4

Barcainfo, dajesz jakies newsy, bo La Rambla nie wytrzyma napiecia!!

12

I tak poradzimy sobie. To jest Barca. Damy rade!

6

"Veratti i Coutinho kwestia godzin."

0

Dzieki! To potwierdza, ze robimy transfery :)

0

Co Ty gadasz?! Przeciez kupilismy Douglasa i innych wielkich, ktorzy walcza o pierwszy sklad!

1

Barto kupuje tylko pewnych grajkow xD

0

To byl zart, lol.

6

Tez sie zastanawialem. Inne kluby to raz, pach i transfer, a my? Ciagnie sie tygodniami i co? Douglas i Paulinho. Mialy byc transfery? Sa. :)

0

xDDDDDDDDD

1

Szkoda Vermy, swietny zawodnik, a akurat teraz zlapal kontuzje. Przez tyle lat nic mu sie nie dzialo I wlasnie teraz :/

0

Xazzor_fcb

8

Ja odswiezam strone co 5 min lol.

1

"Coutinho: Read the Catalan press on the one hand and @GuillemBalague (very renowned journalist in the UK) and do not understand anything"
Google translate

1

Panowie, wyluzujcie. Wszyscy wiedza, ze mamy kupe kasy na transfery. Mozemy pisac co chcemy, ale rzeczywistosc jest inna. Negocjujemy najwazniejsze transfery tej dekady, to takie latwe? Poczekajmy z ocenami do konca okienka...

0

Dziwisz sie?

7

Jann Orhan (reporter), "Both Barca and Liverpool have found an agreement. Philippe Coutinho is a Barca player. A 5 year contract for the price of 119€."
Tak, wiec tego :)

0

No na pusta juz musial trafic

0

MANU nie wie co sie dzieje...

5

Coutinho is on his way to Barcelona for €130 million. He will become the second most expensive signing on the planet. [A BOLA]

0

Ale Neymar by sie z nimi bawil dzis.

1

Wszyscy sie zachwycaja Delou jakbysmy grali z Madrytem... poczekajmy na kolejne mecze zanin sie go oceni.

0

Suarez cos sie nie dogaduje z reszta ekipy.

0

Busquets sam zaskoczony, ze tak strzelil.

0

Wow, Busi!!!

1

Dokladnie, Villa czy Pirlo. Ronaldinho ambasadorem etc. Widze wiecej ludzi z koszulkami Barcy. Oczywiscie, to sa sezonowcy, poniewaz wiekszasc ludzi tutaj jest, ale tak czy siak, to zawsze promocja.,

0

Szczerze? Wzgledem edukacji, nie ma porownania. W Polsce zaczalem (jak to sie nazywa po gimnazjum?) Musialem sie uczyc caly czas. Przylecialem do US, wrzucili mnie do high school, czyli przez 4 lata nie robilem nic, oprocz nauki na fizyke i chemie, gdyz zawsze tam lezalem. Zrobilem taki zaklad z dyrektorka szkoly, gdyz zdalem wszystkie testy lepiej, niz srednia uczniow (nie chwale sie, tutaj jest taki poziom). Teraz koncze studia i jak przyjaciele z Polski pytaja sie co tam sie ucze, a oni mi pokazuja co oni robia, smieja sie ze mnie. Co prawda za kilka miesiecy bede policjantem, a potem detektywem, a w Polsce oni wciaz sie ucza bardzo ciezko. Tak na zdrowy umysl, tutaj jest bardzo latwo w szkole, latwo jest o prace, ale to nie jest american dream jaki byl w latach 80s.

0

Potrzebujemy, oczywiscie. Wedlug ostatnich "plotek," mamy podpisac kontrakty z Cou i Dembele? Jezeli to sie spelni, to tylko od Velverde zalezy, gdzie zajdziemy. jestem po prostu optymista i mysle, ze nawet z Coutinho i Martinezem mozemy ugrac wiele.

0

Zgadzam sie z Toba. To jest ciezke zadanie, a jak tego nie zrobi, wszyscy sie do niego odwroca (a i tak duza czesc go nienawidzi). Z taka kasa po prostu nie widze innego scenariusza, jakoby kupic swiatowej klasy zastepcy Neya.

7

Daj spokoj, moj telefon ciagle poprawia kazdy wyraz, ktory pisze (na gorsze, czy na lepsze). Nie wierze, ze kazdy tutaj jest analfabeta.

1

Rozumiem Twoje negatywne mysli w przyszlosc, ale to jest Barca. Ja jestem pozytywnie nastawiony. Kibic Realu, City czy Psg mialby takie mysli, bo oni potrzebuja najlepszych zawodnikow, ale, jak juz mowilem, to jest Barca. Nie mamy nic do gadania. Jestem pozytywnie nastawiony. Barto jest pod sciana i wie, ze musi cos zrobic, bo inaczej out.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?