0

Moja dziewczyna jest Wloszka i nie lubi Barcelony. Jak przegralismy z Valencia, bardzo sie cieszyla. Jednakze nie w sposob, aby mi zrobic przykrosc, ale po prostu, bo kibicuje druzynom jak Roma. Bylo smiesznie, bo ja bylem smutny, a ona sie cieszyla. Potem mowila zebym sie nie martwil, bo to Barcelona i wrocimy na szczyt, musimy dac sie delektowac minuta chwaly tym, ktorzy nas pokonali.

0

@Commando usmiechniete I milutkie sa na dluzsze lata, zimne I podle  na chwile. Mam kilka ex, ktore sa zimne I podle, nie chcialbym budowac rodziny z nimi.

4

To dla fanatykow zwolnienia Valverde :)

2

Coz za mistrzowskie wykonanie roznego. Piekna taktyka haha

0

@Nazio87 ta, jak De Ligt to zobaczy to samemu mu sie odechce tu przyjsc xD

0

Dla fanow czarnej komedii, Anthony Jeselnik wypuscil nowy stand up na Netflixie. Polecam, mozna sie posmiac.

0

Jednak te bramki przeciwko Barcie mu sie udaly.

0

Nie.

0

Zaczalem ogladac wczoraj. Szkoda, ze na razie tylko 2 odcinki, bo serial kapitalny.

0

Raptem o 1pkt. Zdarza sie. Gdyby City mialo gorszy dzien podczas jakiegos meczu I stracilo punkty, byloby inaczej.

5

A co mial plakac I byc smutnym aby kibice byli zadowoleni? Bez przesady.

16

Przeciez mowil, ze jego dzieci chcialy isc. Przestan o tym rozmawiac, bo sie osmieszasz. Rodzina jest zawsze najwazniejsza, niewazne kim jestes.

1

Ktos gra w Division 2 na ps4? Lvl 30?

0

Oszczedzamy Rakitica na nastepny sezon.

0

Przyznaj sie, ten jeden przegrany mecz to z Levante?

0

Wiadomo, ja uwazam, ze byly genialne. Tak jak mowilem, stand up comedy trzeba brac z dystansem. Najlepszy kawal o rekinach albo historia o aborcji xD

0

Swietny gosciu, ale musisz naprawde miec dystans I poczucie humoru. Ja smialem sie caly czas, a moja dziewczyna mowila, ze takie zarty nie sa smieszne :)

0

Mogliby i przegrac, ale tylko wtedy gdyby walczyli do konca I zostawili serce na boisku. Niestety, wszyscy wiemy jak bylo.

3

A Barca pokazala serce?

0

Po prostu sa zazenowani i zawstydzeni.

2

Fani Ajaxu jak my wczoraj, "oni musza strzelic jeszcze jedna, spokojnie panowie."

1

Alez ten Lucas to kocur!

0

Pytania, "ile goli musi strzelic Tottenham" nadchodza :D

0

Jestem pewny, ze znajda sie tacy, ktorzy wybraliby LM xD

0

10tys do kieszeni czy Barca wygrywa LM? Co byscie wybrali? :D

0

Ale City ich gniecie w Anglii... 1 punktem lol

7

A co maja plakac, ze pokonali Barce 4-0 i sa w finale?

0

Dopiero wstalem, nie groz :D

0

Jak myslicie, Valderde zostanie na nastepny sezon? Mysle, ze powinien miec godnosc i sam odejsc.

2

Valverde po prostu nie nadaje sie na trenera tak wielkiej druzyny. Chce bronic wyniku za wszelka cene, pomimo tak bogatej i utalentowanej kadry, ktora powinna roznosic przeciwnikow w pyl. Nie umie zmotywowac zawodnikow, a swoje sukcesy a tym klubem zawdziecza Messiemu, ktory ratowal nas mecz za meczem, oraz przeblyskom poszczegolnych zawodnikow. Dzis wszyscy grali na Messiego, bo mysleli, ze ich uratuje. Alba mogl sam strzelic gola, a na sile podawal do Messiego. Tragedia co on gral dzis. Jak go szanuje i dziekuje za wspanialy sezon, tak dzisiejszym meczem zniweczyl caly ten wysilek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?