DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Prowadzimy 2-0 Z Chelsea, a La Rambla co? Hejtuje! :D
Ps. Nie wszyscy oczywiscie.
2
Mecz sie jeszcze nie zaczal, a tu czytam, ze Dembele juz tyle razy pilke stracil i Chelsea z kontra poleciala. Dobre.
0
Latwe, ale nawet w url jest napisane xd
0
Juz to widze jak Ronaldo pomaga Neymarowi albo cieszy sie z jego goli xd
10
Wiem, ze bylo, ale...... Sergi Roberto!!! Sergi Roberto!!! Ogladam ten skrot caly czas i za kazdym razem mam lzy w oczach. Kibicuje Barcelonie gdzies od 2003 roku, w sumie duzo wczesniej, bo pamietam jak Real gral z Wisla i wszyscy w domu byli za Madrytem, a ja jako jedyny cieszylem sie jak Wisla strzelila, wszyscy chcieli mnie zabic. Naprawde, wierze, ze w tym roku wygramy lige mistrzow!
0
Pewnie na diecie i nie moze tortu jesc.
6
Oczywiscie, ze nie. Chociaz gdy kolega byl "zlym Neymarem," wtedy kontakt zrywasz, tak? A jednak zawodnicy Barcy ciagle maja z nim kontakt, czyli relacje sa dobre, a gazety szukaja sprzedazy.
20
Ciekawe jak gazety pisza, ze Neymar psul atmosfere w szatni itp., a zawodnicy Barcy wypowiadaja sie na jego temat w samych superlatywach, wielu z nich wciaz utrzymuje z nim kontakt.
7
Ronaldo ma 81% celnych podan, a Messi tylko 80%.
Ronaldo > Messi
0
Pamietam jak w klasie ogladalem i przy ostatniej akcji tak sie podekscytowalem, az wszyscy patrzyli na mnie jak na glupiego xd
0
UFO na 100%.
2
Typowa La Rambla xd
0
Juve powinno miec karnego w pierwszej polowie, wiec ciekawe jakby sie to potoczylo.
0
Co tam sie dzieje :o
0
Alez to Kane pieknie wyczekal I otworzyl Juve.
0
Son!!!!!!!!!!!!
0
Fakt, popelnia bledy, ale kto tego nie robi? Pamietam jak duzo osob go sprzedawalo, a tu prosze.
0
Widac, ze Totki chca szybko strzelic, zeby grac nieco spokojniej. Oby to sie kontra nie zemscilo. Costa strasznie szybki jest.
0
Chcialbym zobaczyc Barca vs Tottenhan. Bylby fajny mecz, a co najwazniejsze, bez autobusu.
12
Sarkazm, tak? Jezeli nie, to naprawde brak slow co do Dembele......
0
To samo. Zwykle rzadko ogladam inne mecze, niz Barca, ale tutaj mamy meczycho!
W sumie pewnie bym nie obejrzal, ale duza sniezyca nas zaatakowala, wiec siedze w domu.
1
Reki rekinuf, nie wiedziales?
0
Nie moge ogladac, co robi Jasper, ze tyle komentarzy na jego temat?
6
Oby nie, bedziemy go potrzebowac na ten mecz.
0
Bedzie smiesznie jak Dembele wyjdzie na ostatnie 20 min xd.
0
http://www.fullmatchesandshows.com/2018/03/04/barcelona-vs-atletico-madrid-highlights/
0
Kto ma najwiecej goli we wszystkich rozgrywkach teraz?
7
Czyli z Chelsea Dembele tez nie wejdzie, bo po co ryzykowac.
0
Czyli Gomes na plus w tym meczu xd
0
Gomes mial jakies podanie do przodu?