1

Co ty mozna powiedziec, to jest Messi.

0

Lol 12 min I od razu srednio. Wiadomo jak Barca zaczyna, a jak konczy za Waldka :)

0

Cos tam biega i strzela

1

Ta, Messi do zmiany xD

2

Swietna gra. Przeszedlem pierwsze dwie czesci, ktore uwazam za majstersztyk. Wlasnie ogrywam najnowsza czesc, Metro: Exodus. Troszke nie dorownuje klimatem poprzednich czesci, ale wciaz fajnie sie gra.

0

Zawsze jak Messi podchodzi do karnego to zaczynaja sie u mnie nerwy :D

17

#valverdeout

1

Ja dla Realu nigdy bym treningu nie opuscil, ale dla Barcy kilka razy juz robilem tak.

1

Okay, Messi wsciekly na Ramosa, bedzie sie dzialo.

0

Poprawia fryzurke hehe

11

Vinicjusz strzal zycia, malo Ter Stegena nie zabil xD

1

Suarez pyta o wolnego, dostaje go i ma pretensje lol

0

Panowie i panie, ogladamy, a nie sie spinamy. Bedzie dobrze!

3

Pamietam czasy jak Busi potrafil przytrzymac pilke I motac zawodnikow na lewo I prawo... a teraz? Hmmm...

3

Typowa La Rambla xD Znany wynik, zmiany i wyrzucenie trenera jeszcze przed meczem.

0

Lewy strzela na 3-1 :)

7

No I fajnie. Ilez to mozna grac zawodnikami, ktorzy juz mysla o powieszeniu butow. Pamietam jak kiedys milo ogladalo sie Milan. Zycze im powrotu z Piatkiem na czele.

0

Ooooooo, nie wiedzialem. Po co odpisujesz jak NIE masz nic madrego do dodania?

0

Gdzie go znalezc?

1

Sane ale brama!!!!

0

Tak.

3

Jak ogladam Atletico Madrid to mi sie Turan przypomina.

2

Jaka wieze?
Musialem :p

1

Tak czy siak, Lyon gral w 12. Ich kibice dali rade.

1

Jezu, Suarez zle przyjmuje pilke i pretensje do Messiego! Co to za typ sie zrobil:/

2

Mial pretensje, ze bramkarz przy nim stal.

3

Suarez nawet jak sam straci pilke to macha rekoma I ma pretensje do innych xD

1

Prawdziwy kibic....

0

Lyon juz robi bledy. Trzeba wygrac dzis jak najwyzej.

11

Suarez konczyl akcje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?