0

Po 7 minutach gry tak stwierdzasz?

1

A tu Madryt gral kiche specjalnie, aby teraz zaskoczyc I wygrac LM jeszcze raz.

0

Zabierz ja do restauracji, gdzie mecz pokazuja. Problem z glowy.

2

Jak chcemy byc najlepsi to musimy zwyciezac z najsilniejszymi.

4

Juventus autobus jakby byla 90 minuta w finale lol

2

Zeby Barca taki doping jak Juve miala, to byloby cos.

1

Ale autobus Juve.

0

No I karny...

0

Tak. Wejdz na strone I w opcjach masz.

0

Fajnie Celta Vigo bawi sie z Espanyolem. Mam nadzieje, ze jeszcze strzela.

24

Antunes troche jak McGregor wyglada xd

0

Ma ktos Monster Hunter na ps4 I chce pograc? Pisac na xazzor_fcb

1

I tak Real strzeli w koncowce...

0

Alez Ci kibice maja doping. Az ciary przechodza.

4

Ciezko jest sie pokazac w pierwszej druzynie. Wiemy, ze Alena ma papiery na swietnego zawodnika, ale po jednym meczu tego nie udowodni. Nie chce porownywac siebie do niego pilkarsko, ale gdybym mial grac z Messim I innymi w jednej druzynie w tym wieku to tez bym sie stresowal.

1

Tak naprawde to napisal "th (14)nk you." 1 zgrywa sie z "h."

0

I jak mozna te karty zgarnac oprocz kupna?

3

Tak krzyczalem, ze wszystkich w domu obudzilem. Nigdy tego nie zapomne.

5

Gomes jak skacze haha

8

22 minuta a polowa kibicow sprzedaje pol skladu i zwalnia Valverde xd

0

Pierwsza polowa to miazga. Celta nie istniala. Druga polowa byla inna. Kontrolowalismy gre, ale widac bylo, ze Valverde powiedzial Im zeby zwolnic. Wynik byl pewny, wiec po co ryzykowac kontuzjami itp. Kompletny mecz Barcy.

1

W pierwszym meczu widac bylo, ze gral pod wielkim naciskiem i presja. Po nieudanym podaniu bylo widac to na jego twarzy. Wczoraj bylo juz duzo lepiej I czul sie swobodniej. A to dopiero drugi mecz. Jak sie zgra z reszta to bedzie miazga. Neymar tez na poczatku nie podawal itp. Bedzie dobrze:)

0

Jest ktos chetny do systematycznej gry co-op w fifa 18 na ps4? Ja I moj ziomek jestesmy w 1 lidze caly czas, ale ma mniej czasu na gre, wiec chcialbym pograc z kims innym. Wymagania sa takie: mic i gra kooperacyjna. Zawsze gram podaniami (klub Barca), w sumie to wzorujemy sie Barca, wiec wiecie co mam na mysli. Moj nick na psn to xazzor_fcb
Wiadomo, ze po pierwszej grze nie musi byc kolorowo, ale z gory mowie, samolubnosc to cecha, ktorej nie chce, wiec bez obrazy:)
Ja I ziomek mielismy wiekszosc meczow, gdzie przeciwnik ucieka (zdarzalo sie po 15 min haha), wiec chcialbym kogos, kto potrafi grac. Dzieki :)

0

Dzieje sie tak tylko na la ramblii, inne strony dzialaja normalnie I nic nigdy sie nie wlacza. Mam Samsung galaxy s7.

0

Czemu jak wchodze na la ramble to zawsze na androidzie pojawiaja mi sie reklamy czy przenosi mnie do innej strony (spam typu masz wirusa itp.)?

0

Gdzie mozna obejrzec mecz Barcy na android?

0

Jaki jest najlepszy sposob na zdobywanie paczek? FUT Champions?

0

Szybkie pytanko. Czyli zawodnikami tygodnia mozna tylko grac przez ten okres? Jak to dziala?

0

Warto ogladac City vs Bristol? Nie wiem czy pograc w Prey czy obejrzec mecz, haha.

5

Porownaj sobie ceny na rynku teraz, a 5 lat temu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?