0

Real wygra to i z Malaga. So mega zmotywowani, a rywale przecietni. Trzeba sie pogodzic z tym, ze Barca przegrala istotne spotkania.

1

Co do akcji Benzemy, nie chce wyjsc na zaburzonego fana Barcy, poniewaz szanuje Real Madryt, ale prawda jest taka, ze Messi i Neymar takie akcje robia co mecz, kilka razy, wiec to sie staje dla nas normalne. MSN robia niebywale rzeczy, rozpieszczaja nas znakomitymi zagraniami nonstop. Taki Benzema gra piach przez caly sezon, wiec wczorajsza akcja byla uczta dla wielu osob. Oczywiscie, swietnie mu sie to udalo. Nie hejtuje, stwierdzam fakty. Gratuluje Madrytowi dojscia do finalu, nie wazne w jaki sposob sie to odbylo.

7

Varane wyraznie noge wsadzil, a Torres to wykorzystal.

0

Really? Na jakim PC grales, ze edycja na konsole wyglada lepiej?

0

Tak :)

5

A kto pamieta bramke Ronniego przeciwko Villarreal?:)

0

Co ten Higuain xD nie w te strone haha

1


Nie zauwazylem tego podczas El Classico :)

2

Legenda!!

0

Nie ma co, swietnie jest kibicowac najlepszej druzynie na swiecie.

0

Messi brak slow!!!!

1

Ale Pique ma pecha lol

0

Przeciez to karny....

0

To jak zyslac tych zawodnikow co sa w najlepszej 11 etc?

0

Czyli champions fut? Przewaznie wygrywam mecze 1 dywizji I mam dobry sklad, ale czasem gram przeciwko druzynom z Messim i Ronaldo w skladzie i jesr ciezko. Oj jest pieknie doprowadzic ich do opuszczenia meczu, ale wiadomo jak to jest ze slabym skladem.

0

Jak najlepiej zarabiac coinsy w FUT? Kupowanie paczek nic mi nigdy nie daje. Jestem w 1 dywizji, za wygranie mistrzostwa cos tam dostaje, ale to za malo.

0

"To sa Wlosie" xD

1

Hipokryci sa po obu stronach, choc jest rowniez garstka obiektywnych fanow.

2

Spalony...........

0

Brawo :) mam nadzieje, ze w google nie wpisales :P

0

FC Barcelona:
Valdés; Alves (92' Sergio B.), Piqué, Márquez (80. Keita), Abidal; Touré, Xavi, Iniesta; Pedro (66. Krkić), Ibrahimović, Messi.

Kto pamieta jaki to byl mecz? Podpowiedz: liga mistrzow i przegralismy.

0

Nie tylko Ty, haha.

1

Paco swoj chlop juz :D

0

Powiem tak. Po pierwszym meczu z PSG bardzo wierzylem w awans Barcy, mimo ze szanse byly znikome. Teraz rowniez wierze, ale trzeba byc realista, poniewaz Juventus to nie PSG i ciezko bedzie im strzelic 2 gole, a co dopiero 3-4. Jednakze to jest Barca i gramy na naszym stadionie. Wierni po porazce, dumni po zwyciestwie!

0

Gomes swietnie jak dotychczas. Odzyskuje wszystko.

0

Dopiero usiadlem do TV. Co sie stalo w Niemczech?

0

Grosicki asysta :)

3

Widac, ze Alena bardziej dynamiczny. Chce mu sie grac po prostu.

4

Gomes schodzi, patrzcie jak gra diametralnie sie zmieni.

0

No prosze!!!!! Brawo Paco!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?