DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie moge sie doczekac, kiedy Ronaldo powie, ze Legia ma mala mentalnosc, bo tak z remisu sie ciesza.
0
Pamietam, ze wraz z kumplem gralismy razem w druzynie. Ustawialo sie turniej (Mistrzostwa Swiata) i zaczynaly sie emocje. To byly czasy. Gralismy na najwyzszym poziomie i strasznie ciezko bylo wyjsc z grupy, szczegolnie Polska.
4
Na koniec dnia, napastnika rozlicza sie z bramek, wiec Paco musi sie wziac do roboty.
0
Takkkkkklll!!!!!
0
Pewnie zalozyli sie kto wyzej strzeli.
0
Moj blad. Sorry, z tych zlosci/emocji zapomnialem, ze jest kontuzjowany z Rafinha.
0
Czemu Turan wciaz na lawce?!
4
Inna mentalnosc:p
0
Haha, tez sobie o tym pomyslalem. Nie ma co, zasluzyli sobie.
9
Szkoda go troche, ale z drugiej strony, Barcelona to wielki klub i jest tutaj tylko miejsce dla najlepszych. Pogral sobie w dziadka z MSN, zbieral za to pieniadze, a to juz cos. Szkoda ze sie nie udalo. Powodzenia w dalszym etapie kariery.
3
A wciaz pamietam jak czekalem na jego debiut przeciwko Lechii Gdansk.
0
Dopiero wstalem i nie obejrzalem meczu. Jak zagral Digne na prawej stronie?
14
Zbrodnia na skale krajowa. Przeciez mieli isc spac po dobranocce!
1
I tak jak Roberto wroci po kontuzji, to znowu nie bedzie powolywany.
0
Czemu? Gram na PS4 i na razie nie narzekam.
0
Oczywiscie, ze nie. Chodzilo mi o to, ze napisal to w kontekscie, "you're the man." W USA takie teksty to codziennosc, wiec do tego sie odnioslem.
0
Mysle, ze Pique chcial napisac, "you're the man!,"i nie zdawal sobie sprawy jak to brzmi:p
1
Co za gol! Brawo Glik!
0
Ogladam Borussie, bo ich futbol moze sie podobac. Swietne dryblingi, podania i kreacja akcji. Ogladac Legie zamiast Borussia vs Madrid to jak ogladac polska lige zamiast meczu Barcy.
0
Zaczyna sie:) swietnie Borussia zaczela.
0
W Nowym Jorku! Pewnie sie przejde i obejrze.
0
Wlasnie ogladam Narcos, swietny show. Obczaj sobie Dexter, Breaking Bad I Dr. House.
0
Slusznie? Przeciez te cale UFC to jedna wielka sciema. Diaz ma czarny pas w BJJ, mial tyle sytuacji zeby sciagnac McGregora do parteru, ale tego nie zrobil. Zobaczycie,ze bedzie trzecia walka. Diaz to jest bestia. Trenuje pod Renzo Gracie i takiego McGregora powinien wykonczyc w parterze z latwoscia. Wiem, ze bycie na ringu to calkiem inna sprawa, ale Sam trenuje BJJ i na turnieju takie sytuacje, jakie mial Diaz koncza sie w parterze I szybkim przejsciem do submission.
Edit: to do pana troche nizej.
3
To prawda. On jest znakomity.
0
Masz racje, ale czy widziales jakiegos pilkarza, ktory by tak krecil zawodnikami w polskiej lidze? Popatrz na jego podania. Potrafi obsluzyc kolegow swietnym podaniem z wlasnej polowy. Przypomina mi troche Ronaldinho; znakomite no look passes, swietny balans cialem i zdolnosc miniecia kilku zawodnikow na raz. Dodatkowo wie kiedy podac. Oczywisice, poziom ligi jest nizszy, ale to co on tam wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. Wiele duzych europejskich klubow sie o niego bilo, a on powiedzial nie. Ciekawe, strach przed wyzwaniem czy po prostu lubi pieniadze,ktore szejkowie wplacaja mu na konto?
1
On jest uwazany za Neymara w tamtejszej lidze i jest jednym z glownych powodow, dlaczego ludzie przychodza na mecze. Nie idzie do Europy, bo szejkowie daja mu tyle pieniedzy, ze szok. On podbija im ogladalnosc, wiec nie chca go sprzedac.
0
On jest niesamowity. Wyobrazcie sobie go w Barcie.
1
Turan po prostu musi byc w rytmie meczowym. Coraz lepiej mu idzie.
1
E tam, ladnie to wyglada :)
0
Messi przypadkiem nie chcial strzelac?:p