DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mat32 mieszkam w Nowym Jorku. Sorry, zapomnialem dodac.
0
Iranski general, Qassem Soleimani, zostal zabity podczas ataku wydanego przez Trumpa. Iran obiecuje zemste. Teraz widze mobilizacje policji w Nowym Jorku i prosbe o ostroznosc, gdyz jest dude prawdopodobienstwo, ze nastapi jakis atak.
No to niezle. Jakby juz tutaj bylo bezpiecznie... a teraz jeszcze to. Niedlugo bedzie w ogole strach wyjsc z domu.
0
@koszol brexit pelna geba
1
@NeroTFP rzeczywiscie "co tydzien cos nowego"
2
@Witekk10 dla Realu pomoglo to wygrac 3 LM... :)
0
@KamQiX jak widzialem jego stone na IG, normalny facet, ktory ma swoja firme muzyczna. Co musi komus w glowie siedziec, aby w ogole cos takiego zrobic? Nie musisz byc inteligenty, aby przemyslec konsekwencje takiej akcji, szczegolnie w bialy dzien i to przy wszystkich.
1
Co za chora akcja wydarzyla sie kilka dni temu w Bronxie, New York. Gosciu w pociagu zwyczajnie chcial porwac dziewczyne! Spala sobie z ojcem chyba, a ten zlapal ja i wyrwal z pociagu. Co on sobie myslal? Gdzie on by z nia poszedl? Dobrze, ze koniec koncow mu sie nie udalo, ale zeby tak w bialy dzien?
Potem dwie grupy ludzi zlapaly go (w ten sam dzien, dwie rozne okazje) i wymierzyly mu kare. Teraz tez widze, ze policja juz go zlapala. Nigdzie nie jest bezpiecznie.
Sam czasem biore ten pociag, ale zeby takie cos doswiadczyc to musi byc traumatyczne. Co z tym swiatem dzieje...
Zarzucam link do ig, jakby ktos chcial zobaczyc. Tak, ktos to nagrywal.
https://www.instagram.com/p/B6tK2Zxhcud/?igshid=1jh10h4jqc8o4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kurkmen wlasnie zdalem egzamin na prace na lotnisku jako ochrona, ale rowniez dostalem sie do unijnej roboty na widlaka, wiec mam dobre opcje jak na razie.
0
Maja rozmach w Rio de Janeiro. Takie fajerwerki, tyle wydanej kasy.... a mogliby to przeznaczyc na jakies ciekawsze cele.
1
@qbuteq doslownie lyk szampana zaliczylem. W tamtym roku troche wypilem, teraz postanowilem, ze bedzie inaczej.
2
@MajorPolski a co to ma do rzeczy kto jak sie ubiera? Bardziej by Ci sie podobal? :)
2
@xJLx 97% spoleczenstwa to patologia i debile.
0
@ShowMe nie jest najgorzej, ale bylo lepiej. Ceny ida do gory.
@kamilos1214 nie ma za bardzo czego!
10
4 godzinki do Nowego Roku. Pozdro mordeczki z Nowego Jorku! :)
Niech Wam dolary zza oceanu przyplywaly :D
0
@MesQueUnClub_87 pamietne czasy, kiedy trzeba bylo przestrzegac zasad ruchu drogowego i zajezdzac na stacje paliw :D
1
@-barca4ever- ogladamy z dziewczyna serial "You." Polecam, bardzo podobny do Dextera.
0
@IronSanHybrid lepiej pozno niz wcale :D mam kumpla, ktory mial podobna sytuacje, ale z jedna "pania."
0
@Pablopicasso27 o tak? Ale raczej w bardzo malych ilosciach, nie?
0
@IronSanHybrid Ronaldo musial miec mocno na bani, skoro nie zauwazyl, ze ta "pani" to nie pani haha
0
@Robertinho Ogolnie mieso nie jest zdrowe dla czlowieka. Urodzilismy sie bez enzymu do trawienia go, wiec czemu mielibysmy jesc zwierzeta? Na poczatku za bardzo w to nie wierzylem, ale po dluzszym obeznaniu w temacie, rozmowie z ludzmi, ktorzy sie tym zajmuja, przejscie na veganizm to najlepsza decyzja jaka kiedykolwiek podjalem.
Jak ktos nie ogladal, na Netflixie jest dokumentaz (jest takie slowo? :p) "Game Changers." Polecam :)
0
@Robertinho samopoczucie na pewno pozytywnie odbija sie na tej diecie. Na poczatku troche sie balem, ze nie bede mial energii na treningi, ale wszystko co myslalem I wiedzialem na ten temat sie zmienilo. Swietna sprawa.
0
@Pablopicasso27 ja juz kawy nie pilem kilka miesiecy. Musze zaczac herbatki pic.
0
@Robertinho tak z ciekawosci. Sam zaczalem te przygode kilka miesiecy temu i roznica w energii, jak i samopoczuciu, jest ogromna. Jak dlugo jestes na tej diecie?
1
@Chwytliwy szczesliwego nowego roku! Zeby tam siana nie zabraklo xd
2
@Chwytliwy ale smieszek a Ciebie.
0
Tak z ciekawosci, jest ktos tutaj veganem?
0
@Mankind airbnb
0
@DonAndrzejos nowy Watch Dogs chyba
3
@Chada nigdy bym nie zamienil tv na projektor. Niedawno kupilem TCL R625 I jestem mega zadowolony. 4k i HDR to cos niesamowitego.