2

No nie, przestac kibicowac Barcie.

0

Ludzie tak hejtuja na Ronaldo jakby nic innego do roboty nie mieli. Wyluzujcie. Portugalia wygrala w karnych, koniec tematu. Wszyscy wiedza, ze to nie jest najlepszy turniej w wykonaniu CR7, ale nie musicie tego pisac i go wyzywac w kazdym poscie. To sie nudne robi.

0

Rozumiem, ale poniekad ma to sens.

0

Poczekaj az Barca zacznie grac i zmienisz zdanie:p

0

2 zolte = czerwien. Co pan zrobisz.

4

To teraz czekamy na mistrzostwa swiata. Z taka gra i kilkoma usprawieniami, a tym bardziej troche wiecej szczescia, mozemy byc swiadkami kolejnego wielkiego tryumfu, bo co jak co, ale dla mnie Polacy po tym Euro sa mistrzami. Wielkie brawa i dziekujemy za uczynienie tej imprezy tak bardzo emocjonujacej!

0

Tak, wiem. Dystansu troche. :)

1

Slaba mentalnosc. Daleko nie zajda lol.

4

Hejt na Kube? Na goscia, dzieki ktoremu w glownej mierze doszlismy do cwiercfinalu? Hmmm...

0

Z tym prowadzeniem ich do finalu to troche naciagane. Co jak co, ale oprocz meczu z Wegrami, nie mial on duzego wplywu na sukces Portugalii. Dzis tez nic szczegolnego nie pokazal, oprocz kilku ladnych zagran. I nie mowie tego tylko dlatego, ze chce go krytykowac. Jest swietnym zawodnikiem, ale jednak ludzie wywyzszaja go pod niebiosa za nic.

0

Widac, ze Ronaldo bedzie grozny. Bardzo chce strzelic.

2

"Potenge." Czytaj ze zrozumieniem :p

1

Hmmmm, po czesci sie z Toba zgadzam, jednakze napastnik na koncu i tak rozliczany jest z bramek, ktorych Polska bedzie potrzebowala.

1

Jasne. Pisz na psn jakby co.

0

Powiem tak, jestem za Chorwacja, ale nie pogniewam sie jak Portugalia przejdzie dalej. Co jak co, ale mamy bardziej realne szanse z nimi.

2

Wlasnie w dzisiejszych czasach to juz nie wiadomo czy ktos sarkastycznie sie wypowiada czy nie.

0

Panowie, wspominalem o tym wczesniej, ale jak ktos chce zagrac w Fife 16 na PS4, pisac.
Psn: xazzor_fcb

2

Haha, dzis z bratem gralem i wlasnie mielismy miec pojedynek Polska vs Chorwacja, ale nigdzie nie moglem jej znalezc. Musialem Belgow wybrac.

0

Kiedy nastepny mecz Polski?

4

Walic szczescie i sposob w jaki nam sie udalo, mamy to!!!!

1

Uczestniczyl i kazda zepsul w najgorszy sposob..

7

Ale fajna mamuske pokazali. Kamerzysta zawsze jakies perelki wylapie.

1

Taka gorsza szwajcarska wersja Blaszczykowskiego.

0

Watpliwe. Chile nie wypusci z rak takiego prowadzenia.

0

Czyli szykuje sie powtorka z ubieglego Copa America. Wydaje mi sie, ze Argentyna tym razem wygra. Sa na kompletnie innym poziomie. Wreszcie graja druzynowo i z pomyslem, a nie wszystko na Messiego i modlenie sie ze ten wygra im mecz.

0

Naprawde, jezeli Polska nie wykorzysta tego sprzyjajacego szczescia co do wylosowanych druzyn, to juz chyba nic nam w przyszlosci nie pomoze. Teraz albo nigdy! Jedziemy ze Szwajcaria w sobote. Pokazmy, ze Polacy potrafia!

0

Graja o 3 w nocy.

0

Chorwacja prowadzi!!! No tego sie nie spodziewalem.

0

Nasz byly zawodnik wchodzi na boisko. Zobaczymy co pokaze.

1

Tez sie zastanawiam. Silva czy tez Iniesta spokojnie mogliby wykonac te zadanie i pewnie zakonczyc mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?