2

Nie wiadomo, ze Griezmann odmowil Barcie, ale szkoda, ze teraz duzo zawodnikow wybiera pieniadze. Z drugiej strony nie ma sie co dziwic. Gdyby jakas firma dawala mi podwojna stawke, nie zastanawialbym sie ani sekundy I taka jest prawda.

2

Dzieki. Czlowiek sledzi tylko na La Rambli, a potem traci na newsach z glownej xd.

0

Zrodlo?:)
W sumie cos kolo tego sie spodziewalem.

0

W sumie niedlugo (mam nadzieje) dostane sie do NYPD, a potem na detektywa chce. :)

0

Szkoda, ze komentarz smieszy, a to taka rzeczywistosc teraz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kryminalna Sprawiedliwosc? Studiuje w NYC I chyba tak sie tlumaczy Criminal Justice, ale dziwnie to brzmi.
Dziekuje bardzo:)

8

Musze sie pochwalic, ze wreszcie po 4 latach ukonczylem studia!! Nigdy nie bylem tak szczesliwy. No.. moze, kiedy Barcelona dokonala remontady przeciwko PSG. :)

0

W tanki gralo sie dniami (nocami musiales udawac przed rodzicami, ze spisz).

0

Co ten Di Maria im psuje kazda akcje...

0

W restauracji na Manhattanie. Sporo celebrytow tam bywa.

0

Tak, ale w jakich meczach gral Gomes, a w jakich Denis? Lol

5

U mnie Morgan Freeman mial przemowe w pracy. Pogloski chodza, ze ma sztuczna dlon.

0

Taki mial sen, co hejtujesz xd

0

Nie fajnie :( u nas Trump rzadzi :(

0

Co tam slychac?! Tutaj nic nowego, strzelanina w szkolach I takie tam.

0

Denis potrzebuje minut. Skoro taki Gomes dostal tyle szans i nic nie zrobil, to Denis na pewno zasluguje na wiecej.

1

Pozdro z Nowego Jorku!!

2

Placzemy po Iniescie... a co bedzie jak Messi zakonczy kariere?:(
Ciesze sie, ze jestem kibicem Barcy :)

2

I w przyszlosci Xavi trenerem, a Iniesta asystentem...ciekawe jakby to wygladalo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No tak... lepiej ogladac mistrzostwa swiata w tv i sie relaksowac, anizeli grac I sie pokazac.

0

Pamietam jak nas ratowal na Euro. Te jego parady byly niesamowite.

0

Tez tak mialem, ale po 8 latach, masz dosc lol

0

Jaki jest ogolnie ten test? Nigdy nie mialem okazji by go brac. Jakie sa pytania?

0

Zgadzam sie, ale nie wyobrazam sobie Barcy bez tych dwoch. Aczkolwiek, mogliby podarowac sobie te udawanie... przeciez sa kamery, ludzie sie smieja, czy oni tego nie wiedza?

17

Tylko 30%? Wiem, ze potrafisz na 53%!!!!

4

Pozdrowienia z Nowego Jorku, gdzie wczoraj wyszedlem na miasto w spodenkach i krotkiej koszulce, a wrocilem przemokniety przez ulewe i sztorm..

0

85$ dolarow to taniocha za taki zegarek. Dostalem w prezencie zegarek z guess za okolo 300$, a ten podoba mi sie duzo bardziej.
Ogolnie nie wiem jakie ceny sa w Polsce, ale w NYC sa dosc drogie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?