DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nigaki daj tacie kwasa to sam zmieni zdanie na temat religii.
U mnie w pracy jest taki wielki katolik, ktory nazwal mojego kolege heretykiem, bo powiedzial, ze wszyscy jestesmy swiatlem (czyli bogami). Sieje ferment, ze tylko jedna religia jest prawdziwa (katolicyzm) a wszystko inne to zlo. Aczkolwiek na weekend wraca do domu I tylko wodeczka sie leje. NAwet nie ma co sie wdawac w dyskusje z takimi osobami.
1
@Lola120 zdrowie i szczescie bycia z bliskimi :)
0
@Danny Gaucho koniec ery.
0
Alba dobry. Narzeka, ze podania nie dostaje, cos tam rozmawia do kogos z linii bocznej, a jak Pique mu daje dluga pilke, ten nie potrafi jej przyjac.
1
@MikeBajson a pilkarze wroca do domu z bonusem w postaci miliona :D
0
@tobiasson92 nie graja wielkiego meczu, ale to wystarczylo, by nas zdominowac.
0
@Kz1234 czyli nic nowego w wiekszosci jego spotkan xd
1
@Volk no byl wolny, pokazywal dlugi czas zeby mu podac
1
Suarez noge sobie polamal
0
Niech lepszy wygra!
Visca el Barca! Licze na ogromne widowisko.
1
Komentarz usunięty
0
Pytanko do graczy FiFA 20. W jaki najlepszy sposob zdobywac karty? Jest cos bardziej oplacalnego niz FUT Champions? Jakie macie sposoby na wzbogacenie sie?
Ogolnie to w miare dobrze mi idzie, jestem w 4 lidze, ale robi sie ciezko, jak gram z typami, ktorzy maja Messiego, Ronaldo I inne gwiazdy.
0
Rakitic musi sie jeszcze nabawic swoja zabawka, dopiero potem Valverde go sciagnie. Nie mozna rozwscieczyc malego Ivanka.
2
Ter Stegen rzadko popelnia bledy, ale jak juz popelni, to niestety.. zdarza sie najlepszym.
0
Co im tam Waldemar nagadal, ze sie obudzili?
Visca el Barca! :)
0
@NGTRX realowiec xd
0
Jak maja 45% sily, to jeszcze moga wygrac z nami haha
1
Dobra mamy bramke, to teraz mozna bronic wyniku :D
0
@MSDCbrzdyk taki chaos z naszej strony.
0
@SinMistico wole ten powtarzalny schemat w grze w Valverde, niz Firpo na tej stronie, ktory ma klopoty z prostym podaniem.
22
@SelloutCrowd zero szacunku do drugiej osoby. Chcesz, to pal, ale nie truj innych dookola.
0
@sebasek99 a jak, zaloba, thoughts and prayers
0
@Jackazz no codziennie przez kilka miesiecy w sumie sie palilo, ale przestalem miesiac temu. Ta kreska jest, ale malo widoczna.
1
@Mario96w serdecznie dziekuje :)
Wlasnie zadzwonilem i przesunalem na nastepny tydzien.
0
@Suzu ok, dzieki za rade :)
0
@Suzu no wlasnie uzylem jednorazowki i pokazala mi sie bardzo jasna linia. Dokladnie minie miesiac w srode (wtedy mam test moczowy) I wlasnie nie wiem czy przesunac to na nastepny tydzien czy raczej nie.
Z gory dzieki za pomoc.
0
@Suzu w laboratorium. Sorry, nie sprecyzowalem.
0
Bral ktos kiedys test moczowy na ziolo? Minal miesiac, a na tescie pojawil sie ledwo widoczny pasek. Czytalem, ze to wciaz negatyw, ale nie wiem jak oni na to patrza. Ktos, cos?
0
@xJLx nie ma to jak pesymizm. To jest zycie pelne kolorow.
0
@Rastafarnianin poprosze I ja!