DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Andre Gomes, to jest twoj dzien!
0
Rozumiem to i to bardzo. Po prostu zastanawiam sie jaki wplyw szybkosc Mane bedzie miala na Roberto.
0
Ciekawe jak Roberto poradzi sobie z Mane. Mam nadzieje, ze Sergi znajdzie na niego sposob.
1
Taktyczny.
0
Porownujesz Gomesa do Coutinho hahahah
0
Smiejemy sie z Realu, ale takie dolki sie zdarzaja. Bralbym w ciemno taki sezon Realu i 3 LM z rzedu w ciemno. To jest wielki klub I na pewno sie odbuduje. Cieszmy sie, ze Barca dobrze prosperuje i inwestujemy w przyszlosc.
0
Kurcze, wiem, ze to zabrzmi troche zle, ale my kalkulujemy, ze nawet rezerwowym skladem (nie mowie o Barcie B) bedzie DOBRZE jak zremisujemy z Levante, ktore walczy o utrzymanie. Wiadomo, a jednej strony oni beda grac na 200%, ale z drugiej, jestesmy Barca I nie powinnismy kalkulowac tylko walczyc o 3pkt z kazdym. Tak czy siak, dzis wazne 3pkt, zaraz Levante, a potem lecimy po final LM!
1
Juz 1 Maja, nowy film pod tytulem Barcelona - Liverpool, czyli La Rambla i rytm meczowy.
0
Zloty but wazniejszy od LM, wiadomo.
2
Po co Messi teraz?
1
Jak Messi odejdzie to potrwa kilka lat zanim Barca zaadaptuje gre bez niego...
0
Spokojnie moglibysmy prowadzic juz 2-0, gdyby nie Suarez :)
0
A moze on zaczal? Skad wiesz co on robil?:p
6
No tak... 30 minut za nami, a my juz punkty stracilismy. Eh, ta La Rambla xD
1
Coutinho w formie? Cos przeoczylem.
3
Suarez kolejny raz strzela w bramkarza I zdziwiony, ze bramkarz to wyjal xD
0
Obym sie mylil, ale mam nadzieje, ze nie bedzie takiej sytuacji, gdzie kontrolujemy mecz w 100%, a Alaves dostanie jedna akcje I strzela (bywalo juz tak).
0
Alena pieknie dzisiaj, oby tak dalej.
0
Jeden mecz 90 minut grasz?
0
Wysle mi ktos link, prosze? Ogladalem w domu na TV, ale musialem wyjsc I teraz nic nie moge znalezc.
0
Co to za mecz? Ktos w FIFE gra czy co?
0
W FIFIE by to nie przeszlo xD
0
Ja czesto cos na twarzy mam. Trenuje jiu jitsu I cos tam sie trafi tu I tam. Mam wylewke I nie zakrywan nic. Mozesz ciekawa historie powiedziec :p
0
Nie moglem obejrzec meczu, bez smieszkow, jak gral Boateng? Czytam, ze tragicznie, ale? Po prostu drewno czy jak?
0
Dla nich remis z Barca bardziej prestizowy niz zostanie w lidze xD
0
Manu walczy o lige mistrzow w nastepnym sezonie, wiec w sumie rozumiem.
0
A ja sie ciesze, ze wygralismy I nie stracilismy gola.
0
Kolega nizej pytal o mandacie za jechanie pod prad. Raz jechalem z pracy z dziewczyna okolo 2 w nocy i wpakowalem sie w taka sytuacje. Bylem tak zmeczony, ze nawet nie zauwazylem tylko pojechalem w pierwsza lewa (dwa pasy), a droga byla malo oswietlona, wiec nie widzialem, ze nastepne pasy sa obok blisko. Jechalem sobie (bylo pusto) az tu nagle widze samochody jadace na mnie. Od razu panika, ale mrygalem swiatlami jak cofalem, wszyscy sie zatrzymali I bylo git. Dobrze ze policji nie bylo, lol.
0
Ktos chce pograc w fife 19 vs na ps4?
0
Nie.