5

Prowadzimy 2-0 Z Chelsea, a La Rambla co? Hejtuje! :D
Ps. Nie wszyscy oczywiscie.

2

Mecz sie jeszcze nie zaczal, a tu czytam, ze Dembele juz tyle razy pilke stracil i Chelsea z kontra poleciala. Dobre.

0

Latwe, ale nawet w url jest napisane xd

0

Juz to widze jak Ronaldo pomaga Neymarowi albo cieszy sie z jego goli xd

10

Wiem, ze bylo, ale...... Sergi Roberto!!! Sergi Roberto!!! Ogladam ten skrot caly czas i za kazdym razem mam lzy w oczach. Kibicuje Barcelonie gdzies od 2003 roku, w sumie duzo wczesniej, bo pamietam jak Real gral z Wisla i wszyscy w domu byli za Madrytem, a ja jako jedyny cieszylem sie jak Wisla strzelila, wszyscy chcieli mnie zabic. Naprawde, wierze, ze w tym roku wygramy lige mistrzow!

0

Pewnie na diecie i nie moze tortu jesc.

6

Oczywiscie, ze nie. Chociaz gdy kolega byl "zlym Neymarem," wtedy kontakt zrywasz, tak? A jednak zawodnicy Barcy ciagle maja z nim kontakt, czyli relacje sa dobre, a gazety szukaja sprzedazy.

20

Ciekawe jak gazety pisza, ze Neymar psul atmosfere w szatni itp., a zawodnicy Barcy wypowiadaja sie na jego temat w samych superlatywach, wielu z nich wciaz utrzymuje z nim kontakt.

7

Ronaldo ma 81% celnych podan, a Messi tylko 80%.
Ronaldo > Messi

0

Pamietam jak w klasie ogladalem i przy ostatniej akcji tak sie podekscytowalem, az wszyscy patrzyli na mnie jak na glupiego xd

0

UFO na 100%.

2

Typowa La Rambla xd

0

Juve powinno miec karnego w pierwszej polowie, wiec ciekawe jakby sie to potoczylo.

0

Co tam sie dzieje :o

0

Alez to Kane pieknie wyczekal I otworzyl Juve.

0

Son!!!!!!!!!!!!

0

Fakt, popelnia bledy, ale kto tego nie robi? Pamietam jak duzo osob go sprzedawalo, a tu prosze.

0

Widac, ze Totki chca szybko strzelic, zeby grac nieco spokojniej. Oby to sie kontra nie zemscilo. Costa strasznie szybki jest.

0

Chcialbym zobaczyc Barca vs Tottenhan. Bylby fajny mecz, a co najwazniejsze, bez autobusu.

12

Sarkazm, tak? Jezeli nie, to naprawde brak slow co do Dembele......

0

To samo. Zwykle rzadko ogladam inne mecze, niz Barca, ale tutaj mamy meczycho!
W sumie pewnie bym nie obejrzal, ale duza sniezyca nas zaatakowala, wiec siedze w domu.

1

Reki rekinuf, nie wiedziales?

0

Nie moge ogladac, co robi Jasper, ze tyle komentarzy na jego temat?

6

Oby nie, bedziemy go potrzebowac na ten mecz.

0

Bedzie smiesznie jak Dembele wyjdzie na ostatnie 20 min xd.

0

Kto ma najwiecej goli we wszystkich rozgrywkach teraz?

7

Czyli z Chelsea Dembele tez nie wejdzie, bo po co ryzykowac.

0

Czyli Gomes na plus w tym meczu xd

0

Gomes mial jakies podanie do przodu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?