DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha! Oczywiscie! Ciesze sie, ze kibicuje Barcelonie, ale i tak mowi, ze Polska przegra.
41
Ciekawe jak Polska poradzi sobie z Meksykiem. Ciekawostka, akurat spotykam sie z dziewczyna z Mesyku, bedzie ciekawie. Haha
1
Szkoda go. Tyle hejtu na niego splynelo.
10
A moze nie wiedzial? To jest jego zycie, dajcie spokoj. Rozmawiales z nim?
3
Dziekuje! Wielki hejt na Neya. Watpie, aby byla to kasa, ten gosciu ma ja na kolejne generacje. Ma po prostu ambicje. Powodzenia, Ney! I tak Barca wygra:)
0
Szkoda, ze Atletico tez ma taka mieszana forme teraz. Ciekawe jak Real sobie poradzi. Mysle, ze bedzie remis.
0
Pomaluje sobie pilki, ktore mam na zloto i bede mial wiecej! :P
1
To co, Real Madryt wraca do gry po swietnej wygranej nad Las Palmas! Odzyskali forme :)
2
Bo Suarez gra duzo lepiej.
2
Spalony?
0
Jakis link na android prosze?
1
Moge prosic link na android ?
1
Moze i tak, ale Wladek to Wladek i zdjecie zawsze fajnie sobie pyknac.
0
Ogolnie to cala rodzinka tutaj jest, wiec latwo dostalem zielona karte, ale trwalo to kilka lat. Teraz troche ciezej dostac przez Trumpa, ale wiza robocza (tak sie nazywa?) Brzmi jak dobre rozwiazanie.
0
W sumie to mieszkam sobie tutaj juz dobre 7 lat.
32
Wlasnie sie natknalem na Wladka Klitschko, ktory wedrowal sobie po Nowym Jorku :)
1
Przeciez Ronaldo nigdy nie udaje. Nie ponizaj sie takiki komentarzami, bo Cie caly notatnik zje...
7
Nie zdziwie sie jak Madryt to jeszcze zremisuje xD
0
Czy mam cos z TV czy ten dziwny dzwiek to ze stadionu?
2
Lol! Na pewno Takam wyskrobalby ostateczny cios. Sedzia uratowal go przed nokautem.
0
Duzo osob jedzie po Valverde, a tak naprawde wygrywamy wszystko na razie (oprocz Superpucharu), a trzeba zauwazyc, ze jest to pierwszy sezon nowego trenera. Na razie jest dobrze, a reszta elementow sie poprawi. VeB!
2
Dembele ma wielki talent, a w Barcelonie tylko stanie sie lepszy. Bedziemy milo Dembele, ktory neka przeciwnikow non stop, a jest jeszcze zmiennik Delofeu na koncowki, ktory na pewno zmeczy rywala.
0
Poratuje ktos linkiem na android ?
0
Co znaczy, ze otoczenie zawodnika pelni wazna role. Co bylo to bylo, wazne, ze gosc sie poprawil. Kazdy popelnia bledy.
0
Niestety, ale w dzisiejszych czasach to takie Go Gomesy, Douglasy I inne wynalazki chca wysokich pensji, jak w sumie wiekszosc pilkarzy. Jeden z najglowniejszych powodow na transfer. Kiedys gra dla Barcy byla honorem, teraz to tylko kasa sie liczy. Oczywiscie, sa wyjatki.
1
Moze to byc przez zapalenie kaletki. Jest to po prostu stan zapalny, ktory uniemozliwia swobodne poruszanie sie, wiec trzeba wyciagnac ten plyn. Moj kolega mial cos takiego. Trzeba sie dobrze rozgrzewac przed cwiczeniami zeby tego uniknac.
0
To juz Masche ma wiekszy ciag na bramke niz Gomes..ten to nawet do przodu nie chce podac I wiekszosc jego zagran jest do Masche.
1
BJJ! Trenuje od 4 lat, dodatkowo MMA czyli stojka I parter razem. Na pewno Ci sie przyda.
0
Nas wszyscy przekonuja xD
2
Co Ty pijesz...