DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co? :P
0
Caly atak wyglada slabo. Co prawda wszyscy probuja, ale efekty widzimy.
0
Jaka strata?
0
Sanchez na 2-0!
0
O Jezu! Bramka z wolnego!
0
A Messi tylko spaceruje...
0
Jakie male? Przeciez sa na pierwszym miejscu w grupie i zostawiaja w tyle innych o spora liczbe punktow.
0
Mudek - chodzi o to, że ze stałych fragmentów gry prawie wcale nie strzelamy i trzeba coś z tym zrobić. Od czasu do czasu Puyol z główki próbował. Pique jest wysoki, a nie może. Teraz Bartra może postraszyć.
0
Zwracam honor. Kompletnie zapomniałem. :)
0
Trzeba szczerze powiedzieć, że nasze stałe fragmenty nie są naszą mocną stroną. Kiedy ostatnio strzeliliśmy bramkę z rożnego? Nie mówię o wolnym, bo czasem coś wpadnie, ale to i tak rzadko.
0
Bayern dominował i niszczył MC przez 80 minut. Gdybym był Guardiolą, załamałbym się na myśl o remisie :P
0
Dokładnie. Ludzie, trochę pokory i poszanowania. Gość jest świetnym piłkarzem, ale dla Was istnieje jedynie Messi. Opanujcie się.
0
Boże, co za hejter.
0
Nie wiem czy po prostu Bayern dziś gra tak fenomenalnie, czy zwyczajnie Manchester City jest tragiczne.
0
Co sie stalo? Nie moglem ogladac, bo w pracy bylem.
0
To ze strzelil nie znaczy, ze gra dobrze :)
0
51% posiadania pilki na korzysc Barcy.
0
Bedziemy tesknic za VV.
0
To jak Messi przejdzie kilku zawodnikow to mamy krzyczec, "slaby Messi! Buuu, tylko potrafi przechodzic zawodnikow".
0
Kto obstawia, ze Adriano dzis strzeli?:)
0
A dziś Southampton pokonał Liverpool, w głównej mierze dzięki Borucowi.
0
Warto pamietac, ze zmarnowalismy mase sytuacji. Moglismy skonczyc ten mecz duzo wczesniej.
0
Dlaczego Ronaldo nie mogl przyjsc?
0
Zastanow się co mowisz.
0
Blagam? To powinna byc czerwona kartka.
0
Wow Messi dosrodkowanie:D
0
Dzieki wielkie!
0
Powie mi ktos ile dokladnie czasu zostalo do meczu? Mieszkam w innej strefie czasowej i nie chce znowu przegapic pierwszej polowy. Dzieki!
0
Alez ten Alexis jezdzi dzisiaj.
0
Nowy trener, ktory stara sie poprawic nasze bledy, wprowadzic cos nowego, a Wy juz od razu jezdzicie po druzynie. To dopiero poczatek meczu, a tym bardziej calego sezonu. Bedzie dobrze!
VeB!