1

Wiadomo, ze teraz gazety beda pisac o wszystkim.

0

jedyny polski jaki uzywam to tutaj, albo z kilkoma kumplami. Dziw, ze wciaz przecinki pamietam.

7

Barcelona are set to sign Coutinho in the coming days. [ESPN]
Otwieramy szampana?

7

To jest najlepszy pilkarz wszechczasow, wart kazdych pieniedzy. Zobacz sobie co zarabiaja Ci pseudo gwiazdy I porownaj sobie ich despozycje i gre do Leosia.

0

Panowie i panie, tak zeby nie pisac o transferach Barcy, co myslicie o fwb? Po polsku to chyba przyjaciele z uprawnieniami? Przepraszam za moj polski, malo sie go uzywa, lol.

0

Kolega nizej mnie uprzedzil o 40s.

0

Ziomus, plotki, ploteczki. Gazety musza o czyms pisac.

9

Galatasaray want to loan Arda Turan for the season. they're willing to pay €2.5 m. They're willing to close the deal by the end of the week. [SPORX]

4

Barcelona have made an official offer of 70M + bonuses for Ousmane Dembele, the German club will ask for more in the coming days. This deal is related to Aubumeyang to Milan. Only one of these transfers will happen this summer, Milan want to move quickly. [Sky Sports/Di Mazio].

3

Barca have made fresh contact with Nice for midfielder Jean Michael Seri. [L'equipe]

5

Drogba to byl napadzior!

8

A ile to czasu Neymar znikal przez 40 min, a potem gol? Albo Suarez? Niewidoczny przez 70 min, a potem bramka na wage zwyciestwa.

0

Tak.

1

Nie moze, bo dopiero teraz dostal te 222mln... poczekajmy zamiast krytykowac.

0

Bardzo dobry. Jezeli lubisz takie klimaty, to na pewno polubisz.

0

Ogladam Sons of Anarchy. Jeszcze 3 odcinki ostatniego sezonu, wiec lece do konca.

1

Co prawda masz troche racji, ale nie zgodze sie, ze Deulo mialby podobne statystyki. Przypomnij sobie kto ciagnal gre pod nieobecnosc Messiego. Byly mecze, gdzie byl niewidoczny, ale wiekszosc spisywal sie co najmniej dobrze. Tak czy siak, zgadzam sie, ze dobrze ze poszedl. Za taka kase mozemy sie powaznie wzmocnic na lata.

0

Teraz nagle duzo osob pisze, ze Neymar to taki sobie grajek, ze przereklamowany, ale jak gral u nas to byl wychwalany pod niebiosa. Powodzenia mu zycze, bo jest fenomenalnym zawodnikiem, ale tak sie nie robi. Mial prawo odejsc, to jest normalnie, ale to jest Barcelona I miej troche szacunku do barw. Pogral sobie z zarzadem i fanami jak chcial. Mniejsza z tym, poczekajmy jak bedzie gral w PSG. Miejmy nadzieje, ze Barca umiejetnie wykorzysta pieniadze z jego transferu

0

Na IG Neymar wydal te oswiadczenie z angielskimi napisami. Ney mowi, ze po raz 2 w zyciu sprzeciwia sie ojcu i prosi go o uszanowaniu jego decyzji. Ciekawe.

0

Mam nadzieje, bo tam mamy obsadzone wszystkie pozycje.

0

The main objective for Barca with the sale of Neymar money is to buy Coutinho, Dybala & Laporte/Marquinhos. [RadioMarca]

0

Czyli 63% strony.
*obliczone przez pana Hajto.

1

FIFA specjalnie do tego bedzie zmierzala ;]

0

Zyczyc*.

0

Ktos tu do mnie pisal z riposta, jak napisalem, ze czesc kibicow go nienawidzi. Jest swietnym zawodnikiem i bedziemy za nim tesknic, ale to jest najemnik. Zycze mu powodzenia, bo I tak Barca zniszczy PSG. Gosciu nawet nie moze stanac przed kibicami I powiedziec, ze odchodzi. Jak to Pique powiedzial, to jest dzieciak.

1

Jestem ciekaw jak bedzie sie tlumaczyc Neymar po tej calej szopce. Znienawidzil do siebie wielu kibicow.

0

Wiedzialem, ze go rozwali. Jones to bestia.

0

Cillessen swietnie gra w presezonie. Ciezka decyzja dla Velverde, ale mysle ze to Ter Stegen bedzie gral.

0

Zarty zartami, ale w poprzednich meczach MSN zostalo zmienione razem po pierwszej polowie. Tak tylko sobie mysle, ze to taka taktyka zeby go zatrzymac. Nie wiem.

3

Ciekawe czemu Ney wciaz na boisku, a Messi i Suarez zeszli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?