2

@TheNekro94 valverde kadabra

0

Wyczekiwanie jak na pierwszy mecz Barcelony w lidze. Valverde wie, jak podgrzac atmosfere.

1

@IronSanHybrid tez mi sie bardzo podobal. Koncowka tez mocno ciekawa.

1

@Artsss witamy na La Ramblii

0

Byla ogolnie taka sytuacja, kiedy pilkarze otwarcie krytykowali swojego trenera?

0

A jak Barca wygra LM i Valverde zostanie na kolejny sezon? :D

15

Wina calego kluby, tylko nie trenera.
Czy on slyszy samego siebie? :p

0

Jezeli ktos oczekuje dzis ladnej gry, przypominam, ze gramy z Atletico, czyli druzyna, z ktora zawsze gra sie nie wygodnie. Drugiego powodu, czyli naszej obsady trenerskiej, nie musze wspominac. Dodajmy te dwa czynniki I wiadomo, ze ten mecz to bedzie katorga.
.

0

@Hiacynk dobry grajek, taki polski

0

@MesQueUnClub_87 uderzylby jak dzik w mloda sosne

1

@VamosRakieta sklad mam nawet dobry,
Asensio - Suarez - Dembele
Rakitic - de Jong - Fekir
Mendy - Militao - Umtiti - Semedo
Ter Stegen
Dobrze sobie radze, ale kazdy zawodnik jest tylko zloty. Jestem w 4 dywizji I kazdy ma Messiego, Neymara I innych w skladach (te najlepsze karty). Czesto wygrywam nawet z nimi, ale jest ciezko, bo przewaznie oni jeden strzal I jest gol, a ja 20 I ledwo strzelam, bo ich goalie ma 99. Chce dlatego zdobyc lepsze karty, ale nie wiem jak.

1

@VamosRakieta dzieki. W jaki sposob moge zdobyc wiecej waluty?

0

Warto kupowac te nowe paczki w FIFA 20? Mam 100k i nie wiem czy zainwestowac w nie. Jezeli nie, jak moge zdobyc teraz wiecej waluty w szybszym tempie?

0

"Wydaje sie ze je stracilismy"
Co to za Sherlock? Dopiero sie domyslil, ze remis nie daje 3pkt? Prosze wyjdz juz...

0

No I dobrze. Moze zarzad przejrzy na oczy. Co jak co, ale Valverde nam nie pomoze.

2

@Maniek9444 a co, nie ma racji? Messi bardzo slabo dzisiaj. Jego status w futbolu nie ma nic do rzeczy z jego aktualna forma na boisku TERAZ.

1

"To byl ciezki mecz. Bardzo cierpielismy. To wazne 3pkt."
Valverde

0

Dlaczego na kazdym streamie, czy to na tv, czy to na telefonie, stream jest jakby w przyspieszonym tempie? Nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi.

0

Ogladam na bein sports, ale czemu mam szybkie tempo? Jak to zmienic?

0

Pique zabawny koles :)

0

@Munio jak nie masz sie do czego przyczepic, czemu odjales 0.5 z oceny? :p
Sam musze to obejrzec. Jakos nie moge znalezc czasu.

1

@matirix20 przez polozenie geograficzne?

2

@Hushovt nie pije do Ciebie. Winny czy nie, decyzja o zabiciu generala miala negatywne skutki nie tylko dla USA czy Iranu, ale wiele innych krajow. Zwyczajnie glupie posuniecie.

2

@Chwytliwy ludzie I tak beda mowic, ze Trump jest najlepszy, bo przeciez ma najlepsze intencje wobec USA I lepiej by wszyscy sie go bali.

0

@MontelQ szpieguje dla Trumpa pewnie

2

@Ramos9248 nie wnikam, bo nie mam zadnego wplywu na to, co tam sie dzieje. Mozna podyskutowac, ale twierdzenie, ze to najlepszy prezydent od dawna, szczegolnie slyszac to od kogos, kto tu nie mieszka i nie wie co sie dzieje, jest takie meh. Moje zdanie.
Trump to nieracjonalny koles, ktory podejmuje akcje pod wplywem emocji i jakichs nie do wyjasnienia argumentow, a potem miliony ludzi musi z tym walczyc. Wiem, bo mieszkam tutaj I widze, co sie dzieje.
Nie mieszkam w Polsce, wiec nie oceniam, bo nie znam sytuacji. Mozna poczytac cos w gazetach, ale to nie odda realizmu.

1

@puyol_presidend5 wedlug Trumpa, general popelnil wiele zbrodni i planowal nastepne.

13

@Ramos9248 dobrze oceniac jak sie nie mieszka w USA I nie jest sie bezposrednio dotkniety jego akcjami.

0

@mat32 takich szalencow to tutaj codziennie chodzi. Dzien w dzien ktos kogos postrzeli czy nozem dziabnie.
Wiesz ilu tu Iranczykow jest? :p

0

@patry295 niestety, co zrobisz. Wiekszosc Amerykanow to idioci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?