DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tobiasson92 tak, to mialem na mysli. Dla przykladu, miliony ludzi stracilo prace, co wiaze sie mozliwa depresja czy alkoholizmem. Konsekwencje beda widoczne w najblizszych latach.
2
@tobiasson92 przeciez to oczywiste (i smutne), ze liczba zgonow pojdzie niesamowicie do gory.
2
@katalonia15 mieszkam w Nowym Jorku i wlasnie otworzyli moja akademie sztuk walki. Wchodzisz w masce, mierza temperature i zdejmujesz maske. Trenowalem dzis Jiu Jitsu z ziomkiem na innej silowni i pracownik mowi, ze musimy w masce trenowac. Spojrzalem sie na niego I zapytalem sie czy chcialby trenowac w masce. Wiecej nie przyszedl :D
0
@Pawlak1992 pewnie jakis bunt robili
4
Balonik peknal? To oczywiste, ze duzo pracy przed nami. Ja wierze w ten projekt. Teraz czas na zmiany w meczu, Messi do zmiany. Byloby ciekawie.
4
@Majkel34 swietnie dla Ciebie! Pozdro i trzymaj sie mordko
3
Przeczytalem "Sergio Ramos" i od razu mi cisnienie podnioslo
0
@Bamboleo dzieki
0
Jak nazywala sie ta stronka, na ktorej mozna ogladac skroty pelnych meczow jak nie chce znac wyniku?
0
Tak po trzezwemu i racjonalnie, jak typujecie niedzielny mecz Barcy?
0
@Rewolucja123 ale klasa Lamparda....
0
Eh, chcialem zamowic PS5 i znowu wszystko wykupione lol
0
A pamietam jak Suarez do nas przychodzil. Alez ten czas zapierdziela. Dzieki za wszystko Gryzon :)
0
@KapiFCB bestia.
1
@BoRoWieC na pewno bylby to niesamowity mecz.
4
Bayern w znakomitej formie i wielu ludzi sugeruje, ze ta druzyna pokonala by legendarna Barce Pepa. Mozna hipotezowac caly dzien i znalezc dobre argumenty po obu stronach. Moim skromnym zdaniem, Barcelona Pepa byla maszyna nie pokonania. Kazdy mecz chcialo sie ogladac, bo bylo wiadomo, ze bedzie widowisko. Przeciwne druzyny przyjezdzaly po to, aby podziwiac nasza gre. Ciesze sie, ze mialem przywilej kibicowania i ogladania Barcy w tamtych sezonach.
0
@deyna2018 oczywiscie, ze ssd
0
@Nolife1899 No wlasnie dlatego chcialem sprobowac
2
Football Manager 2020 dobry wybor? Chcialbym sie pobawic.
14
I volunteered for the vaccine trials for Covid-19. Which apparently was made by a Russian Pharmaceutical company. I received my first shot this morning and I wanted to let you all know that it’s completely safe with иo side effects whatsoeveя, and that I feelshκι χoρoshό я чувствую себя немного странно и я думаю, что вытащил ослиные уши.
1
@MrCules I te komentarze 8-2 xd
0
@Denver nie osobiscie, ale mam znajomych, ktorych bliscy zmarli.
0
@Kusco15 moj ziomek jest z Yemenu. Normalnie znosza post, to nie kosmici
0
@Criss18Barca czemu? Ja tam uwielbiam osmieszac ludzi
2
@L3OM3SSI juz widzialem sezon bez Leo, jak cala druzyna walczy i gra zespolowo :D pomarzyc mozna
5
I teraz Messi jak nigdy nic wroci na treningi? Powie kolegom, ze jednak musi sie z nimi jeszcze przez rok przemeczyc? Jak Barca bedzie przegrywac, nikt nie bedzie patrzec na kapitana, bo wszyscy wiedza, ze chce uciekac. To jest jakis zart.
2
@masakrator05 nie lepiej poczekac na ps5?
1
@marcin000019 cos mam przeczucie ze damy rade
5
Bedzie dobre jak Messi odejdzie (a odejdzie) i wtedy wygramy LM z Dembele, Coutinho i Griezmannem na czele :D
0
@PatrychoO social media to nie wszystko. Zamiast siedziec na ig, zyja zyciem :D