DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 duzo lepiej niz w Polsce. Moze nie teraz za rudego, ale jest dobrze.
0
@piotrek1315 masz dwa routery? Co?
0
@RR bo widzimy tylko Messiego.
1
@SeeleyBooth 10 lat bedzie.
0
@SeeleyBooth @SeeleyBooth bardzo latwo. Jak chcesz, to nie masz problemu.
0
@Rewolucja123 poszedlem dzis do kumpla na Harlem. Idziemy sobie ulica I widzimy policje etc. Mowimy, ah, jakis bezdomny sie rzuca. Za chwile mam powiadomienie w telefonie, ze szukaja dwoch sprawcow ze strzelaniny, blok od nas.
1
@SeeleyBooth co smieszne (albo nie) ze jestes w okolicy, idziesz dalej, a dostajesz komunikat, ze blok dalej byla strzelanina.
0
@Danny Gaucho mam laske po operacji, liczy sie?
0
@SeeleyBooth coraz gorzej. Co dzien to ktos ginie. Masakra.
0
@Danny Gaucho ten David Luiz to parodia obroncy.
0
Widzialem wszystko. Gosc chodzil bez koszulki, a cycki..... wiekszosc dziewczyn by zazdroscila. Nie, to nie LGBTQ, normalny facet. Godzine pozniej, gosc postrzelony 5 blokow ode mnie. To jest New York :D
0
@Leooo serce, ze wygramy jakims cudem, ale rozum co innego. Hiszpania to Hiszpania. Musza wygrac I beda grali w 200%. Bedzie cholernie ciezko.
0
@Rewolucja123 nie czepiajmy sie. Nie kazdy sledzi info 24/7. Gdyby to bylo cos wielkiego, ok, ale bez przesady, lol. Teraz kazdy lajlki daje, bo oooooooo bylo 100 razy.
0
@Mns21 nie mam slow. Przeciez nawet amator trener by postawil na Dybale i wygralby wiecej. Jak ktos moze byc tak slepy? Wiadomo, malo gral, ale to wciaz 20 razy lepszy od tych niewadomych. Ja, jaki kibic, zbudowalbym lepsza druzyne lol. Gosc wpuszcza Di Maria za nazwisko. To nie fifa. Jak tacy ludzie trenuja tak wielkie instytucje..
1
@BigShaq eh, takie realowskie.
0
@snoopdegie kto wie jaka oni umowe maja lol
0
@snoopdegie tak, ale troche ciezko jak w mozgu miesza Ci Raiola, ktory jest pazerny na kase.
0
@Avada Kedavra dzieki, nie wiedzialem.
0
@snoopdegie nie dziwie mu sie w sumie. W takim wieku tak wielka decyzje podjac nie jest latwo.
3
@IAmBackCules a ja osobiscie nie znam zadnego Nowaka :p
0
@kuffs przeciez pisze, ze lepiej by poszedl do Juve :)
0
@Gaucho socios w ogole maja cos do powiedzenia? Zarzad cos sie ich slucha?
0
@Gaucho racja, kompletnie zapomnialem o Valverde. Wciaz, on nie wie jak PSG traktuje swoich zawodnikow i niektorzy chca stamtad uciekac? Jak juz cos to lepiej zeby do Juve poszedl.
0
@Gaucho hmmmmm, kasa, bycie bardziej bogatym I nic nie osiagnac w karierze, czy kasa, bycie bogatym i szansa na zostanie legenda w Barcelonie? Trudna decyzja....
0
@TKWM ogolnie to uwielbiam Rakitica i Coutinho na pomocy, bo lubie uderzac z daleka. Szczegolnie Rakitic to ma bombe w nodze. O Messim nie wspominam, bo za latwo sie nim strzela bramki.
0
@TKWM ja Suarezem i Coutinho takie bomby z dystansu strzelam, ze poezja. Suarez ma dobry strzal finezyjny.
0
@Encore link?
4
Mecz z Hiszpania bedzie bardzo emocjonujacy. Te zwyciestwo na pewno doda mam motywacji.
0
@dv7wisnia Prawda, ale nie wyjdziemy ofensywnie na maksa z taka druzyna jak Wlochy czy Hiszpania, bo nas zjedza..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika