DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiadomo, ze Griezmann odmowil Barcie, ale szkoda, ze teraz duzo zawodnikow wybiera pieniadze. Z drugiej strony nie ma sie co dziwic. Gdyby jakas firma dawala mi podwojna stawke, nie zastanawialbym sie ani sekundy I taka jest prawda.
2
Dzieki. Czlowiek sledzi tylko na La Rambli, a potem traci na newsach z glownej xd.
0
Zrodlo?:)
W sumie cos kolo tego sie spodziewalem.
0
W sumie niedlugo (mam nadzieje) dostane sie do NYPD, a potem na detektywa chce. :)
0
Szkoda, ze komentarz smieszy, a to taka rzeczywistosc teraz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kryminalna Sprawiedliwosc? Studiuje w NYC I chyba tak sie tlumaczy Criminal Justice, ale dziwnie to brzmi.
Dziekuje bardzo:)
8
Musze sie pochwalic, ze wreszcie po 4 latach ukonczylem studia!! Nigdy nie bylem tak szczesliwy. No.. moze, kiedy Barcelona dokonala remontady przeciwko PSG. :)
0
W tanki gralo sie dniami (nocami musiales udawac przed rodzicami, ze spisz).
0
Co ten Di Maria im psuje kazda akcje...
0
W restauracji na Manhattanie. Sporo celebrytow tam bywa.
0
Tak, ale w jakich meczach gral Gomes, a w jakich Denis? Lol
5
U mnie Morgan Freeman mial przemowe w pracy. Pogloski chodza, ze ma sztuczna dlon.
0
Taki mial sen, co hejtujesz xd
0
Nie fajnie :( u nas Trump rzadzi :(
0
Co tam slychac?! Tutaj nic nowego, strzelanina w szkolach I takie tam.
0
Denis potrzebuje minut. Skoro taki Gomes dostal tyle szans i nic nie zrobil, to Denis na pewno zasluguje na wiecej.
1
Pozdro z Nowego Jorku!!
2
Placzemy po Iniescie... a co bedzie jak Messi zakonczy kariere?:(
Ciesze sie, ze jestem kibicem Barcy :)
2
I w przyszlosci Xavi trenerem, a Iniesta asystentem...ciekawe jakby to wygladalo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No tak... lepiej ogladac mistrzostwa swiata w tv i sie relaksowac, anizeli grac I sie pokazac.
0
Pamietam jak nas ratowal na Euro. Te jego parady byly niesamowite.
0
Tez tak mialem, ale po 8 latach, masz dosc lol
0
Jaki jest ogolnie ten test? Nigdy nie mialem okazji by go brac. Jakie sa pytania?
0
Zgadzam sie, ale nie wyobrazam sobie Barcy bez tych dwoch. Aczkolwiek, mogliby podarowac sobie te udawanie... przeciez sa kamery, ludzie sie smieja, czy oni tego nie wiedza?
17
Tylko 30%? Wiem, ze potrafisz na 53%!!!!
4
Pozdrowienia z Nowego Jorku, gdzie wczoraj wyszedlem na miasto w spodenkach i krotkiej koszulce, a wrocilem przemokniety przez ulewe i sztorm..
0
85$ dolarow to taniocha za taki zegarek. Dostalem w prezencie zegarek z guess za okolo 300$, a ten podoba mi sie duzo bardziej.
Ogolnie nie wiem jakie ceny sa w Polsce, ale w NYC sa dosc drogie.
0
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B077KJLY47/ref=mp_s_a_1_31?ie=UTF8&qid=1526448350&sr=8-31-spons&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=guess+watches+men+leather+band&psc=1