9

Nie ma zadnych niespodzianek, goscie atakuja

1

W sumie :p myslalem, ze calkins smieszne, ze akurat to sie przysnilo. Juz nie bede :(

2

Wyobraznia? Nie pale nic lol. Ogolnie to bardzo czesto mam sny. Staram sie zapamietywac je, co jeszcze bardziej pomaga przy przyszlych snach.
I tak, nie mam co robic tylko ubzdurac sobie sen I podzielic sie nim na internecie xD

4

Snilo mi sie dzis, ze w UEFA Nations, Polska bedzie w grupie z Wyspami Owczymi, San Marino i... Januszami. Jak sie obudzilem to nie moglem przestac sie smiac haha

0

Los nie chce zwolnic Valverde :p

0

Musi byc przygotowany na wszystko xD

0

Przeciez my nawet nie mozemy z wlasnej polowy wyjsc :(

2

Jeszcze bedzie remis, zobaczycie :)

1

PSV bardzo ladnie dzisiaj. Troche wiecej szczescia I mogliby wygrac to.

3

Vidal ma parcie na bramke jak dzik na mloda sosne xD

0

Busquets bawi sie w Ibrahimovica tym strzalem haha

1

Rakitic juz drugi raz daje PSV taka sytuacje...

1

To bylo smieszne 1000 razy temu :p

0

Electric city

0

Nie byl to jego najlepszy mecz. Probowal wiele razy, ale stracil kilka waznych pilek. Jego asysta ratuje jego slaba gre.

0

To teraz Malcom gol i Waldek zawalu dostanie.

0

Ciekawe teraz jak Waldek bedzie sie tlumaczyc, ze nie chce wpuszczac Dembele :)

0

Jest!!!!!!! Dembele!!!!!

4

Kiedy Suarez sie nauczy, ze ten jego zwod dziala raz na 100 prob?

0

Komu?

0

Valverde niczym Nawalka ze zmianami xd

1

Jak Pique mowil innym zeby sie skupic przy roznym, mialem przeczucie, ze Atleti strzeli :/

0

Nie powinno byc karnego?

1

Dajesz Waldek wpuszczaj Alcacera. Na co czekasz?

0

Rafinha na razie daje rade. Widac roznice w srodku pola w porownaniu do pierwszej polowy.

0

Tak, lepiej postawic wszystko na jedna karte I przegrac w koncowce.

0

Stad ten avatar, ma sens.

1

0

Messiego xD

0

Szkoda mowic.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?