DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Shroud mlodemu na pamiatke zeby pamietal haha
1
@Piotr,1985 no Getafe w tym sezonie gra bardzo dobrze, wiec nie wiem o czym Ty mowisz. Za darmo 3 miejsca sobie nie wywalczyli.
5
Wchodzi nasz wybawca!
3
Mats to jest jednak kocur. Uwielbiam go. Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy, bramkarzy na swiecie.
0
@NeroTFP jakie to wszystko latwe w grze :D
0
A moglismy go kupic, to do tej pory byloby 2-0... :D
4
"Czemu gra Roberto"
"No nie, znowu on"
A tu cyk, Roberto brameczka dla hejterow :)
0
@Mathew86 ja mysle, ze sam powinienes sie podac do dymisji
0
Mina Alby nie wrozy nic dobrego :/
Trzymaj sie Jordi!
0
@Barcaa12 myslisz czasem co piszesz, czy tylko co do glowy wejdzie to przelewasz na La Ramble? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dv7wisnia zawsze mnie to bawilo, ze gosc potrafi w 1 minucie zrobic 3 zmiany hahaha. No, ale kto co lubi. Niektorzy lubia troche oszukiwac zamiast bawic sie gra I grac na skills. Jest wielka satysfakcja jak przeciwnik z Messim, Neymarem czy innymi gwiazdami rozlacza sie I nie konczy meczu :)
0
Bedzie czerwo dzis, cos tak czuje.
5
@mistrzyk ja ogladam z dziewczyna :)
1
@matirix20 postanowilem juz od zeszlych wakacji i bede sie juz tego trzymac. W ogole nawet jak wychodze z ziomkami I kazdy piwko pije, mnie nawet nie ciagnie.
2
@MessiTheBesst pilka nozna jest bardziej popularna, co wiaze sie z wiekszymi zyskami. Podobnie jest z doktorami, ktorzy ratuja zycia tysiacom ludzi, a kasy ledwo z tego maja. Zyjemy w materialistycznym swiecie.
0
To co, Superpuchar Hiszpanii nieistotny, Puchar Krola tez. Kiedy La Liga i LM beda dla nas nieistotne? :D
0
Abstrahujac od sedziowania, jak gra Barca? Nie moge ogladac.
1
@kuba4352r375 przeciez to tylko gra, wszystko to nieprawdziwe :p
0
@FCMichalo oczywiscie, ze wygramy :)
Visca el Barca!
0
@Fenelon kondycyjnie to pewnie by 15min nie wytrzymal
3
@marcin000019 no tak, kto by przewidzial.... niektorzy to stan umyslu lol
4
Bardzo szkoda Dembele. Chlopak ma tyle problemow, ze az glowa mala. Ciagle kontuzje przeszkadzaja mu wskoczyc na wyzszy bieg, a pokazal, ze grac potrafi. Taka jest pilka nozna. Zapamietamy go tylko I wylacznie jako chlopaka z talentem i wiecznymi kontuzjami. Nie ma co hejtowac, bo przeciez on nie wstaje rano i mowi sobie, "oh fajnie, ze mam kontuzje". Ciezko wyobrazic sobie, co on teraz czuje. Nie dosc, ze tyle presji na jego barkach w tym wieku, to jeszcze wszyscy go krytykuja, ze dostaje kontuzji. Szkoda go.
4
@Skaramuczi pewnie tez jak pilka przekroczy linie bramkowa. Bardzo wazny detal.
4
@KamQiX nie bierz nic. Po co sie truc? :)
1
@Esio Shakira gra koncert na Florydzie, wiec nie ma kto go trzymac w nocy :D
0
@wierbafcb nie mowie, ze mam. Po prostu taka mysl mnie naszla.
0
@Maximus2 ciezko naprawic powazne mankamenty w kilka dni. Oni grali tak przez cala kadencje Waldka, wiec potrzeba czasu na implementacje nowych zalozen taktycznych.
2
Jestem ciekaw czy jakis trener powiedzial kiedys Messiemu, "ej, gosciu, biegaj wiecej, a nie stoisz w miejscu przez 70min".
0
@Barcelismo to juz nudne sie zrobilo