1

@Nigaki daj tacie kwasa to sam zmieni zdanie na temat religii.
U mnie w pracy jest taki wielki katolik, ktory nazwal mojego kolege heretykiem, bo powiedzial, ze wszyscy jestesmy swiatlem (czyli bogami). Sieje ferment, ze tylko jedna religia jest prawdziwa (katolicyzm) a wszystko inne to zlo. Aczkolwiek na weekend wraca do domu I tylko wodeczka sie leje. NAwet nie ma co sie wdawac w dyskusje z takimi osobami.

1

@Lola120 zdrowie i szczescie bycia z bliskimi :)

0

@Danny Gaucho koniec ery.

0

Alba dobry. Narzeka, ze podania nie dostaje, cos tam rozmawia do kogos z linii bocznej, a jak Pique mu daje dluga pilke, ten nie potrafi jej przyjac.

1

@MikeBajson a pilkarze wroca do domu z bonusem w postaci miliona :D

0

@tobiasson92 nie graja wielkiego meczu, ale to wystarczylo, by nas zdominowac.

0

@Kz1234 czyli nic nowego w wiekszosci jego spotkan xd

1

@Volk no byl wolny, pokazywal dlugi czas zeby mu podac

1

Suarez noge sobie polamal

0

Niech lepszy wygra!
Visca el Barca! Licze na ogromne widowisko.

1

Komentarz usunięty

0

Pytanko do graczy FiFA 20. W jaki najlepszy sposob zdobywac karty? Jest cos bardziej oplacalnego niz FUT Champions? Jakie macie sposoby na wzbogacenie sie?
Ogolnie to w miare dobrze mi idzie, jestem w 4 lidze, ale robi sie ciezko, jak gram z typami, ktorzy maja Messiego, Ronaldo I inne gwiazdy.

0

Rakitic musi sie jeszcze nabawic swoja zabawka, dopiero potem Valverde go sciagnie. Nie mozna rozwscieczyc malego Ivanka.

2

Ter Stegen rzadko popelnia bledy, ale jak juz popelni, to niestety.. zdarza sie najlepszym.

0

Co im tam Waldemar nagadal, ze sie obudzili?
Visca el Barca! :)

0

@NGTRX realowiec xd

0

Jak maja 45% sily, to jeszcze moga wygrac z nami haha

1

Dobra mamy bramke, to teraz mozna bronic wyniku :D

0

@MSDCbrzdyk taki chaos z naszej strony.

0

@SinMistico wole ten powtarzalny schemat w grze w Valverde, niz Firpo na tej stronie, ktory ma klopoty z prostym podaniem.

22

@SelloutCrowd zero szacunku do drugiej osoby. Chcesz, to pal, ale nie truj innych dookola.

0

@sebasek99 a jak, zaloba, thoughts and prayers

0

@Jackazz no codziennie przez kilka miesiecy w sumie sie palilo, ale przestalem miesiac temu. Ta kreska jest, ale malo widoczna.

1

@Mario96w serdecznie dziekuje :)
Wlasnie zadzwonilem i przesunalem na nastepny tydzien.

0

@Suzu ok, dzieki za rade :)

0

@Suzu no wlasnie uzylem jednorazowki i pokazala mi sie bardzo jasna linia. Dokladnie minie miesiac w srode (wtedy mam test moczowy) I wlasnie nie wiem czy przesunac to na nastepny tydzien czy raczej nie.
Z gory dzieki za pomoc.

0

@Suzu w laboratorium. Sorry, nie sprecyzowalem.

0

Bral ktos kiedys test moczowy na ziolo? Minal miesiac, a na tescie pojawil sie ledwo widoczny pasek. Czytalem, ze to wciaz negatyw, ale nie wiem jak oni na to patrza. Ktos, cos?

0

@xJLx nie ma to jak pesymizm. To jest zycie pelne kolorow.

0

@Rastafarnianin poprosze I ja!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?