0

Spokojnie. Enrique cheka do 85 minuty zeby zmienic Gomesa, wtedy bedzie niespodzianka I gol.

0

Wreszcie!!!! Brawo!!!!

0

Mathieu - mistrz wykonczenia.

3

Rakitic dzis ladnie pilke rozprowadza. Nie bede komentowal Gomesa.

1

Suarez prawie niczym Roni przeciwko Chelsea :)

1

Patrze, ze po wejsciu Paco, Gomes sie cofnal.

4

Suarez - Paco - Gomes
atak marzen :D

1

No i znowu Rafinha....

0

Oh, nie zauwazylem. Dzieki!

0

Bayern przeprowadzil 4 zmiane. Jak to? Cos mnie ominelo?

4

Hattrick Lewandowski!!!

0

I tak nie wygra . Niewazne co bedzie robil, niestety.

0

Prawda, ale wydaje mi sie, ze Suarez jest bardziej waleczny w porownaniu do Lewego.

1

Dzik!

0

Alez Lewy sie wyrobil. Znakomity napastnik klasy swiatowej. Jednakze nie widzialbym go w Barcelonie. Z jakiegos powodu bardziej pasuje mi do Realu. Co myslicie?

1

To mnie irytuje w tej Fifie. Sedziowie powinni pozwolic na dokonczenie akcji, a nie konczyc ja jak juz mam strzelac gola. Pomimo bledow, gra jest swietna. Grasz na ps4?

0

Eh, ta bramka przeciwko Realowi. Swietny zawodnik!

0

Ohoho, Pique szykuj sie na kare. Zbyt szczery jestes;)

1

co za akcja! Swietnie gra Brazylia.

0

Neymar ma te akrobatyczne ruchy. Troche za bardzo to pokazuje.

0

Nie bylo faulu rowniez. Sedzia duzo pomaga Brazylijczykom.

0

Karnego I tak nie powinno byc, wiec sprawiedliwosc wyszla.

0

Co teraz Neymar porobil!!

7

To tylko pokazuje jaki wplyw ma Messi na te reprezentacje, a Argentynczycy hejtuja na niego za final....

0

Wymiana Pique za Mbappe!

1

Przeciez sedzia nic nie wpisal do protokolu jak sie nie myle.

0

Co sie stalo z tym Di Maria...

0

Co lepiej ogladac? Brazylie czy Argentyne?

0

Za 15 minut.

0

Co prawda liczylem, ze El classico bedzie w NYC, ale ciesze sie z Juventusu tez. Wreszcie zobacze Barce na zywo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?