1

Wow. Co ciekawe, to jest czwarty mecz tych druzyn i szykuje sie bilans 4-0 dla Red Bulls.

0

O! Dzieki za poprawienie. Zapomnialem kompletnie. Swietny sezon w ich wykonaniu. Szkoda ze odpadli z LM.

0

Cavani strzela na 3-1. No i PSG ma dublet.

2

Bradley Wright-Phillips podwyzsza wynik meczu New York City FC - New York Red Bulls na 0-2.

0

PSG prowadzi 2-1 po bramce Zlatana z rzutu karnego.

0

Dzieki za przypomnienie. Az sobie szybko skrot obejrzalem z tym komentarzem.

0

Borussia miala moze ze dwie klarowne sytuacje jak dobrze pamietam. Poza tym to szturm Bayernu na bramke Borussi. Mozna powiedziec ze okupowali ich polowe przez 45 minut.

0

Ah, moglem sie przejsc na ten mecz. Zawsze fajna atmosfera jak teraz druzyny graja.

1

Cos czuje, ze bedzie dogrywka w Niemczech. Bayern dominuje, ale brakuje im szczescia.

0

Nie, jest kontuzjowany.

0

Troche sie spozniles z ta informacja:p

5

W koncu gra Barcy to jak spektakl z teatru. Nic tylko usiasc wygodnie i ogladac z podziwem.

1

The Last of Us to majstersztyk. Trzeba zagrac.

0

Przypomnialo mi sie,jest jeszcze Infamous: Second Son czy The Order.

2

Wlasnie gram w Uncharted 4... nie mam slow. W to po prostu trzeba zagrac. Od uncharted 1 proponuje (jest remaster).

0

Ktory lvl masz?

0

1

Spoko. Masz 3 wersje tego pierscienia, inne daja wiecej dusz.

1

Jeden jest na same gorze w Firelink Shrine, za iluzjoniczna sciana. Musisz najpierw kupic klucz do wiezy na zewnatrz (20,000 dusz). Jak masz problemy, wpisz sobie na YouTube, "covetous silver serpent ring dark souls 3."

0

Dobre wyczucie czas, hehe.

0

Zgadzam sie z Bartra, ale nie przesadzajmy z Mathieu, Kazdy popelnia bledy, ale trzeba przyznac, ze Rudy uratowal nas wiele razy, Nie wiem czemu tyle osob jest jemu przeciwna,

0

Przestan gadac glupoty. Mathieu to naprawde solidny obronca i na pewno udownodnil to wielokrotnie. Tamtemt samoboj? Sdarza sie najlepszym.

0

Swietnie! Brakowalo mi go. Znakomity obronca, mam nadzieje, ze powroci na ostatnie spotkania Barcy i pokaze na co go stac, a wszyscy wiemy, ze potrafi sporo.

0

Jakies nowe morze odkryli?:p

3

Komentarz usunięty

0

Yyyyy, Alonso to nie Niemiec?

0

To bedzie swietny mecz. Niby ta przewaga bramkowa jest, ale to jest futbol i wszystko moze sie zdarzyc. PSG na pewno bedzie gryzc trawe. Jestem ciekaw co pokaze Ibra; uwielbiam tego goscIa. Nie mniej jednak, Visca el Barca!!

5

Witam na fcbarca.com, gdzie wszyscy sa trenerami i profesjonalnymi zawodnikami w jednym.

0

Moze i masz racje, ale co jak co, reprezentuje nasz kraj, wiec nie ma co hejtowac. Dodatkowo jego wslizg uchronil Seville przed strata gola.

0

Niech ta polowa sie konczy. Enrique musi ich do porzadku przywolac, bo Barca za bardzo sie rozluznila. Krychowiak - dwa faule po ktorych jeden skonczyl sie golem. Chcialbym aby dzis strzelil :) oczywiscie jak Barca strzeli wiecej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?