DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie. Enrique cheka do 85 minuty zeby zmienic Gomesa, wtedy bedzie niespodzianka I gol.
0
Wreszcie!!!! Brawo!!!!
0
Mathieu - mistrz wykonczenia.
3
Rakitic dzis ladnie pilke rozprowadza. Nie bede komentowal Gomesa.
1
Suarez prawie niczym Roni przeciwko Chelsea :)
1
Patrze, ze po wejsciu Paco, Gomes sie cofnal.
4
Suarez - Paco - Gomes
atak marzen :D
1
No i znowu Rafinha....
0
Oh, nie zauwazylem. Dzieki!
0
Bayern przeprowadzil 4 zmiane. Jak to? Cos mnie ominelo?
4
Hattrick Lewandowski!!!
0
I tak nie wygra . Niewazne co bedzie robil, niestety.
0
Prawda, ale wydaje mi sie, ze Suarez jest bardziej waleczny w porownaniu do Lewego.
1
Dzik!
0
Alez Lewy sie wyrobil. Znakomity napastnik klasy swiatowej. Jednakze nie widzialbym go w Barcelonie. Z jakiegos powodu bardziej pasuje mi do Realu. Co myslicie?
1
To mnie irytuje w tej Fifie. Sedziowie powinni pozwolic na dokonczenie akcji, a nie konczyc ja jak juz mam strzelac gola. Pomimo bledow, gra jest swietna. Grasz na ps4?
0
Eh, ta bramka przeciwko Realowi. Swietny zawodnik!
0
Ohoho, Pique szykuj sie na kare. Zbyt szczery jestes;)
1
co za akcja! Swietnie gra Brazylia.
0
Neymar ma te akrobatyczne ruchy. Troche za bardzo to pokazuje.
0
Nie bylo faulu rowniez. Sedzia duzo pomaga Brazylijczykom.
0
Karnego I tak nie powinno byc, wiec sprawiedliwosc wyszla.
0
Co teraz Neymar porobil!!
7
To tylko pokazuje jaki wplyw ma Messi na te reprezentacje, a Argentynczycy hejtuja na niego za final....
0
Wymiana Pique za Mbappe!
1
Przeciez sedzia nic nie wpisal do protokolu jak sie nie myle.
0
Co sie stalo z tym Di Maria...
0
Co lepiej ogladac? Brazylie czy Argentyne?
0
Za 15 minut.
0
Co prawda liczylem, ze El classico bedzie w NYC, ale ciesze sie z Juventusu tez. Wreszcie zobacze Barce na zywo!