0

A czemu Suarez zwijal sie z bolu po "uderzeniu" Navasa? Czemu Ronaldo ciagle placze?

3

Znajac zycie, zaplacimy 70 milionow plus zmienne.

0

Szkoda wlasnie.

0

Tak naprawde Deulo zostal rzucony na gleboka wode. Dajmy mu sie wykazac. I tak nie ma kogo zastapic Neya.

0

W tych dniach na tej stronie to nie wiadomo, czy ludzie zartuja czy nie lol.
Edit// o sorry, on tak na serio:o

9

Polowa kibicow tutaj to tylko za Messim. Niestety teraz jest tak, ze jak klubowi nie idzie, to od razu watpliwosci i szukanie nowego klubu. A jak najlepszy zawodnik by odszedl? Masakra. Wiadomo, ze Messi nas ciagnie, ale kibicujemy druzynie, a nie jednemu zawodnikowi. Oczywiscie mozna miec faworytow, ale zeby nazywac sie kibicami Barcy, a potem zyczyc Messiemu zmiane klubu, zeby trofea zdobyl, albo w ogole kibicowac komus innemu to przykre. Prawdziwi kibice zrozumieja. VISCA EL BARCA!

0

Nie wiesz? Nagle zamieniles zarzad Barcy na zarzad Madrytu?

39

Czerwona kartka kariery nie konczy...przynajmniej dla tego, kto fauluje.

1

"Być może przeciwnicy byli bardziej energiczni w pressingu." Nie byc moze, ale na pewno, bo w pierwszej polowie zostalismy zmiazdzeni.

0

Valverde jaki dzik przy linni, krzyczy i skacze.

0

Cala druzyna zaskoczona, ze nie dostal.

0

Na cos musi zrzucic za ten jego blamaz dzis.

0

Hehe, zeby tylko Barca chciala

0

A to nie Zidane jest trenerem?

0

Poniewaz Real juz wygral, wiec nie graja z pompa jak w pierwszej polowie.

0

Czekam na wypowiedzi pomeczowe zawodnikow i trenera.

4

Przyjda nowi powiedzieli... nie bedziemy tesknic za Neymarem powiedzieli...

0

I jak zawodnicy Barcy maja zareagowac na pensje Paulinho?

0

Oddaje honor, zeby mnie wszyscy nie zjedli. Podczas meczu musialem to przeoczyc, ale Ronaldo to zrobil. Jest pokora, moge grac dla Barcy?

0

Ronaldo i Suarez razem symulowali, lol.

1

Przepraszam, wlasnie zobaczylem filmik. Moj blad, zwracam honor, cule.

0

Probuje znalezc filmik. Jezeli to prawda, zwracam honor, ale podczaa meczu nie widzialem tego.

0

Ogladalem mecz i nie widzialem takiej akcji. Oswiec mnie prosze. Zdjal koszulke, a Marcelo ja rzucil w powietrze. Gdzie Ronaldo skopiowal Messiego?

0

Prawda. Mam jakies dziwne znieczulenie (to adekwatne slowo?) Do niego. Mamy Semedo, ktory moze go zastapic.

0

Ta pensja smuci najbardziej. Nie dosc, ze psuje rynek (haha), to rowniez hierarchie w naszym zespole...

0

Przeciez to Photoshop, idz spac.

0

Vidal wrocil po dlugiej kontuzji, brakuje mu rytmu. Deulo? Ktos myslal, ze zastapi Neya? Haha.

0

Dokladnie, musi to udowodnic, ale mowienie, ze sie nie nadaje zanim zagral jakis mecz to jest pomylka. Oczywiscie, dalej jestem rozumowania, ze takie transfery Barto, tylko zeby pomoc mu finansowl to porazka, trzeba dac mu szanse.

0

Co mam jeszcze dac?!

0

A moze bysmy pokazali nasze wsparcie wobec Paulinho? Chopak dostal zyciowa szanse, co wy byscie powiedzieli? Dajmy mu sie pokazac. Rowniez bylem za nie (wciaz jestem), ale to jest nasz zawodnik. Pomozmy mu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?