DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie ma zadnych niespodzianek, goscie atakuja
1
W sumie :p myslalem, ze calkins smieszne, ze akurat to sie przysnilo. Juz nie bede :(
2
Wyobraznia? Nie pale nic lol. Ogolnie to bardzo czesto mam sny. Staram sie zapamietywac je, co jeszcze bardziej pomaga przy przyszlych snach.
I tak, nie mam co robic tylko ubzdurac sobie sen I podzielic sie nim na internecie xD
4
Snilo mi sie dzis, ze w UEFA Nations, Polska bedzie w grupie z Wyspami Owczymi, San Marino i... Januszami. Jak sie obudzilem to nie moglem przestac sie smiac haha
0
Los nie chce zwolnic Valverde :p
0
Musi byc przygotowany na wszystko xD
0
Przeciez my nawet nie mozemy z wlasnej polowy wyjsc :(
2
Jeszcze bedzie remis, zobaczycie :)
1
PSV bardzo ladnie dzisiaj. Troche wiecej szczescia I mogliby wygrac to.
3
Vidal ma parcie na bramke jak dzik na mloda sosne xD
0
Busquets bawi sie w Ibrahimovica tym strzalem haha
1
Rakitic juz drugi raz daje PSV taka sytuacje...
1
To bylo smieszne 1000 razy temu :p
0
Electric city
0
Nie byl to jego najlepszy mecz. Probowal wiele razy, ale stracil kilka waznych pilek. Jego asysta ratuje jego slaba gre.
0
To teraz Malcom gol i Waldek zawalu dostanie.
0
Ciekawe teraz jak Waldek bedzie sie tlumaczyc, ze nie chce wpuszczac Dembele :)
0
Jest!!!!!!! Dembele!!!!!
4
Kiedy Suarez sie nauczy, ze ten jego zwod dziala raz na 100 prob?
0
Komu?
0
Valverde niczym Nawalka ze zmianami xd
1
Jak Pique mowil innym zeby sie skupic przy roznym, mialem przeczucie, ze Atleti strzeli :/
0
Nie powinno byc karnego?
1
Dajesz Waldek wpuszczaj Alcacera. Na co czekasz?
0
Rafinha na razie daje rade. Widac roznice w srodku pola w porownaniu do pierwszej polowy.
0
Tak, lepiej postawic wszystko na jedna karte I przegrac w koncowce.
0
Stad ten avatar, ma sens.
1
https://highlightsfootball.com
0
Messiego xD
0
Szkoda mowic.....