DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja. Mysle, ze powinnismy sie uzbroic w cierpliwosc. Stanie sie co stanie. Nie mamy na tego zadnego wplywu. Jakis duzy transfer musi byc, bo inaczej Barto straci stolek.
0
Moje slowa. Barca to jest klub ponad zycie, chcesz odejsc, powodzenia. Neymar ma swoje cele, chce byc numerem jeden. Nie mozna go za to nienawidzic. Kasa czy nie, on byl zawsze ambitny, a przy Messim, zawsze bylby nr. 2.
0
DM.
0
Mysle, ze Barca da im wygrac.
1
Wszystkie zrodla tak pisza. Ja mysle, ze to jednak prawda. Z Verattim bylem sceptycznie nastawiony, ale z Cou mam pozytywne nastwienie,
3
W ubieglym roku, czy chyba 2 lata temu, Real Madrid byl w Nowym Jorku. Duzo moich przyjaciol jest za Madrytem, robili z nimi zdjecia, ja odmowilem i powiedzialem, ze nigddzie nie ide, hah.
4
Troche optymizmu polecam :P Damy rade!
3
No to dajecie! David Villa czy Pirlo, mieszkaja bardzo blisko ode mnie! To sa tacy ludzie, ktorzy wychodza do parku i robia zdjecia ze wszystkimi.
0
No tak, Trump blokuje wsztyskich imigrantow, niestety,
0
Tak, tak, Mundo Deportivo. Wiadomo, bardzo "wiarygodne" zrodlo, ale myslalem, ze warto napisac.
0
Jestes w Bostonie? Trzeba zorganizowac jakis zlot FCBPL w Nowym Jorku!
12
Dawac polecenia dla tego Pana! Nigdy nie czulem sie tak pozytywnie! Mam swietne przeczucie, ze w nastepnych latach Barca zawojuje. Moze nie w tym, gdyz Velverde potrzebuje troche czasu, aby to wszystko poukladac, ale naprawde, przyszlosc wyglada pozytywnie!
1
Munio, dajesz! Na razie spotkalem tylko jednego fana Barcy, moj ziomek z Polski, haha. Czasem jak ide w koszulce Barcy, to, jakis samochod do mnie zatrabi, i pokaze, ze jest z nami, haha.
1
Czy sa tu jacys fani z Nowego Jorku? :P
0
Jaki agresywny tryb? Jestem bardzo przyjemny :)
0
Nigdy sie w to nie bawilem, wiec muisze to ogarnac, a tak naprawde mi sie nie chce. Mam naprawde fajne klipy z fajnych akcji Barcy.
1
jako, ze wciaz jestem przed snem, podziele sie z Wami fajna sytuacja. Szedlem sobie okolo 3 rano i zobaczylem kilku gosci, ktorzy nosili koszulki Juventusu (to sie odbylo kilka dni po meczu Barca - Juve. Ja, pelen wrazenm podszedlem do nich i zapytalem sie ich, jak podobal sie im mecz. Chcialbym zaznaczyc, ze bylem jedyny za Barca, a okolo 4-5 za Juventusem. Ku memu zdziwieniu, wszyscy powitali mnie tak zwanym "zolwikiem" i wymienilismy swoje zdanie. Tak czy siak, szanuje kibicow Juve, bo sa naprawde swietnymi ludzmi (oczywiscie sa wyjatki), ale mialem okazje wymienic swoje zdanie i porozmawiac po ludzku. Wszyscy mowili, ze Barca to lepszy klub i trzeba to uszanowac. Ja uwielbiam Juve za ich tradycje, wiec od razu wbilem sie w ich ekipie. Naprawde fajnie jest poznac ludzi z "innej strony" i normalnie porozmawiac.
0
Powiem Ci szczerze, ze w Nowym Jorku to ludzie szaleja na punkcie Barcy,
0
Nie przepraszaj. Wrocilem z pracy 3 godziny temu, wiec mi sie nalezy, haha,
2
Jaka jest najlepsza stona, zeby wrzucic kilka filmikow z meczu Barca - Juve (ten z presezonu)? Bylem na meczu, mam kilka fajnych akcji w wykonaniu naszych i chcialbym sie pochwalic.
0
ile razy mam powtarzac, ze ja mam inny czas tutaj, mieszkam w NYC :P
0
Rozumiem skad pochodzisz, ale tak naprawde, to Messi jest w ogole inny poziom wobec innych zawodnikow. Szanuje Twoja wypowiedz, ale powiedz mi, jak porownasz Messiego do naszej pomocy (z wielkim szacunkiem to Iniesty)? Kibicuje Barcy od bardzo dawna (przynajmniej tak mi sie wydaje wobec mojego wieku) i nigdy nie bylo takiego zawodnika, ktory robil taka roznice. Nie musze wspominac linii, gdzie grali Iniesta, Busi i Xavi, bo 60% strony to zna, ale popatrz przez pryzmat ostatnich lat. Kto ciagnal Barce? Kto rozgrywal pilke i strzelal najwazniejsze gole? Nawet kiedy byl niewidoczny, zawsze mial w rekawie znakomite podania. Rozumiem, ze to moze sie wydawac jako fanboy, ale zaufaj mi, ogladalem Barce, jak ten dopiero wchodzil na murawe.
1
Jestem pod wplywem alkoholu i naprawde myslalem, ze masz cos do mnie, haha.
6
Na pewno nie jako nastepca Iniesty, ale mysle, ze bylby swietnym wzmocnieniem dla Barcy.
0
Nie Wiem czy bylo (jak cos to przepraszam), ale, "Neymar wants to win Ballon D'or at PSG? If there was Ballon D'or at France, I would have won it." [Zlatan]
9
Velverde is not pushing for the signing of Dybala or Mbappe because he wants Griezmann as a striker from year to now. [ MD]
0
Wiem, wstyd. Nie masz pojecia jak mi jest glupio, jak rodzice mowia mi aby cos przetlumaczyc na polski, a ja znam slowo po angielsku, a nie mam pojecia po polsku.
2
Zgadzam sie w 23%. Prosze Cie, Messi ciagnie Barce od wielu lat... czy to fizycznie, czy mentalnie. Wiem, ze wygladam na fanboy, ale to taka prawda. Jak Messi odejdzie, wtedy poczujemy jego brak.
4
To tak jakbys Messiego na trybuny odeslal, bo tylko jeden trening mial, lol.
0
Wciaz gra! Swietny zawodnik. Holandia za jego czasow czarowala.