0

@mat32 mieszkam w Nowym Jorku. Sorry, zapomnialem dodac.

0

Iranski general, Qassem Soleimani, zostal zabity podczas ataku wydanego przez Trumpa. Iran obiecuje zemste. Teraz widze mobilizacje policji w Nowym Jorku i prosbe o ostroznosc, gdyz jest dude prawdopodobienstwo, ze nastapi jakis atak.
No to niezle. Jakby juz tutaj bylo bezpiecznie... a teraz jeszcze to. Niedlugo bedzie w ogole strach wyjsc z domu.

0

@koszol brexit pelna geba

1

@NeroTFP rzeczywiscie "co tydzien cos nowego"

2

@Witekk10 dla Realu pomoglo to wygrac 3 LM... :)

0

@KamQiX jak widzialem jego stone na IG, normalny facet, ktory ma swoja firme muzyczna. Co musi komus w glowie siedziec, aby w ogole cos takiego zrobic? Nie musisz byc inteligenty, aby przemyslec konsekwencje takiej akcji, szczegolnie w bialy dzien i to przy wszystkich.

1

Co za chora akcja wydarzyla sie kilka dni temu w Bronxie, New York. Gosciu w pociagu zwyczajnie chcial porwac dziewczyne! Spala sobie z ojcem chyba, a ten zlapal ja i wyrwal z pociagu. Co on sobie myslal? Gdzie on by z nia poszedl? Dobrze, ze koniec koncow mu sie nie udalo, ale zeby tak w bialy dzien?
Potem dwie grupy ludzi zlapaly go (w ten sam dzien, dwie rozne okazje) i wymierzyly mu kare. Teraz tez widze, ze policja juz go zlapala. Nigdzie nie jest bezpiecznie.
Sam czasem biore ten pociag, ale zeby takie cos doswiadczyc to musi byc traumatyczne. Co z tym swiatem dzieje...

Zarzucam link do ig, jakby ktos chcial zobaczyc. Tak, ktos to nagrywal.

https://www.instagram.com/p/B6tK2Zxhcud/?igshid=1jh10h4jqc8o4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kurkmen wlasnie zdalem egzamin na prace na lotnisku jako ochrona, ale rowniez dostalem sie do unijnej roboty na widlaka, wiec mam dobre opcje jak na razie.

0

Maja rozmach w Rio de Janeiro. Takie fajerwerki, tyle wydanej kasy.... a mogliby to przeznaczyc na jakies ciekawsze cele.

1

@qbuteq doslownie lyk szampana zaliczylem. W tamtym roku troche wypilem, teraz postanowilem, ze bedzie inaczej.

2

@MajorPolski a co to ma do rzeczy kto jak sie ubiera? Bardziej by Ci sie podobal? :)

2

@xJLx 97% spoleczenstwa to patologia i debile.

0

@ShowMe nie jest najgorzej, ale bylo lepiej. Ceny ida do gory.
@kamilos1214 nie ma za bardzo czego!

10

4 godzinki do Nowego Roku. Pozdro mordeczki z Nowego Jorku! :)
Niech Wam dolary zza oceanu przyplywaly :D

0

@MesQueUnClub_87 pamietne czasy, kiedy trzeba bylo przestrzegac zasad ruchu drogowego i zajezdzac na stacje paliw :D

1

@-barca4ever- ogladamy z dziewczyna serial "You." Polecam, bardzo podobny do Dextera.

0

@IronSanHybrid lepiej pozno niz wcale :D mam kumpla, ktory mial podobna sytuacje, ale z jedna "pania."

0

@Pablopicasso27 o tak? Ale raczej w bardzo malych ilosciach, nie?

0

@IronSanHybrid Ronaldo musial miec mocno na bani, skoro nie zauwazyl, ze ta "pani" to nie pani haha

0

@Robertinho Ogolnie mieso nie jest zdrowe dla czlowieka. Urodzilismy sie bez enzymu do trawienia go, wiec czemu mielibysmy jesc zwierzeta? Na poczatku za bardzo w to nie wierzylem, ale po dluzszym obeznaniu w temacie, rozmowie z ludzmi, ktorzy sie tym zajmuja, przejscie na veganizm to najlepsza decyzja jaka kiedykolwiek podjalem.
Jak ktos nie ogladal, na Netflixie jest dokumentaz (jest takie slowo? :p) "Game Changers." Polecam :)

0

@Robertinho samopoczucie na pewno pozytywnie odbija sie na tej diecie. Na poczatku troche sie balem, ze nie bede mial energii na treningi, ale wszystko co myslalem I wiedzialem na ten temat sie zmienilo. Swietna sprawa.

0

@Pablopicasso27 ja juz kawy nie pilem kilka miesiecy. Musze zaczac herbatki pic.

0

@Robertinho tak z ciekawosci. Sam zaczalem te przygode kilka miesiecy temu i roznica w energii, jak i samopoczuciu, jest ogromna. Jak dlugo jestes na tej diecie?

1

@Chwytliwy szczesliwego nowego roku! Zeby tam siana nie zabraklo xd

2

@Chwytliwy ale smieszek a Ciebie.

0

Tak z ciekawosci, jest ktos tutaj veganem?

0

@Mankind airbnb

0

@DonAndrzejos nowy Watch Dogs chyba

3

@Chada nigdy bym nie zamienil tv na projektor. Niedawno kupilem TCL R625 I jestem mega zadowolony. 4k i HDR to cos niesamowitego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?