0

Prosze, skonczmy hejt na Paulinho.

0

Dziekuje. Pisalem ze nie nadaje sie do Barcy I nadal sie przy tym trzymam, ale to jest nasz zawodnik. Wspierajmy go. Chrzanic Bartka I jego lewe interesy,ale Paulinho dostal zyciowa szanse I z niej korzysta.

0

Rozumiem Twoj tok myslenia, to samo myslalem. Aczkolwiek za taka cene, moglibysmy miec Seriego i Ascensio (ten ktory nam wczoraj strzelil). Ogolnie zycze wszystkim zawodnikom szczescia, szczegolnie u nas, ale bez przesady. Barca to klub dla najlepszych I z calym szaczunkiem dla Paulinho, jest powod dla ktorego gral w lidze chinskiej. Tak czy siak, mam nadzieje, ze nam pomoze (tak samo pisalem o Gomesie, haha). Jest naszym zawodnikiem I trzeba go wspierac, bo na pewno on wie, jak bardzo cules go nie chca. Badzmy inni i wspierajmy go. Tez zaakceptowalbym oferte Barcy, byloby jeszcze gorzej jezeli kazdy by na mnie gwizdal. To jest ogromna presja. Wiadomo, ze to jakis przekret Bartka, ale Paulinho prawdopodobnie nic o tym nie wie. Dajesz Paulinho! Pomoz nam!

0

Dzieki Barto, prosze nie dekoncetrowac druzyny. Juz plotki uslyszeli i wczoraj przegrali, co bedzie jak sie dowiedza?!

0

Okay, dodam moje 3ds.

0

Sprzedalbym swoje PS4, aby Xavi i Roni dla nas grali:(

4

Jak kocham Barce, to jednak trzeba byc zapatrzonym w siebie kibicem, aby mowic ze Suarez nie symulowal..ale taki hejt leci na Ronaldo... ludzie, troche obiektywizmu.

0

Musze zedytowac. Ogladalem caly mecz i nie widzialem tej cieszynki. Zobaczylem ja na zdjeciach I tym sie kierowalem. Przepraszam, bo nie widze na filmikach, aby Ronaldo to zrobil. Strzelil piekna bramke, tez bym sie cieszyl, ale nie skopiowal Messiego.

1

Messi jako jeden z nielicznych napedzal nasze akcje. Dryblowal, dogrywal, biegal... sam grac nie bedzie. Ile razy podal do Deulofeu, a ten spowalnial gre..

0

Denis swietnie gral, zwazywszy na to ile szans dostawal wczesniej. Deulo chcial, ale wiadomo, ze musi zastapic Neya, wiec presja bedzie.

5

Przeciez to tylko pierwszy oficjalny mecz.... nasz trener musi sie dostosowac. Tak naprawde dostal druzyne bez MSN I bez pomocy. Poczekajmy, oby Dembele i Cou przyszli...

0

Wszyscy mowia jaki to Ronaldo zly, bo zrobil cieszynke Messiego. Nasz bohater zrobil to na Bernabeu, wiec Ronaldo mial okazje sie odwdzieczyc. Suarez jak i Ronaldo, obaj symulanci, jednemu sie upieklo. Mimo tego, ze mielismy duzo sytuacji, Real wykorzystal swoje. Messi bedzie mial ciezko. Denis probowal, ale to nie Neymar.

0

Podmuch wiatru od Di Marii. Dobrze, ze mu nog nie polamalo :/

6

Oficjalnie: Neymar szuka nowego klubu. Cavani wykonal rzut wolny. Czyzby szejkowie potracili jemu z pensji?:p

0

No, ciekawe kto wolny wykona......

1

Jak na Barto to tez dobrze, myslalem, ze oddamy im rowniez Inieste i Roberto.

0

Czekaja, aby oglosic 3 transfery na raz. :p

1

Oho, pokazali ojca Neya.. az sie dziwnie w pokokj zrobilo.

0

Fajne podania ma, widac, ze chce mu sie grac. Jakis tam trick pokazal.

1

Ale ten Di Maria slaby.. dobrze, ze go nie kupilismy.

2

Neymar jak sie bawi z nimi. Co za pilkarz. Co prawda druzyna przeciwna pozostawia wiele do zyczenia, ale pierwszy mecz I od razu jak odwaznie gra.

1

Neymar pierwszy kontakt i od razu jakie podanie :O

0

Racja, watpie zeby Emery ryzykowal az tak duzo. Jeszcze go szejkowie do Chin sprzedadza, a Emery powie, ze szuka wyzwan.

0

Czekam na fochy Neymara jak go trener kiedys z boiska zdejmie.

29

Ale zaskoczenie:p

5

Co za "rzycie......"

0

Pogadaj z Bartkiem, on wie najlepiej...

1

Kazdy klub chce zarobic. Dzisiejsza pilka nozna to kasa....

1

Dziekuje. Historia pokazuje, ze nazwiska nie graja.

1

Wiem, ale Barca to wiecej niz klub. Zawsze radzilismy sobie bez 150 milionowych gwiazd. Prawda, Neymar skomplikowal nam sytuacje, ale jestem pozytywnie nastawiony, ze wyjdziemy z tego calo i pokazemy szejkom, ze kasa to nie wszystko. Barca nigdy nie byla o pieniadzach i zawsze dawalismy rade, mniej czy wiecej. Troche optymizmu, cule.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?