0

Zlota pilka dla niego.

0

Jestem tego swiadomy. Mowie ogolnie, ze zawsze znajda sie tacy, ktorzy beda mowic o wielkiej konspiracji.

1

O to mi chodzilo wlasnie. Taka hipokryzja troche, bo jak Real trafi na Leicester, to od razu, ze ustawione, a jak Barca to po prostu przypadek.

0

A jak Barca trafi na Leicester to co? Ciekawe jakie beda komentarze.

0

Ostatnio w FIFA 17 coop, razem z kumplem zmienilismy formacje Barcy na 3-4-3 i efekty sa powalajace. Niszczymy wszystkich w 1 dywizji. Sklad identyczny jak w meczu z PSG.

1

Barca specjalnie stracila 2 bramki, zeby zrobic remontade. Cos nie wyszlo...

2

Nie ma Neya, to nie ma komu robic wiatru na skrzydle.

0

Czy mozecie w to uwierzyc? To jest nie do pojecia. Alez mam zaciesz, ze kibicuje Barcie od malolata. Takimi meczami piszemy historie!

2

Amen.

0

Aktualnie siedze w klasie, zaciesz na maksa, a profesor pyta sie, "co sie tak cieszysz caly czas?" haha. Nie moge ukryc emocji, co za dzien! Ogladalem caly mecz w napieciu. Przyznam, ze stracilem troche wiary po bramce Cavaniego, ale ogladalem do konca i cud sie zdarzyl.

0

Prowadzimy 2-0, dominujemy na boisku - oczywiscie, ze dobrze!

3

"Pomimo, ze jest tylko 1% nadzieji, my mamy 99% wiary"

7

Mam nadzieje, ze Turan wejdzie w drugiej polowie! Potrzebujemy takiego wojownika.

0

Wroze bramke Messiego z wolnego, ktora doda naszym zawodnikom motywacji.

0

Wiem, wiem. Dziwne uczucie. W ogole dziwnie sie czuje dzis, caly czas mam ten mecz w glowie. Nawet snilo mi sie kilka dni temu, ze wygralismy i Suarez strzelil 2 bramki. Nie pamietam kto strzelil reszte.

46

Tez macie tak, ze podswiadomie wiece, ze awans jest malo realny, a mimo tego wierzycie, ze dokonamy cudu?

0

Trudno sie nie zalamac przy fakcie, ze musza strzelic 6 bramek... Miejmy nadzieje, ze strzelimy 2-3 gole w pierwszej polowie.

0

Mialem na mysli scenariusz, gdzie prowadzimy 5:0, a PSG atakuje ile wlezie. Eh, marzymy troche tutaj.

0

Gomes moglby sie przydac przy okazji bronienia wyniku. Jest wysoki i silny, wiec te aspekty na pewno przemawiaja za jego pojawieniem sie na boisku. Tak czy siak, to strategia na koncowke meczu.

2

Jezeli Gomes zagra dzis od 1 minuty, to chyba sie poplacze. Mialem wielkie nadzieje co do tego zawodnika, ale kazdy ma swoj limit. Ile to mozna dostawac szans i ich nie wykorzystac?

16

W tej Fifie jest wyrazna domimacja MANU i Madrytu. Ich zawodnicy biegaja przez 90 min jak na sterydach. A Barca? Kto gra to wie.

0

O, tak. Glowna karta zaraz sie zaczyna.

0

Eh, czekalem na Khabiba, ale teraz to jakos mi sie nawet ogladac nie chce. Poczekam tylko na walke wieczoru.

0

Spalony byl. Sedziowie nam pomagaja.. juz wiemy, czemu dzis wygrywamy.

0

Tak sie gra! Neymar traci pilke i natychmiast zapierdziela do tylu by ja odebrac.

0

O to mi chodzilo wlasnie, hehe.

1

Neymar kolejny raz pokazuje hejterom, co jego wklad na boisku pomaga druzynie.

1

Co pokazywal Messi po golu?

0

Nie moge sie doczekac! Mam znakomite przeczucia co do tego meczu. Co jak co, ale Barca zawsze potrafi sie zmobilizowac, kiedy trzeba, a jutro trzeba wyjechac z Francji z zaliczka. Dodatkowo, Suarez juz zaciera raczki ;)

3

A co by to zaszkodzilo UEFIE? Eh, szkoda gadac. Bylby to piekny gest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?