DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano moze i graja padake, ale na razie sa jedna noga w polfinale.
0
Pamietacie, co sie tutaj dzialo, kiedy Neymar odchodzil do PSG?
Pamietam jak Barcelona grala z Juventusem w New Jersey, USA. Nie zapomne do konca zycia, ze mialem okazje zobaczyc slynne trio Neymar - Suarez - Messi na boisku. Mecz o pietruszke, ale emocje i wrazenia niesamowite. Duzo osob skandowalo jego imie podczas calego meczu, bo juz wtedy bylo prawie pewne, ze odejdzie.
1
@D10SLEO A Messi to kazdy mecz po 10 goli? Cos mi sie przypomina, ze ostatnio nasz Lionel miewal wiecej gorszych meczy i te jego nieudolne proby dryblingu po 20 razach lol
0
Widze, ze duzo osob zmienia zdanie na temat Neya. Przeciez on zawsze byl topowym zawodnikiem. Jego przyjscie do Barcy nie tylko by zyskalo w kwestii pilkarskiej, ale rowniez finansowej.
To zawodnik, ktory na starcie podnosi poziom kazdej druzyny, do ktorej by dolaczyl. Nie rozumiem ludzi, ktorzy mowia, ze by go tu nie chcieli. Jezeli przyczyna takiego myslenia sa osobowosc i brazyliskie zycie, wtedy bym zrozumial. Jednak pod wzgledem sportowym? Przeciez to jest dzik.
2
@Chakalaka ale wstyd.
9
Niepopularna opinia.
Nie przeszkadzaloby mi, gdyby PSG wygralo LM. Nie ma tam Barcelony, wiec nie zalezy mi, kto to wygra. Meh, nawet jak Madryt wygra to mi to wisi. Wiadomo, zawsze mily smaczek jak nasz rywal odpadnie wczesniej, ale nie mam na to zadnego wplywu, wiec po co sie przejmowac?
A tak to same klotnie i szarpaniny tutaj na tematy, na ktore nikt tutaj nie ma zadnego wplywu nawet w 1%. Po co marnowac energie na takie cos?
Z dystansem.
0
@Rewolucja123 tak
0
@masq wiadomo, ze wplywa. Nie ogladam PSG, wiec nie wiem jaka jest jego forma.
0
@masq tak z ciekawosci, skad wiesz jak czesto trenuje Neymar i jakie sa jego mozliwosci? Moze gosc trenuje nonstop I to jest jego szczyt. :)
0
@Herato niech strzela, co nas to?
0
@max1982 z takim nastawieniem to na pewno nie :D
1
@Mizander Ter Stegen, widziales jak on broni ostatnio?!
0
@Bobo25 ja tam na takie rzeczy nie zwracam uwagi podczas meczow, chyba ze piekny Ronaldo gra.
0
Przeciez to Polska reprezentacja jest, a oczekiwania jakby Barca grala. Jestesmy slabi I tyle.
1
@szkutnik91 skad u Ciebie tyle nienawisci. Co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz.
50
Nie lubie jak porownuja Desta do Daniego Alvesa. Nigdy nie bedzie drugiego Alvesa, bo on byl i jest tylko jeden. Bedzie po prostu jedyny Dest, ktory ma ogromny potencjal. Byc moze da nam ogromna radosc w przyszlosci, szczegolnie, ze ma dopiero 20 lat. Moglby grac i uczyc sie u nas przez dlugie lata.
0
@Herato nie.
11
Real wygrywa i panuje nad przebiegiem meczu - rywal sie podlozyl, zawsze jak graja z Realem to ta sama historia.
Barca wygrywa i panuje nad przebiegiem meczu - no co? Jestesmy lepsi.
0
@blodziakk niech wybiera sobie co chce, gdyz i tak nie mamy zadnego wplywu na jego decyzje lol
1
@Khajio chce Ci sie takie rzeczy robic?
Tak pytam z ciekawosci :)
0
Pamietam te czasy, kiedy druzyny przyjezdzaly na Camp Nou i drzaly aby kara byla jak najmniejsza.
5
Mbappe szuka ludzi na ulicy
27
Visca el Barca!!!! Oby Koeman zostal i dalej budowal te druzyne, bo jest potencjal. Widac reke trenera. Wiadomo jaki byl tutaj syf, a juz jest ogromna roznica.
0
@DawidekFCB dzieki panowie za jednostronna odpowiedz, teraz wiem.
0
Jesli z jakiegos niewytlumaczalnego powodu dostaniemy dzis walkowera i wygramy 3-0, PSG dalej awansuje?
9
Za to wlasnie uwielbiam Dembele. Mimo tego, ze nie uda sie cos kilka razy, on wciaz probuje i nie poddaje sie. Trzeba miec jaja w Barcie, zeby probowac strzelac z dystansu az do skutku.
3
@bolo93 moja wina, bo nie sprecyzowalem. Chodzilo mi o rewanz z PSG. Z Sevilla nie trzeba miec szkoly ukonczonej, zeby ogarnac.
1
Barcelona musi strzelic 3 gole, zeby awansowac?
0
Do posiadaczy FIFA 21 na PS4. Zauwazylem, ze w FUT bardzo czesto zdarza mi sie, ze na poczatku nie ma zadnych lagow, kontroluje gre i prowadze. Nagle przeciwnik pauzuje gre i pojawiaja sie lagi. Nie byloby najgorzej gdybym przynajmniej mial jakas kontrole nad zawodnikami, ale kompletnie nic nie moge zrobic. Obraz sie zatrzymuje na kilka sekund, przeciwnik przejmuje pilke I strzela mi bramki. Kompletnie nic nie moge zrobic ani zapauzowac gry. Co sie dzieje? Cos z mojej strony czy tyle cheaterow jest?
3
Jestem w pracy i nie moge ogladac, ale I tak czuje w kosciach, ze oczy krwawia.