DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi sklad ustala.
0
Ferguson wygral przez trojkat:) a ludzie mowia, ze jiu jitsu nie dziala...
0
Dziekuje bardzo:) cos dla sezonowcow I grajkom FIFY.
1
Co mu sie dokladnie stalo? Mialem artroskopie kolana I powrocilem do treningow jiu jitsu po 3 miesiacach. Mialem zerwana lekatke.
0
Glowa do gory :) bedzie dobrze!
0
Ze Co?
0
Haha, mialem podobne sytuacje, kiedy to ja ze slabym skladem gralem przeciwko komus, kto mial Messiego, Ronaldo, Neymara itp., wszystkich na co najmniej 97 lol. Nie ma lepszego uczucia, kiedy sie wygra :)
40
Co Wy ludzie piszecie, zeby Sporting strzelilo gola? Jestescie kibicami Barcy i chcecie aby Juve nas wyprzedzilo? Zebysmy stracili punkty? Nie mielismy dobrego dnia, ale mamy 3pkt. Jezu, az nie chce sie niektorych czytac.
2
Ogolnie jest hejt na Ronaldo. To jest swietny zawodnik , ktory bije rekordy I strzela gole, ale porywnywac go do Messiego? To jest zbrodnia, kara i grzech. Nikt o zdrowych myslach nie powie, ze Ronaldo jest lepszy (albo nawet blisko) od Messiego. Niewazne czy jestesmy kibicami Barcy, to jest fakt. Messi jest najlepszy na swiecie. Maly przyklad, jezeli Ronaldo nie jest w formie, jak gra? Cos tam dziala?:) a teraz Messi. Co robi? W najgorszej formie, Messi jest wciaz najlepszy. Brzmi bardzo jak fanboy, ale nie mam innych slow.
Edit// nie ujmuje Ronaldo. Jest swietny, ale mysle, ze za duzo mu sie przypisuje. Nie jest tak dobry jak go maluja.
0
Dziwnie to zabrzmialo:p
0
Przepraszam, moj telefon zmienia kazdy wyraz jaki pisze po polsku, lol. Nie chce mi sie nawet sprawdzac. Daj odpaczac troche:o
0
Wczesna godzina, wiec po co spac:)
7
Milego dnia zycze z Nowego Jorku!
1
Co do Paulinho. Bylem sceptycznie nastawiony do jego transfers, a tak mnie zaskoczyl. Oczywiscie, trzeba poczekac do konca sezonu. Co jest smieszne, mam wielu brazylijskich przyjaciol, ktorzy caly czas mowili, ze jestem w bledzie. Nawet wczoraj rozmawialem z jednym z nich I mowil mi jak ogladal go w Corinthias I wszyscy wiedzieli, ze bedzie dobrym grajkiem. Smiali mi sie w oczy, bo mowilem ze ten transfer to niewypal. Co jak co, ale to juz lepsze wydane pieniadze niz Gomes.. chlop ma doswiadczenie. Jest jednym z nas, trzeba go wspierac!
0
A jednak cos tam z nim wygralismy.
0
Mysle, ze wiekszac "prawdziwych" fanow tak mysli, ale sobie zartuje. Tak jak mowilem, to jest dopiero kilka meczow.
1
Wiemy, ze I tak Real bedzie w Lidze Mistrzow. Graja co graja, ale nie widze ich w Lidze Europy (co bardzo by to ucieszylo wszystkich cule). Tak naprawde to chcemy tego? Patrzac na te strone, tyle ludzi chcialoby stracic prace, aby Real sie nie zakwalifikowal, haha.
0
Czyli co, Valverde na razie na plus? Oczywiscie to jest poczatek, ale juz widac jego efekty. Poza pressingiem, mamy zmiennikow, ktorzy sa zmotywowani do gry. Lucho byl swietny, ale potem stawial na tych samych. Owszem, musimy poczekac do konca sezonu, aby zobaczyc czy motywacja wszystkich zawodnikow to syndrom nowego trenera (kazdy chce sie pokazac, stad te efekty), czy to brak Neya, ktory tak czy siak, gral jedna z najjasniejszych postaci w klubie. Poki co, odczucia sa pozytywne.
1
Jak to za ilosc oddanych strzalow?! Myslalem, ze jest przyznawana za jak najwiecej reklam w tv.
0
Co? Nie widziales tego podmuchu wiatru? Eh, typowy fan.....
0
Ta liga bedzie swietna! Sevilla, Atletico (mam nadzieje, ze beda rotowac I nie wypala skladem), a potem Madryt bedzie straszyl z miejsca dla Ligi Europy:)
0
YouTube to raczej otwarta przestrzen dla wszystkich. :)
0
Nawet nie wiesz, jak czesto musze poprawiac ludzi z wymowa mojego imienia (Dawid)...
0
Swietny filmik! Pozdrawiam!!!
0
Tak.
2
Koziar, wydaje mi sie, ze mnie znowu zle zrozumiales. Jestem Polakiem z krwi I kosci, znam historie etc. Po prostu nie uzywam polskiego jezyka od dlugiego czasu, ale to nie znaczy, ze zapomnialem o takich rzeczach:) dziekuje za te slowa:)
0
New York:) I nie, nie jestem tym "Polaczkiem," ktory mowi pol po polsku I pol po angielsku, haha. W sumie to la rambla to jeden z glownych zrodel, z ktorych caly czas czytam po polsku. W sumie jeden z jedynych, lol.
0
Zle mnie zrozumniales. Nie chodzilo mi, ze oceniasz lige po kilku kolejkach. Wrecz przeciwnie, chcialem zaznaczyc Twoj punkt o trzymaniu chlodnej glowy. Przepraszam, lata poza polska pisownia jest dziwna dla mnie, haha. Dlatego napisalem, "dziekuje bardzo." :p
0
Tak. Ocenanie ligi po kilku kolejkach jest smieszne. To, ze real gra padake, nie znaczy, ze nie zagroza nam.
1
Moim zdaniem to wlasnie wszyscy motywuja I skupiaja sie na takich druzynach jak Barca czy Real. Jest wieksza motywacja, anizeli grajac przeciwko mniejszym druzynom. Kto bedzie pamietam jak taki Betis ogra Sporting Gijon? Czy Alaves pokona Girone? Dokladnie. Pamietamy jak Betis pokonal Madryt, a Alaves wygral z Barca.