DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wow. Co ciekawe, to jest czwarty mecz tych druzyn i szykuje sie bilans 4-0 dla Red Bulls.
0
O! Dzieki za poprawienie. Zapomnialem kompletnie. Swietny sezon w ich wykonaniu. Szkoda ze odpadli z LM.
0
Cavani strzela na 3-1. No i PSG ma dublet.
2
Bradley Wright-Phillips podwyzsza wynik meczu New York City FC - New York Red Bulls na 0-2.
0
PSG prowadzi 2-1 po bramce Zlatana z rzutu karnego.
0
Dzieki za przypomnienie. Az sobie szybko skrot obejrzalem z tym komentarzem.
0
Borussia miala moze ze dwie klarowne sytuacje jak dobrze pamietam. Poza tym to szturm Bayernu na bramke Borussi. Mozna powiedziec ze okupowali ich polowe przez 45 minut.
0
Ah, moglem sie przejsc na ten mecz. Zawsze fajna atmosfera jak teraz druzyny graja.
1
Cos czuje, ze bedzie dogrywka w Niemczech. Bayern dominuje, ale brakuje im szczescia.
0
Nie, jest kontuzjowany.
0
Troche sie spozniles z ta informacja:p
5
W koncu gra Barcy to jak spektakl z teatru. Nic tylko usiasc wygodnie i ogladac z podziwem.
1
The Last of Us to majstersztyk. Trzeba zagrac.
0
Przypomnialo mi sie,jest jeszcze Infamous: Second Son czy The Order.
2
Wlasnie gram w Uncharted 4... nie mam slow. W to po prostu trzeba zagrac. Od uncharted 1 proponuje (jest remaster).
0
Ktory lvl masz?
0
http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Covetous+Silver+Serpent+Ring
Tutaj masz dokladne lokacje.
1
Spoko. Masz 3 wersje tego pierscienia, inne daja wiecej dusz.
1
Jeden jest na same gorze w Firelink Shrine, za iluzjoniczna sciana. Musisz najpierw kupic klucz do wiezy na zewnatrz (20,000 dusz). Jak masz problemy, wpisz sobie na YouTube, "covetous silver serpent ring dark souls 3."
0
Dobre wyczucie czas, hehe.
0
Zgadzam sie z Bartra, ale nie przesadzajmy z Mathieu, Kazdy popelnia bledy, ale trzeba przyznac, ze Rudy uratowal nas wiele razy, Nie wiem czemu tyle osob jest jemu przeciwna,
0
Przestan gadac glupoty. Mathieu to naprawde solidny obronca i na pewno udownodnil to wielokrotnie. Tamtemt samoboj? Sdarza sie najlepszym.
0
Swietnie! Brakowalo mi go. Znakomity obronca, mam nadzieje, ze powroci na ostatnie spotkania Barcy i pokaze na co go stac, a wszyscy wiemy, ze potrafi sporo.
0
Jakies nowe morze odkryli?:p
3
Komentarz usunięty
0
Yyyyy, Alonso to nie Niemiec?
0
To bedzie swietny mecz. Niby ta przewaga bramkowa jest, ale to jest futbol i wszystko moze sie zdarzyc. PSG na pewno bedzie gryzc trawe. Jestem ciekaw co pokaze Ibra; uwielbiam tego goscIa. Nie mniej jednak, Visca el Barca!!
5
Witam na fcbarca.com, gdzie wszyscy sa trenerami i profesjonalnymi zawodnikami w jednym.
0
Moze i masz racje, ale co jak co, reprezentuje nasz kraj, wiec nie ma co hejtowac. Dodatkowo jego wslizg uchronil Seville przed strata gola.
0
Niech ta polowa sie konczy. Enrique musi ich do porzadku przywolac, bo Barca za bardzo sie rozluznila. Krychowiak - dwa faule po ktorych jeden skonczyl sie golem. Chcialbym aby dzis strzelil :) oczywiscie jak Barca strzeli wiecej.