DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@michalm21 tez tam mieszkam I widze co sie dzieje.
22
@Survier jestem zdania, ze skoro pracujesz ciezko, zarabiasz dobre pieniadze, bo do tego doszedles, a potem taki Biden Ci powie, ze musisz oddac troche dla biednych, bo oni siedza w domach I nie maja, to mnie krew zalewa.
Tak, powinni naprawic system edukacji, aby kazdy mial dostep do takich zrodel, ale to w ogole inny temat.
4
@macio_944 na Polske nie patrze, bo tam nie mieszkam juz kawal czasu, aczkolwiek slysze, co tam sie dzieje. Wspolczuje.
18
Bedzie sieka w USA. Tak podzielonego kraju to chyba jeszcze nie bylo. Niewazne kto wygra, strajki i protesty beda.
Ogolnie to zauwazylem po znajomych i na tych facebookach, ze osoby ktore sa za Bidenem chca otrzymywac wszystko za darmo I zabierac bogatym. Dlatego duzo czarnoskorych ludzi glosuje na niego, bo duza ilosc pobiera dotacje z miasta I tylko siedzi na tylku. Maskara. Nikomu sie nie chce robic, a potem dziwota, ze w kraju bieda I posucha, jak wiekszosc woli dostawac kase od zarzadu. Potem takie osobowosci ida na strajk i rozwalaja male biznesy w imieniu Demokracji. Hipokryzja.
Moje spostrzezenia.
0
@4drian0 nie mieszkam w Polsce
0
Nie moge znalezc streama. Ktos, cos?
0
@gumaz dawidekfcb
0
@sebasek99 mieszkam w NYC i zadnego wojska nie ma.
0
@sebasek99 gdzie te wojsko?
0
Caly Manhattan zabity deskami. Bedzie sieka jak z filmu Purge po wyborach.
0
@justfootball ja mam
1
Trzymajcie sie tam w Polsce. U nas w USA rowniez gownoburza, a wiekszosc Polakow zyjaca tutaj latami martwi sie bardziej o Polske, anizeli USA.
21
@Encore Trump wygra
1
Dobrze, pieniadze zwrocone.
0
@Rewolucja123 dobry mecz mlodego dzikusa. Nie gral tyle czasu. Props dla niego.
1
@IronSanHybrid zloto, poplakalem sie ze smiechu lol
0
@marcin000019 ja tez sie nie smieje z tego komentarza hahahahahaha
1
@masq nie pierwszy i nie ostatni raz
3
@Aleks27 nie mieszaj biznesu z kibicowaniem
1
@YeastMoss to wlasnie odkrylem odkad przestawilem sie na weganizm. Odkrylem tyle nowych i smakowitych posilkow, ze masakra. Nie wiem czy ktos tak jeszcze mial, ale zaczalem na nowo cieszyc sie jedzeniem. Jakbym 1000 smakow odkryl. Jedzenie stalo sie dla mnie bardziej przyjemne, a nie ciagle miecho. No i po zjedzeniu miesa zawsze ciezej bylo sie ruszac, bo nasz organizm ciezko to strawia. Teraz zjem pelny posilek i moge leciec na silke.
3
@senri nie ma co sie unosic. To nie jego wina. To jest kwestia edukacji.
3
@Bykunn wielu ludzi, ktorzy sa przeciwni tej diecie nigdy nawet jej nie probowali, a na sniadanie jedza kielbase z bulka i maslem, wiec o porady zdrowotne sie nie pytam. Haha
4
@jark3 a ja mam beke z ludzi jak Ty, czyli ignorantow. Spoko, bo tez taki bylem i myslalem, ze musze jesc mieso. To nie Twoja wina, tak zostales nauczony. Mam 26 lat.
Wszystkie witaminy, ktore potrzebujesz znajduja sie w roslinach.
4
@konrad1661 przeciez napisalem weganem. :)
4
@PatrykBarca tak samo myslalem. Bylem milosnikiem steakow czy kurczakow.
4
@Odcinkowy uwielbialem schabowe. Teraz bym nie zjadl za zadne skarby lol
17
Sa tu jacys weganie? Osobiscie zaczalem w pazdzierniku tamtego roku i musze powiedziec, ze to najlepsza decyzja jaka podjalem. Dodam tez, ze uprawiam sztuki walki, wiec silka itp. Mowie dlatego, ze wlasnie obawialem sie, ze nie bede mial energii, a jest wrecz przeciwnie.
0
@xVENUMx probowales kwasa wziac? Na powaznie. Kolega natychmiast zredukowal palenie.
0
@Kamilos84 mam Acura ILX 2020 i klimatyzacja chodzi az milo. Nie mam zadnych problemow.
7
@czesctuam bo nie chcial napisac "losowe losowania"