9

Jakim cudem taki zawodnik ma robic progres w grze, skoro dostaje 10-5 min w wygranym juz meczu, kiedy druzyna juz mysli o nastepnym meczu? To niepojete.

0

Jak ma pilce przy nodze z ktorejkolwiek strony, juz wiem, ze bedzie to robil.

4

"Pieniadze nie graja," wiec Dembele lawka xd

0

A no tak, nastepny mecz dopiero we Wtorek. Zmiany nie sa potrzebne. Pilkarze sie zregeneruja.

0

Ladnie gramy, ale jednak Valencia stwarza sobie dogodne sytuacje.

0

Ja to zawsze nosze koszulke Barcy jak gramy, a mam gdzies wyjsc na miasto.
Mieszkam w NYC i powiem Wan, ze z tydzien temu, w jeden dzien widzialem 3 gosci w koszulkach Chelsea.

0

Kto chce pograc w FIFA 18 vs ze mna teraz na ps4?
Xazzor_FCB

5

Przynajmniej polowa sezonowcow sobie odpusci. Powrocimy mocniejsi! Visca el Barca!

0

Helena, mam zawal!!!

1

Polowa Barcy ledwo sie na nogach trzyma, ale co tam, po co komu zmiany. Jeszcze bysmy jakiejs swiezosci dostali.

1

Ten caly mecz to jedne wielkie nerwy...

0

Moze tak, moze nie.

3

Nie wierze, ze dajemy sie cisnac Romie przez 65min. A ludzie chcieli rotacji dzis :)

0

>zajechac
>rotacje
>out

0

Jaki model?

0

Jaki tv?

4

Rakitic swietnie dzisiaj. Fajne podania I duzo odbiorow. Do tego ma fenomenalne ustawienie na boisku.

0

Wolny. Ogladalem powtorke 10 razy.

1

Widac bylo, ze Barca wyszla na pol gwizdka. Dominowalismy, dwie bramki przyszly i gralismy zeby pograc do konca. Tak Barca gra w tym sezonie. Mamy wynik i nie wysilamy sie, aby nie narazac sie na kontuzje etc.

8

Kapitan grzmot

11

"Andre Gomes is set to be sold this summer."  (la porteria)

0

Pewnie dlatego, ze ma zolta na koncie.

0

Paco to dotknal pilke oprocz tego gola?

3

Inna motywacja jak grasz z Realem, a beniaminkiem. Ile to razy Barca grala padake z dolna czescia tabeli.

0

Owoce w sumie mozesz jesc, nigdy nie zaszkodza Ci. Masz racje, ze od kalorii sie nie tyje. Zawsze mam ubaw jak ludzie nic nie jedza caly dzien, aby zrzucic wage xd
Ja mam 196cm i 97kg. Do nastepnej soboty musze zrzucic 3kg jeszcze, wiec luzik. Podstawa to odzywianie.

0

Ogolnie jak jestem na scinaniu wagi to rano jem jajecznice z czarnym chlebem, potem jakis banan czy smoothie, a na obiad piersi z kurczaka, brazowy ryz i warzywa jak kalafiory, brokuly itp. Na koniec dnia mozna jakas drobna przekaske. No I dziennie okolo 3-4 litry wody. Oczywiscie do tego codziennie trenuje okolo 2-3h. W taki sposob spokojnie prawie 7 kg mozna zrzucic.

2

Biale pieczywo omijam z daleka. To tez zalezy jaki masz cel. Np. Jak scinam wage na walke to weglowodany czy pieczywo biale nie tykam.

0

Jak masz hajs i fryzjera, to nawet jak Neymar bylby lysy to mialby bujna czupryne.

0

Xazzor_fcb

Moze niekoniecznie dzis, ale na pewno zagramy. W jakiej dywizji grasz na ogol? Ja z ziomkiem w pierwszej nonstop jestesmy. :)

1

Nie powinien byc, bo Alonso podlozyl sie natychmiast po tym, jak poczul reke obroncy. W sumie to taki karny jak na Suarezie przeciw PSG, moim zdaniem tez go nie bylo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?