0

Dla fanow pilki noznej, taki mecz to poezja. Szczegolnie dla tych co sie tam ogladaja na zywo.

0

@Janiama ancient knowledge

3

Pamietam jak Valverde przychodzil, jakie to byly nadzieje, ze z Bilbao w sumie sobie radzil, ze taktyk itd. Szkoda, ze tak wyszlo, ale zycze mu jak najlepiej w tym sezonie.

3

- "Ej Antek cho no zdjecie szybko zrobimy"
- "nie moge teraz"
- "no wychyl sie tylko troche I starczy"

xD

1

Nawet bez Messiego czy Suareza, I tak nasza paka wyglada swietnie.

5

@barcanawieki jak w ogole mozna kogos zabic... ludzie maja mocno nawalone w glowach.

0

@SinMistico ale co spieprzyl? 19 lat a tyle kasy chcial, ze masakra. Bardzo dobrze zrobil Barto. To byla decyzja de Ligta i I jego agenta.

0

“I am always disappointed when a player turns up late. But it is clear between us, now it is between the club and Ney. We work together. Did I know he wanted to leave? Yes, I found out before the Copa America. But it is something between the club and Ney.” (RMC)

0

@mientusek1407 footybite.com

0

@Wilczeq cos tam biegaja lepiej

0

A nie byla przypadkiem informacja, ze Barcelona powiedziala, ze Dembele nie jest na sprzedaz I na niego licza?

3

@kerouac nie ma co sie dziwic. I tak ma dosc mocna glowa jak dla mnie. Caly kraj potrafi go nienawidziec za przegrany final (stad decyzja o opuszczeniu repry), a on I tak wraca zeby sie zrehabilitowac, choc nie ma z czego.

0

@marcin000019 czyli wygra. Musial sie znizyc do poziomu kolegow, zeby wreszcie cos ruszylo :D

0

@Kapitan hawk nie porownuj Xaviego do tego drewna lol

1

Ahhh, ten nasz Messi :)


0

@kingorbit a Wenezuela.

0

@Vhaeraun lucifer

0

@Colon ahh, tesknie za nim i jego wrzutkami :D

2

@IAmBackCules zadna niespodzianka. Mielismy farta I tyle. Hiszpania to zespol lepszy o 7 klas. I tak trzeba byc dumnym, ze wygralismy 2 pierwsze mecze.

0

@Explode u mnie na apce FotMob Hiszpania pierwsza lol jeszcze sie okaze, ze Polska bedzie pierwsza :D

1

Za kazdym razem jak Grabara lapie pilke to jego mina wyglada jak, "kurrrr... co my tu robimy..."

0

@22_LR mieszkam w Nowym Jorku i nie moge ogladac z tej strony:(

0

@Douglasinho nie mam tego kanalu :p

0

Mecz Polakow jest pokazywany gdzies w TV? Nie moge znalezc.

2

@strazak1991 na miejscu Dybali to bym wyjechal na wakacje, na ktorych I tak jest.

0

@Katalonbar a niech odpadna, moze wreszcie otworza oczy, ze Messi sam nic nie wygra. W sumie I tak wina spadnie na niego, bo przeciez jest najlepszy i ma sam grac I wygrac wszystko.

1

@AdrianGajewski2005 footybite.com

18

Masakra, obejrzalem tyle filmikow z czasow MSN (sativa pomaga) I z kumplem gadalismy sobie, ze na razie nie bylo I nie bedzie lepszego TRIO, ktore sobie POMAGALO przez dlugi czas. Podania Iniesty czy Xaviego to tak jakby Bog podal i powiedzial, "masz i siej dobra nowine." A teraz bronimy sie po strzelonej bramce z Huesca czy Vallecano jakbysmy bronili final ligi mistrzow.

0

@Fohin przesyt gwiazd? Neymar, Messi, Suarez, Xavi, Iniesta, Alves I inni?

0

@piotrek1315 tak, mozna. Jak nie masz sygnalu w "dead spots" to pomoze. Sorry, zle przeczytalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?