DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Eh, cos sie konczy... nigdy nie bedzie takiego zawodnika. Nie dosc, ze magik, to do tego wielki czlowiek. Nie znam nikogo, kto by go nie uwielbial.
1
Ale hejt na niego. Cieszmy sie, ze zyjemy w czasach Messiego i Ronaldo. Dlugo nie bedzie takiej dominacji.
1
W ciemno wzialbym Lige Mistrzow za La Lige. Do tego 3 raz z rzedu.
4
To, jak wyglada druzyna to ma malo wspolnego z nimi :) nie mniej jednak, szacunek wielki. Cruyff zbudowal druzyne, ktora pokochali miliony ludzi. Tito? Swietny asystent i trener. Wielka szkoda, ze tak szybko odszedl.
0
Ktos tu angielski na perfect zna xd
0
Co ten gosc wyprawia!!!!
1
Wiadomo, ale Barca nigdy nie bedzie ta sama po odejsciu Messiego. Eh, szkoda o tym mowic.
1
https://highlightsfootball.com/video/barcelona-vs-sevilla-highlights/
0
Co sie stalo? Mialem na dwa kolana...
0
Jak myslicie, czy Barca bedzie w stanie utrzymac status potegi po odejsciu Messiego?
0
Munir to juz dostal swoja szanse I wszyscy wiemy, jak gral...
6
Dla mnie fajnym smaczkiem bylo wykonanie rzutu karnego przez Coutinho. To pokazuje, jak zawodnicy Barcy nie sa pazerni na bramki.
1
Zawodnicy emocjonalnie go sciskaja po zejsciu i podczas fety, tak dla jaj xd
Tak na serio, niestety, ale wszystko na to wskazuje.
1
https://highlightsfootball.com/video/tag/barcelona/
Tutaj
1
https://highlightsfootball.com/video/tag/barcelona/
0
Nie, bo Navas (jak dobrze pamietam) byl jeszcze obok nich. Gdyby go nie bylo, bylaby czerwona.
1
"If it ain't broken, don't fix it" xd
2
Prawie koniec pierwszej polowy, a wydaje sie, jakbym ogladal mecz przez 10 min..
1
Alez sie jaram tym meczem! Final to jednak final. Visca el Barca!
2
https://highlightsfootball.com/video/tag/barcelona/
2
Trafnie to ujales, ale z drugiej strony, Ile mozna stawiac na Gomesa? Tak, wiem, temat walkowany wiele razy. Wiadomo, troche kosztowal i nie mozna go posadzic na lawce kosztem kogos z Barcy B, ale na litosc Boska, krew mnie zalewa ile talentow sie u nas marnuje. Moim zdaniem Denis, mimo jego zlych wystepow, ma papiery na dobrego pilkarza. Ciezko jednak grac jeden mecz na 3 miesiace i spelnic wszystkie oczekiwania trenera. On wie, ze jak cos zepsuje, to siadzie na lawce na kolejne miesiace, a taki Gomes, mecz po meczu partaczy I gra dalej. Bronilem Gomesa wiele razy, bo to spoko chlopaczyna, ale do Barcelony sie nie nadaje i wkurza mnie, ze takie polsrodki graja caly czas, a inni, ktorzy zasluguja na wiecej, dostaja 3 minuty pod koniec meczu.
1
Z jednej strony rozumiem Valverde, ze boi sie ozywac rotacji, bo przeciez kieruje najwiekszym klubem na swiecie, a jedna porazka stawia go pod zlym swiatlem. Z drugiej strony, powinien stawiac wiecej na mlodziez i dac im sie wykazac, bo inaczej zawsze bedzie grac ten sam sklad, a tego konsekwencje widzimy dzis; zmeczenie.
4
Nikt w to nie wiezy.
0
Ta.... a potem zaczeli podawac do Gomesa.....
4
Dajmy Gomesowi jeszcze sezon. Jeszcze sie rozkreci.
Hehe
6
Ter Stegen.
0
Wiadomo, ze nie. Po prostu bawia mnie takie hipokryzje. :)
2
A jeszcze kilka tygodni temu byly komentarze, ze wynik > styl.
0
Na czas xd
5
Aj Dembele... teraz to tylko na dotatkowy czas bedziesz wchodzic.