0

Az krzyknalem jak przeczytalem tytul. Swietna wiadomosc.

0

Mam pytanko. Czasem zdarza mi sie ominac mecz Barcy. Gdzie mozna obejrzec caly skrot bez znania wyniku?

2

Kto ma lepsza technike? Jak Rakitic wszedl to od razu bylo widac roznice pomiedzy nim a Denisem czy Vidalem. Ba, Vidal to chyba nie mial zadnego celnego podania pod bramka rywala, a Denis? Dmuchajcie balonik...

12

Ludzie za bardzo sie przyzwyczaili do wygrywania po 6-0. Mysle, ze wielu nawet nie patrzylo kto u nas gral a kto w Celcie..

8

Z takim skladem na wyjezdzie z Celta, ktora wiadomo, ze bedzie grac na 200%, bo to jedyny puchar, ktory mogliby zdobyc, remis 1-1 (bramka na wyjezdzie) bralbym w ciemno.

4

A ludzie sie dziwia, czemu Valverde na niego nie stawia xd

2

Griezman do Barcy w lato.

2

Hmmmm, slyszalem to o Paulinho.. oooo takie drewno! Nie umie przyjac pilki!
Hehe

1

Ten po prawej do Aguero podobny xd

2

Oczywiscie! Suarez do PSG pojdzie xd

0

Gralismy z Deportivo... ale jednak jestem pozytywnie nastawiony. Damy rade:)

2

Mecze pomiedzy Barca i Realem rzadza sie swoimi prawami. Obie ekipy graja na 200%, wiec bedzie fajne widowisko.

1

A jak Ronaldo strzela na pustaka to od razu smiech xd

0

Niewazne jak gra Barca, zawsze chce sie ich ogladac. Taka podswiadomosc, ze to moj ukochany klub.:)

1

Powodzenia!:)

5

Chcialbym zobaczyc Turana w formie na lewej flance. Bez Dembele na pewno by sie przydal.

0

Nie no, Real takze ma czasem ma te problemy. Szkoda, ze sedziowie psuja cale widowisko. Rozumiem, ze czasem ciezko jest zobaczyc spalonego z takiej odleglosci, ale to jest powod, aby VAR zostal zaimplementowany!

0

Jak to jest w ogole mozliwe, ze takie gole nie sa zaliczane dla Barcy? Wiadomo, ze spisek i wszystko, ale tak po trzezwemu, co jest grane? Rozumiem raz, ale 2 razy z rzedu?

0

Kolega chyba bardzo sie smial, gdy pisal ten komentarz xD

2

Ter Stegen wow! Szkoda, ze obrona zawalila.

1

Pora meczu to jakas masakra. Przeciez oni co kilka sekund zaslaniaja oczy przy podaniach. Beznadzieja.

1

Spiewal wczesniej! Swietna sprawa,szczegolnie z jego akcentem. Znakomity komentator.

1

Powazna polemika. Wiadomo, ze wszedzie jest korupstwo, ale czy naprawde myslicie, ze ten gol z Barca zostal nieuznany przez to szczegolnie? Od razu wina Pereza? Czy moze zwykla ludzka pomylka? Jestem ciekaw opinii.

0

Dla takich ludzi nie ma miejsca na ulicach. Nie wazne Kim jestes, jezeli to prawda, niech idzie do wiezienia i dowiadczy tego samego.

0

Ten Jach do Neya podobny bardzo xD

0

Ja po hiszpansku i tak juz dobrze rozmawiam, ale zawsze cos nowego podlapie.

15

Galactic Football to bylo to!

1

Jednakze trzeba zauwazyc, ze Denis wprowadza swiezosc do naszej "zywej" pomocy.

2

Mysle, ze to poprzez cene, jaka zaplacilismy za Gomesa. Kosztowal zbyt duzo, aby sie poddac. Szkoda, bo jest wiele zawodnikow za mniejsza cene, ktorzy wniesliby wiecej niz Gomes.

0

Po angielsku. Ucze ja troche Polskiego, ale wiadomo jak to idzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?