6

@michalm21 tez tam mieszkam I widze co sie dzieje.

22

@Survier jestem zdania, ze skoro pracujesz ciezko, zarabiasz dobre pieniadze, bo do tego doszedles, a potem taki Biden Ci powie, ze musisz oddac troche dla biednych, bo oni siedza w domach I nie maja, to mnie krew zalewa.
Tak, powinni naprawic system edukacji, aby kazdy mial dostep do takich zrodel, ale to w ogole inny temat.

4

@macio_944 na Polske nie patrze, bo tam nie mieszkam juz kawal czasu, aczkolwiek slysze, co tam sie dzieje. Wspolczuje.

18

Bedzie sieka w USA. Tak podzielonego kraju to chyba jeszcze nie bylo. Niewazne kto wygra, strajki i protesty beda.
Ogolnie to zauwazylem po znajomych i na tych facebookach, ze osoby ktore sa za Bidenem chca otrzymywac wszystko za darmo I zabierac bogatym. Dlatego duzo czarnoskorych ludzi glosuje na niego, bo duza ilosc pobiera dotacje z miasta I tylko siedzi na tylku. Maskara. Nikomu sie nie chce robic, a potem dziwota, ze w kraju bieda I posucha, jak wiekszosc woli dostawac kase od zarzadu. Potem takie osobowosci ida na strajk i rozwalaja male biznesy w imieniu Demokracji. Hipokryzja.
Moje spostrzezenia.

0

@4drian0 nie mieszkam w Polsce

0

Nie moge znalezc streama. Ktos, cos?

0

@gumaz dawidekfcb

0

@sebasek99 mieszkam w NYC i zadnego wojska nie ma.

0

@sebasek99 gdzie te wojsko?

0

Caly Manhattan zabity deskami. Bedzie sieka jak z filmu Purge po wyborach.

0

@justfootball ja mam

1

Trzymajcie sie tam w Polsce. U nas w USA rowniez gownoburza, a wiekszosc Polakow zyjaca tutaj latami martwi sie bardziej o Polske, anizeli USA.

21

@Encore Trump wygra

1

Dobrze, pieniadze zwrocone.

0

@Rewolucja123 dobry mecz mlodego dzikusa. Nie gral tyle czasu. Props dla niego.

1

@IronSanHybrid zloto, poplakalem sie ze smiechu lol

0

@marcin000019 ja tez sie nie smieje z tego komentarza hahahahahaha

1

@masq nie pierwszy i nie ostatni raz

3

@Aleks27 nie mieszaj biznesu z kibicowaniem

1

@YeastMoss to wlasnie odkrylem odkad przestawilem sie na weganizm. Odkrylem tyle nowych i smakowitych posilkow, ze masakra. Nie wiem czy ktos tak jeszcze mial, ale zaczalem na nowo cieszyc sie jedzeniem. Jakbym 1000 smakow odkryl. Jedzenie stalo sie dla mnie bardziej przyjemne, a nie ciagle miecho. No i po zjedzeniu miesa zawsze ciezej bylo sie ruszac, bo nasz organizm ciezko to strawia. Teraz zjem pelny posilek i moge leciec na silke.

3

@senri nie ma co sie unosic. To nie jego wina. To jest kwestia edukacji.

3

@Bykunn wielu ludzi, ktorzy sa przeciwni tej diecie nigdy nawet jej nie probowali, a na sniadanie jedza kielbase z bulka i maslem, wiec o porady zdrowotne sie nie pytam. Haha

4

@jark3 a ja mam beke z ludzi jak Ty, czyli ignorantow. Spoko, bo tez taki bylem i myslalem, ze musze jesc mieso. To nie Twoja wina, tak zostales nauczony. Mam 26 lat.

Wszystkie witaminy, ktore potrzebujesz znajduja sie w roslinach.

4

@konrad1661 przeciez napisalem weganem. :)

4

@PatrykBarca tak samo myslalem. Bylem milosnikiem steakow czy kurczakow.

4

@Odcinkowy uwielbialem schabowe. Teraz bym nie zjadl za zadne skarby lol

17

Sa tu jacys weganie? Osobiscie zaczalem w pazdzierniku tamtego roku i musze powiedziec, ze to najlepsza decyzja jaka podjalem. Dodam tez, ze uprawiam sztuki walki, wiec silka itp. Mowie dlatego, ze wlasnie obawialem sie, ze nie bede mial energii, a jest wrecz przeciwnie.

0

@xVENUMx probowales kwasa wziac? Na powaznie. Kolega natychmiast zredukowal palenie.

0

@Kamilos84 mam Acura ILX 2020 i klimatyzacja chodzi az milo. Nie mam zadnych problemow.

7

@czesctuam bo nie chcial napisac "losowe losowania"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?