DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co ty mozna powiedziec, to jest Messi.
0
Lol 12 min I od razu srednio. Wiadomo jak Barca zaczyna, a jak konczy za Waldka :)
0
Cos tam biega i strzela
1
Ta, Messi do zmiany xD
2
Swietna gra. Przeszedlem pierwsze dwie czesci, ktore uwazam za majstersztyk. Wlasnie ogrywam najnowsza czesc, Metro: Exodus. Troszke nie dorownuje klimatem poprzednich czesci, ale wciaz fajnie sie gra.
0
Zawsze jak Messi podchodzi do karnego to zaczynaja sie u mnie nerwy :D
17
#valverdeout
1
Ja dla Realu nigdy bym treningu nie opuscil, ale dla Barcy kilka razy juz robilem tak.
1
Okay, Messi wsciekly na Ramosa, bedzie sie dzialo.
0
Poprawia fryzurke hehe
11
Vinicjusz strzal zycia, malo Ter Stegena nie zabil xD
1
Suarez pyta o wolnego, dostaje go i ma pretensje lol
0
Panowie i panie, ogladamy, a nie sie spinamy. Bedzie dobrze!
3
Pamietam czasy jak Busi potrafil przytrzymac pilke I motac zawodnikow na lewo I prawo... a teraz? Hmmm...
3
Typowa La Rambla xD Znany wynik, zmiany i wyrzucenie trenera jeszcze przed meczem.
0
Lewy strzela na 3-1 :)
7
No I fajnie. Ilez to mozna grac zawodnikami, ktorzy juz mysla o powieszeniu butow. Pamietam jak kiedys milo ogladalo sie Milan. Zycze im powrotu z Piatkiem na czele.
0
Ooooooo, nie wiedzialem. Po co odpisujesz jak NIE masz nic madrego do dodania?
0
Gdzie go znalezc?
1
Sane ale brama!!!!
0
Tak.
3
Jak ogladam Atletico Madrid to mi sie Turan przypomina.
2
Jaka wieze?
Musialem :p
1
Tak czy siak, Lyon gral w 12. Ich kibice dali rade.
1
Jezu, Suarez zle przyjmuje pilke i pretensje do Messiego! Co to za typ sie zrobil:/
2
Mial pretensje, ze bramkarz przy nim stal.
3
Suarez nawet jak sam straci pilke to macha rekoma I ma pretensje do innych xD
1
Prawdziwy kibic....
0
Lyon juz robi bledy. Trzeba wygrac dzis jak najwyzej.
11
Suarez konczyl akcje xD