0

Co? :P

0

Caly atak wyglada slabo. Co prawda wszyscy probuja, ale efekty widzimy.

0

Jaka strata?

0

Sanchez na 2-0!

0

O Jezu! Bramka z wolnego!

0

A Messi tylko spaceruje...

0

Jakie male? Przeciez sa na pierwszym miejscu w grupie i zostawiaja w tyle innych o spora liczbe punktow.

0

Mudek - chodzi o to, że ze stałych fragmentów gry prawie wcale nie strzelamy i trzeba coś z tym zrobić. Od czasu do czasu Puyol z główki próbował. Pique jest wysoki, a nie może. Teraz Bartra może postraszyć.

0

Zwracam honor. Kompletnie zapomniałem. :)

0

Trzeba szczerze powiedzieć, że nasze stałe fragmenty nie są naszą mocną stroną. Kiedy ostatnio strzeliliśmy bramkę z rożnego? Nie mówię o wolnym, bo czasem coś wpadnie, ale to i tak rzadko.

0

Bayern dominował i niszczył MC przez 80 minut. Gdybym był Guardiolą, załamałbym się na myśl o remisie :P

0

Dokładnie. Ludzie, trochę pokory i poszanowania. Gość jest świetnym piłkarzem, ale dla Was istnieje jedynie Messi. Opanujcie się.

0

Boże, co za hejter.

0

Nie wiem czy po prostu Bayern dziś gra tak fenomenalnie, czy zwyczajnie Manchester City jest tragiczne.

0

Co sie stalo? Nie moglem ogladac, bo w pracy bylem.

0

To ze strzelil nie znaczy, ze gra dobrze :)

0

51% posiadania pilki na korzysc Barcy.

0

Bedziemy tesknic za VV.

0

To jak Messi przejdzie kilku zawodnikow to mamy krzyczec, "slaby Messi! Buuu, tylko potrafi przechodzic zawodnikow".

0

Kto obstawia, ze Adriano dzis strzeli?:)

0

A dziś Southampton pokonał Liverpool, w głównej mierze dzięki Borucowi.

0

Warto pamietac, ze zmarnowalismy mase sytuacji. Moglismy skonczyc ten mecz duzo wczesniej.

0

Dlaczego Ronaldo nie mogl przyjsc?

0

Zastanow się co mowisz.

0

Blagam? To powinna byc czerwona kartka.

0

Wow Messi dosrodkowanie:D

0

Dzieki wielkie!

0

Powie mi ktos ile dokladnie czasu zostalo do meczu? Mieszkam w innej strefie czasowej i nie chce znowu przegapic pierwszej polowy. Dzieki!

0

Alez ten Alexis jezdzi dzisiaj.

0

Nowy trener, ktory stara sie poprawic nasze bledy, wprowadzic cos nowego, a Wy juz od razu jezdzicie po druzynie. To dopiero poczatek meczu, a tym bardziej calego sezonu. Bedzie dobrze!
VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?