2

Nie moge sie doczekac, kiedy Ronaldo powie, ze Legia ma mala mentalnosc, bo tak z remisu sie ciesza.

0

Pamietam, ze wraz z kumplem gralismy razem w druzynie. Ustawialo sie turniej (Mistrzostwa Swiata) i zaczynaly sie emocje. To byly czasy. Gralismy na najwyzszym poziomie i strasznie ciezko bylo wyjsc z grupy, szczegolnie Polska.

4

Na koniec dnia, napastnika rozlicza sie z bramek, wiec Paco musi sie wziac do roboty.

0

Takkkkkklll!!!!!

0

Pewnie zalozyli sie kto wyzej strzeli.

0

Moj blad. Sorry, z tych zlosci/emocji zapomnialem, ze jest kontuzjowany z Rafinha.

0

Czemu Turan wciaz na lawce?!

4

Inna mentalnosc:p

0

Haha, tez sobie o tym pomyslalem. Nie ma co, zasluzyli sobie.

9

Szkoda go troche, ale z drugiej strony, Barcelona to wielki klub i jest tutaj tylko miejsce dla najlepszych. Pogral sobie w dziadka z MSN, zbieral za to pieniadze, a to juz cos. Szkoda ze sie nie udalo. Powodzenia w dalszym etapie kariery.

3

A wciaz pamietam jak czekalem na jego debiut przeciwko Lechii Gdansk.

0

Dopiero wstalem i nie obejrzalem meczu. Jak zagral Digne na prawej stronie?

14

Zbrodnia na skale krajowa. Przeciez mieli isc spac po dobranocce!

1

I tak jak Roberto wroci po kontuzji, to znowu nie bedzie powolywany.

0

Czemu? Gram na PS4 i na razie nie narzekam.

0

Oczywiscie, ze nie. Chodzilo mi o to, ze napisal to w kontekscie, "you're the man." W USA takie teksty to codziennosc, wiec do tego sie odnioslem.

0

Mysle, ze Pique chcial napisac, "you're the man!,"i nie zdawal sobie sprawy jak to brzmi:p

1

Co za gol! Brawo Glik!

0

Ogladam Borussie, bo ich futbol moze sie podobac. Swietne dryblingi, podania i kreacja akcji. Ogladac Legie zamiast Borussia vs Madrid to jak ogladac polska lige zamiast meczu Barcy.

0

Zaczyna sie:) swietnie Borussia zaczela.

0

W Nowym Jorku! Pewnie sie przejde i obejrze.

0

Wlasnie ogladam Narcos, swietny show. Obczaj sobie Dexter, Breaking Bad I Dr. House.

0

Slusznie? Przeciez te cale UFC to jedna wielka sciema. Diaz ma czarny pas w BJJ, mial tyle sytuacji zeby sciagnac McGregora do parteru, ale tego nie zrobil. Zobaczycie,ze bedzie trzecia walka. Diaz to jest bestia. Trenuje pod Renzo Gracie i takiego McGregora powinien wykonczyc w parterze z latwoscia. Wiem, ze bycie na ringu to calkiem inna sprawa, ale Sam trenuje BJJ i na turnieju takie sytuacje, jakie mial Diaz koncza sie w parterze I szybkim przejsciem do submission.
Edit: to do pana troche nizej.

3

To prawda. On jest znakomity.

0

Masz racje, ale czy widziales jakiegos pilkarza, ktory by tak krecil zawodnikami w polskiej lidze? Popatrz na jego podania. Potrafi obsluzyc kolegow swietnym podaniem z wlasnej polowy. Przypomina mi troche Ronaldinho; znakomite no look passes, swietny balans cialem i zdolnosc miniecia kilku zawodnikow na raz. Dodatkowo wie kiedy podac. Oczywisice, poziom ligi jest nizszy, ale to co on tam wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. Wiele duzych europejskich klubow sie o niego bilo, a on powiedzial nie. Ciekawe, strach przed wyzwaniem czy po prostu lubi pieniadze,ktore szejkowie wplacaja mu na konto?

1

On jest uwazany za Neymara w tamtejszej lidze i jest jednym z glownych powodow, dlaczego ludzie przychodza na mecze. Nie idzie do Europy, bo szejkowie daja mu tyle pieniedzy, ze szok. On podbija im ogladalnosc, wiec nie chca go sprzedac.

0



On jest niesamowity. Wyobrazcie sobie go w Barcie.

1

Turan po prostu musi byc w rytmie meczowym. Coraz lepiej mu idzie.

1

E tam, ladnie to wyglada :)

0

Messi przypadkiem nie chcial strzelac?:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?