DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla fanow pilki noznej, taki mecz to poezja. Szczegolnie dla tych co sie tam ogladaja na zywo.
0
@Janiama ancient knowledge
3
Pamietam jak Valverde przychodzil, jakie to byly nadzieje, ze z Bilbao w sumie sobie radzil, ze taktyk itd. Szkoda, ze tak wyszlo, ale zycze mu jak najlepiej w tym sezonie.
3
- "Ej Antek cho no zdjecie szybko zrobimy"
- "nie moge teraz"
- "no wychyl sie tylko troche I starczy"
xD
1
Nawet bez Messiego czy Suareza, I tak nasza paka wyglada swietnie.
5
@barcanawieki jak w ogole mozna kogos zabic... ludzie maja mocno nawalone w glowach.
0
@SinMistico ale co spieprzyl? 19 lat a tyle kasy chcial, ze masakra. Bardzo dobrze zrobil Barto. To byla decyzja de Ligta i I jego agenta.
0
“I am always disappointed when a player turns up late. But it is clear between us, now it is between the club and Ney. We work together. Did I know he wanted to leave? Yes, I found out before the Copa America. But it is something between the club and Ney.” (RMC)
0
@mientusek1407 footybite.com
0
@Wilczeq cos tam biegaja lepiej
0
A nie byla przypadkiem informacja, ze Barcelona powiedziala, ze Dembele nie jest na sprzedaz I na niego licza?
3
@kerouac nie ma co sie dziwic. I tak ma dosc mocna glowa jak dla mnie. Caly kraj potrafi go nienawidziec za przegrany final (stad decyzja o opuszczeniu repry), a on I tak wraca zeby sie zrehabilitowac, choc nie ma z czego.
0
@marcin000019 czyli wygra. Musial sie znizyc do poziomu kolegow, zeby wreszcie cos ruszylo :D
0
@Kapitan hawk nie porownuj Xaviego do tego drewna lol
1
Ahhh, ten nasz Messi :)
0
@kingorbit a Wenezuela.
0
@Vhaeraun lucifer
0
@Colon ahh, tesknie za nim i jego wrzutkami :D
2
@IAmBackCules zadna niespodzianka. Mielismy farta I tyle. Hiszpania to zespol lepszy o 7 klas. I tak trzeba byc dumnym, ze wygralismy 2 pierwsze mecze.
0
@Explode u mnie na apce FotMob Hiszpania pierwsza lol jeszcze sie okaze, ze Polska bedzie pierwsza :D
1
Za kazdym razem jak Grabara lapie pilke to jego mina wyglada jak, "kurrrr... co my tu robimy..."
0
@22_LR mieszkam w Nowym Jorku i nie moge ogladac z tej strony:(
0
@Douglasinho nie mam tego kanalu :p
0
Mecz Polakow jest pokazywany gdzies w TV? Nie moge znalezc.
2
@strazak1991 na miejscu Dybali to bym wyjechal na wakacje, na ktorych I tak jest.
0
@Katalonbar a niech odpadna, moze wreszcie otworza oczy, ze Messi sam nic nie wygra. W sumie I tak wina spadnie na niego, bo przeciez jest najlepszy i ma sam grac I wygrac wszystko.
1
@AdrianGajewski2005 footybite.com
18
Masakra, obejrzalem tyle filmikow z czasow MSN (sativa pomaga) I z kumplem gadalismy sobie, ze na razie nie bylo I nie bedzie lepszego TRIO, ktore sobie POMAGALO przez dlugi czas. Podania Iniesty czy Xaviego to tak jakby Bog podal i powiedzial, "masz i siej dobra nowine." A teraz bronimy sie po strzelonej bramce z Huesca czy Vallecano jakbysmy bronili final ligi mistrzow.
0
@Fohin przesyt gwiazd? Neymar, Messi, Suarez, Xavi, Iniesta, Alves I inni?
0
@piotrek1315 tak, mozna. Jak nie masz sygnalu w "dead spots" to pomoze. Sorry, zle przeczytalem.