DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Lares taki mit, ze po jednej polowie w Barcelonie wypluwal pluca :D
16
@Reden to nara :) im mniej kibicow jak Ty zwiazanych z Barca, tym lepiej.
11
To kiedy Arthur zacznie mowic, ze C. Ronaldo to najlepszy zawodnik na swiecie?
6
@Adamski69 co jak co, ale z taka gra i gdy Messi odejdzie, okaze sie ilu naprawde prawdziwych kibicow ma Barca. Moze I dobrze. Trzeba wyrwac te chwasty, nie tylko w klubie, ale poza.
0
@robsesh
Odwaga > Barca
0
A nie jest to przypadkiem dlatego, ze Ci co zawsze chodzili na mecze, teraz tego zrobic nie moga, wiec musza ogladac mecze w TV?
0
@Pawlak1992 dlaczego zdecydowal sie ugryzc? To jest Suarez, kto wie, Co ma w glowie :D
0
@LuisSalvano Zadzwonilem i zablokowalem. Wiem, ze z karta debetowa tak jest, ale nigdy nie mialem takiej sytuacji z karta kredytowa, wiec pytam.
0
Jezeli zgubilem karte kredytowa i mam jakas miesieczna subskrypcje, np. Netflix, to dalej beda mi pobierac pieniadze, czy musze podac nowa?
0
@DaPi kazdy rok tak zlatuje
1
@PatrychoO ale zobacz jaka reklama tego programu. Niby wszyscy sie smieja, a popularnosc rosnie :p
0
@NemeZis93 zainwestuj w cos
0
@Fhaku nie wiem, ale Haalanda na 92 mial takiego. Moze to rozowe byly.
0
Wlaczam sobie FUT 20, ustawiam mecz I trafiam na goscia, ktory ma prawie caly sklad zlozony z fioletowych I czarnych kart, oprocz trzech, ktore byly brazowe. Zaczynamy gre, pauza, I nagle za nich wchodzi Messi, Neymar I Semedo xD przegralem 0-2, ale bylem blisko wygrania, ciezko bylo strzelic, bo przepychal mnie jak dziecko. Troche irytujace, ale co zrobic :)
0
@tomono slusznie? Jako mieszkaniec Nowego Jorku, jestem za kwarantanna. Duzo osob jest za taka decyzja, bo wiele ludzi sie nie slucha i wychodzi na zewnatrz w grupach. Bliscy umieraja, szpitale nie maja ekwipunku I miejsca, a z dnia na dzien jest gorzej.
0
@Kackiewicz moze "trzecie oko" Ci sie otwiera :) nie ma co sie bac.
3
@Mesi12 dla mnie tak. Uwielbiam RPG I zadna inna gra mnie tak nie wciagnela. Klimat, fabula, muzyka - Wszystko dograne do perfekcji.
0
@justfootball Leo i inni celebryci powinni stworzyc grupe i obnizyc wlasne zarobki z wlasnej woli
0
@ArterkHD ja bym nie poszedl. W sumie to od soboty u mnie fryzjer zamkniety (Nowy Jork).
0
@robsesh tak, wiem. Tez nie jestem, wiec licze, ze Microsoft wreszcie cos pokaze. Pewnie I tak nie kupie, bo mam dobrego PC, wiec w te gry zagram i tak.
0
@robsesh no dobrze dla Xboxa. Oby developerzy to wykorzystali, bo jak historia pokazala, ta sila wyglada fajnie tylko na papierze.
0
@paweuwarrior przeciez bedzie 10.28 Tflops, a nie 9.
5
@barcowy1899 zawiedziony czym? Xbox zawsze byl mocniejsza maszyna, ale czy przelozylo sie to na gry? Nie. Sony nie jest glupie i wie do czego zdolne sa ich studia. Nie ma czym sie przjemowac, bo nowa generacja bedzie czyms niesamowitym. Zero loadingow, co przelozy sie na bogatsze swiata gier czy tez lepsza sztuczna inteligencje. Nie moge sie doczekac, co zrobi Naughty Dog, Santa Monica, czy tez inne renomowane studia.
0
@PatrychoO w sumie bardzo interesujace, co on tam prawi. Gosc jest geniuszem I ciekawie sie go slucha. SSD zmieni proces, w jaki gry sa tworzone. Game changer.
3
@Piotr89Sand lepiej narzekac, ze ktos cos dal bez zainteresowania, a samemu nawet 10 zlotych nie dac :)
1
@eckov to bylo cos takiego, ze zdziwilem sie jeszcze bardziej jak zaczal to wszystko na ziemie roztrzepywac, wiec dwa zdziwienia w jednym :D
8
Jade sobie autobusem, a gosciu po przeciwnej stronie autobusu zaczal obcinac paznokcie. Nie posprzatal, tylko wszystko na podloge zrzucal. Kiedy myslales, ze gorzej zachowac sie juz nie da :)
0
@Chwytliwy korona na topie, co Ty chciales :p
1
@Katalończyk 99 zawsze wracalo, a ekonomia bedzie jeszcze lepiej funkcjonowala. Ogladalem dzis ciekawy filmik, na ktorym gosciu porownywal rynek po kazdej epidemii i wspolczynnik zawsze byl dodatni.
0
@icon3520 a jaki nowy zawodnik, ktory slynie ze strzalow z daleka, po przyjsciu do Barcy strzela z daleka? :D