystko, albo bedzie doslownie dwoil sie i troil, abysmy wygrali.

0

Nikt ich nie chce lol

2

Milik bramka:)

1

Tam polowa stala i rozmawiala, lol.

0

Warzywko. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?