DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moja dziewczyna jest Wloszka i nie lubi Barcelony. Jak przegralismy z Valencia, bardzo sie cieszyla. Jednakze nie w sposob, aby mi zrobic przykrosc, ale po prostu, bo kibicuje druzynom jak Roma. Bylo smiesznie, bo ja bylem smutny, a ona sie cieszyla. Potem mowila zebym sie nie martwil, bo to Barcelona i wrocimy na szczyt, musimy dac sie delektowac minuta chwaly tym, ktorzy nas pokonali.
0
@Commando usmiechniete I milutkie sa na dluzsze lata, zimne I podle na chwile. Mam kilka ex, ktore sa zimne I podle, nie chcialbym budowac rodziny z nimi.
4
To dla fanatykow zwolnienia Valverde :)
2
Coz za mistrzowskie wykonanie roznego. Piekna taktyka haha
0
@Nazio87 ta, jak De Ligt to zobaczy to samemu mu sie odechce tu przyjsc xD
0
Dla fanow czarnej komedii, Anthony Jeselnik wypuscil nowy stand up na Netflixie. Polecam, mozna sie posmiac.
0
Jednak te bramki przeciwko Barcie mu sie udaly.
0
Nie.
0
Zaczalem ogladac wczoraj. Szkoda, ze na razie tylko 2 odcinki, bo serial kapitalny.
0
Raptem o 1pkt. Zdarza sie. Gdyby City mialo gorszy dzien podczas jakiegos meczu I stracilo punkty, byloby inaczej.
5
A co mial plakac I byc smutnym aby kibice byli zadowoleni? Bez przesady.
16
Przeciez mowil, ze jego dzieci chcialy isc. Przestan o tym rozmawiac, bo sie osmieszasz. Rodzina jest zawsze najwazniejsza, niewazne kim jestes.
1
Ktos gra w Division 2 na ps4? Lvl 30?
0
Oszczedzamy Rakitica na nastepny sezon.
0
Przyznaj sie, ten jeden przegrany mecz to z Levante?
0
Wiadomo, ja uwazam, ze byly genialne. Tak jak mowilem, stand up comedy trzeba brac z dystansem. Najlepszy kawal o rekinach albo historia o aborcji xD
0
Swietny gosciu, ale musisz naprawde miec dystans I poczucie humoru. Ja smialem sie caly czas, a moja dziewczyna mowila, ze takie zarty nie sa smieszne :)
0
Mogliby i przegrac, ale tylko wtedy gdyby walczyli do konca I zostawili serce na boisku. Niestety, wszyscy wiemy jak bylo.
3
A Barca pokazala serce?
0
Po prostu sa zazenowani i zawstydzeni.
2
Fani Ajaxu jak my wczoraj, "oni musza strzelic jeszcze jedna, spokojnie panowie."
1
Alez ten Lucas to kocur!
0
Pytania, "ile goli musi strzelic Tottenham" nadchodza :D
0
Jestem pewny, ze znajda sie tacy, ktorzy wybraliby LM xD
0
10tys do kieszeni czy Barca wygrywa LM? Co byscie wybrali? :D
0
Ale City ich gniecie w Anglii... 1 punktem lol
7
A co maja plakac, ze pokonali Barce 4-0 i sa w finale?
0
Dopiero wstalem, nie groz :D
0
Jak myslicie, Valderde zostanie na nastepny sezon? Mysle, ze powinien miec godnosc i sam odejsc.
2
Valverde po prostu nie nadaje sie na trenera tak wielkiej druzyny. Chce bronic wyniku za wszelka cene, pomimo tak bogatej i utalentowanej kadry, ktora powinna roznosic przeciwnikow w pyl. Nie umie zmotywowac zawodnikow, a swoje sukcesy a tym klubem zawdziecza Messiemu, ktory ratowal nas mecz za meczem, oraz przeblyskom poszczegolnych zawodnikow. Dzis wszyscy grali na Messiego, bo mysleli, ze ich uratuje. Alba mogl sam strzelic gola, a na sile podawal do Messiego. Tragedia co on gral dzis. Jak go szanuje i dziekuje za wspanialy sezon, tak dzisiejszym meczem zniweczyl caly ten wysilek.