2

Co on pali...

39

Nie ma co sie dziwic, ze gramy jak gramy. Oni po prostu wierza, ze graja ladny futbol. Jak moga sie poprawic, skoro sa przekonani, ze lepiej sie juz nie da?

5

Ale mega denerwuje, ze Messi zawsze chce wykonywac wolne na sile. Nikomu nie da sprobowac. Kiedys Neymarowi dawal, a teraz wszystko sam. Coutinho mogl strzelac tez.

0

@gagass dzieki mordko

0

Jak nazywa sie ta strona, gdzie mozna ogladac cale mecze bez znajomosci wyniku?

0

@cinero1996 mecz, meczem, ale warto tak zdrowie zaniedbywac dla obejrzenia meczu w TV? :D

0

@Firestone przeciez on dopiero wszedl

0

Dobry ten Matheus? Powaznie pytam.

0

Puig raz na rok zagra, wiec dzis jego 30min moze zadecydowac o karierze w Barcelonie. Strasznie duza presja, a przeciez jest on rowniez nieograny.

0

@Raskol dawaj na La Ramble

14

@PawkoFCB Prawda jest taka, ze duzo ludzi to po prostu debile

0

@VenoM ja tak samo mam a mieszkam w Ameryce. Eh, chlop ze wsi wyjdzie, ale wies z chlopa juz nie...

0

Ale tam meczycho. Mila niespodzianka

0

@kuba505 valuetainment z Patrick Bet-David to imho jeden z najlepszych o finansach I tego typu tematach.

4

@Ojciec5tkidzieci jest ekspertem to ma puchary

1

@Kante123 ja bym poczekal. Gry Ubi zawsze szybko z ceny spadaja. Na swieta bedzie za polowe ceny.

0

To w nastepnym sezonie juz nie musza nic wygrywac :D

15

@IronSanHybrid az strach w pilke grac z taka patologia

1

Mialem artroskopie na obu kolanach. Wroci silniejszy. Dobrze, ze nie wiezadla. Lakatka to nic powaznego.

4

@FafitFCB robisz to co nie lubisz, az do momentu kiedy Ci to nie przeszkadza.

1

@chosenone dobre spostrzezenie. Ciekawe jak to bedzie wygladalo za Bidena.

0

@michalm21 dobre waciki do uszu nie sa tanie. My mamy takie ze zlota, wiec wiesz.

3

@michalm21 czyli tez zyjesz sobie spokojnie, ale moge sie zalozyc, zeby Tobie zaczeli zabierac, to jednak racjonalne myslenie by wygralo. A tak to mamy co mamy.

3

@michalm21 wyjezdzaj gdzie indziej, ale przeciez powinno byc sprawiedliwie, dla wszystkich? Zarabiam wiecej, musze sie wynosic. Inteligencja.

3

@michalm21 a Ty chcialbys wiecej placic? Kara za to ciezka prace, bo ktos musi miec zeby na tylku siedziec. Brawo. To jest wlasnie to, co jest zle na swiecie. Najlepiej to nic nie robic, ale pobierac hajs.

0

@michalm21 o czesc sasiedzie lol

3

@bobobob22 dokladnie o to mi chodzilo, ale to to tylko propaganda na fb wiec wiesz.

0

@michalm21 mam swoj biznes, wiec siedze w temacie I wiem jakie sa opinie ludzi, ktorzy zarabiaja dobre pieniadze. Wiekszosc z nich nie chce Bidena.

0

@michalm21 no wlasnie nie znasz mnie, wiec sugerujesz, ze z gory masz racje, a ja siedze na FB i tam nie mieszkam. Spoko. Nie musze sie chwalic ile zarabiam, bo to nie o to chodzi. W jakim stanie mieszkasz, jezeli moge zapytac?

3

@michalm21 czyli nie zarabiasz duzo zeby Cie to ruszylo. Inne srodowisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?