0

@dariush administracja Cie namierzyla

0

Czas najwyzszy.

0

@MarioVeB! No poczytaj sobie nie tylko to forum, ale posluchaj dookola. Ja juz slyszalem takie twierdzenia od kilkanastu osob.

0

@Batys to nawet ciezko nazwac glupota. Zwierzeta lepiej sie zachowuja.

6

Wirus sie rozprzestrzenia, bardzo powazna sytuacja, zgony, a ludzie wciaz, "ojej oby nie przelozyli meczow, maja grac! Przeciez to ich praca, maja dobrych lekarzy!"
Ludzie to naprawde stan umyslu. Bardziej martwia sie, aby obejrzec jakis mecz, a nie o zdrowie innych. Do czego to doszlo w tych czasach. Przykre.

1

Smiejecie sie, ale tutaj w Nowym Jorku, ludzie bija sie o rolki papieru. Wychodzi taka dzicz z ludzi, ze masakra. Nie zaslugujemy, aby zyc na tej planecie.

0

@tomono czasem potrzeba wirusa, aby innym to uswiadomic

28

Barca moze wygrac La Lige w bardzo kontrowersyjny sposob - jest!! Campeones!!!
Liverpool praktycznie wygral lige miesiace temu - uniewaznic lige, bedzie smiesznie!! Nalezy im sie za cwaniactwo!!

Ludzie nigdy nie przestaja mnie zadziwiac, banan na twarzy sie pojawia jak czyta sie takie komentarze.
#zdystansem

1

@Mathew86 kazdy musi przejsc przez takie wyjasnienie. Spokornieje chlopak :)

0

@JimMorrisonFCB a jaki inny pilkarz takie liczby tam wykreca?

1

@NaFazieHitman Mbappe sprostal wyzwaniu

0

@adiczak administracja zamieszana w to pewnie

0

@zagi31 po tylu latach to go mozesz po gibraltarsku z koreanskimi napisami obejrzec

0

@kuz ciekawe co by bylo, gdyby sytuacja sie odwrocila :)

0

@Suzu mozna, aczkolwiek nie widzialem takiego hejtu na nich przed wygrana z Barca.

7

Sytuacja z Liverpoolem tylko dobitnie pokazuje jak ludzka zawisc dziala. Jezeli ktos jest na topie, czlowiek tylko czeka az ten sie potknie. Wyobrazacie sobie przez jaki czas ludzie tak mieli, kiedy Barca rozbijala wszystkich bez zadnej wazeliny? Teraz komentarze, "mam nadzieje, ze Liverpool upadnie na ryj dzis, nalezy im sie za wygrana 4-0!!"
Ciekawe :)

2

@itmustbejoke rozmawiam plynnie po angielsku, a dalej preferuje ogladanie filmow z napisami angielskimi. :)

3

@matirix20 zawsze sie smieje jak ludzie mowia "co to dniowka dla pilkarza czy kogos bogatego, ja tez tak moge."
Rzeczywistosc jest jednak inna. Ludzie nie doceniaja co robia inni i potrafia tylko krytykowac.

0

Dziewczyna Wloszka rozmawiala z przyajciolmi, ktorzy mieszkaja we Wloszech I tam podobniez jest taka panika, jakby koniec swiata mial nastapic. Pozamykane szkoly, ludzie wykupuja wszystko ze sklepow, nie mozna sie zblizac do nikogo w odleglosci do 1 metra... nawet rozne talk shows w TV sa pokazywane bez udzialu widzow.
Ciekawe co to bedzie.

4

@Sysia11 ubaw po pachy

0

Barcelona - Napoli bez kibicow bedzie troche przypominal jakis nieistotny sparing, a nie mecz w Lidze Mistrzow. Ciekawe jaki wplyw ma to na samych zawodnikow.

2

Apsiiiiiiiik

1

@Nano22 a nie?
:D

1

@AlvaroHanso spokornial I to bardzo. Inny czlowiek. Porownaj sobie jego konferencje przed Khabibem i po.
Oczywiscie tez licze na Joanne! Mowie tylko, ze ta jej sztuczna pozerka juz raz jej sie odbila na walce.

1

@Kuczek potem znowu przegra I sie nauczy. Wszyscy wiemy jak zmienil sie McGregor po walce z dagestanskim niedzwiedziem :)

0

@Explode skonczylem Sekiro niedawno i wlasnie zabralem sie za Nioh. Swietne gry.

0

Kazda druzyna przechodzi swoj kryzys. Sa druzyny, ktore nie potrafily sie podniesc, ale my jestesmy Barcelona i przetrwamy trudne chwile. Bylismy na topie przez bardzo dlugi czas, teraz nadszedl moment pokory i przebudowy druzyny. To nie tylko czas na wyrwanie chwastow w postaci zawodnikow, ale rowniez sezonowych kibicow, tak wiec wszystko ma swoje pozytywy. Trzymajcie sie Cules i pamietajcie, ze znowu bedziemy na topie. Visca el Barca!

0

Jaka dobra stronka do meczow oprocz strims? Kiedys widzialem jakas, live cos, ale nie pamietam.

1

@Damian11 zawodnicy musza grac nonstop aby forme trzymac :D

0

Wiadomo kiedy glupi zartuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?