13

Grupa smierci dla Polski, wszyscy skazywali nas na porazke, a tu walczymy jak rowny a rownym I jescze mozemy grupe wygrac. Jestem dumny z naszej druzyny :)

1

Wlosi zaraz spuchna :D

0

@Maciasek dzieki mordko :)

0

Czwarte zlamanie lekotki... to jest zycie. Kolejne 2 miesiace w plecy.

1

@fcbheroes jezeli on ma zarabiac tyle kasy w PSG, to wyobraz sobie potem co Raiola wymysli dla Barcy...

0

@KmN aj tam mendy, porzadni ludzie tam pracuja.

0

@norbi77 niby mowil, ze od malego w koszulce Realu spal xD

0

@vangoor slabe. Dalej archaiczny I opozniony gameplay.

0

@FC1899Barca mysle, ze po prostu chca wiecej kasy... inaczej wytlumaczyc tego sie nie da. Prestiz?

0

Slyszeliscie, ze Justin Bieber wyzwal Tom Cruise'a do walki w oktagonie, a teraz McGregor chce promowac walke? Co to sie porobilo...

0

Obrona ala Dudek jak Shevchenko strzelal

1

@Kacperfifa69 w niedziele :)

0

Pan Andrzej zawsze ma racja:)

5

@KibicFCBarcy a dziennikarze zwiazani z Barca podaja, ze wybral Katalonczykow.

0

De Ligt to Barcy!

0

@adambijax skad wiesz co on mysli? Moze zmaga sie z presja I nie wie co zrobic? Nie lubie jak kibice snuja takie insynuacje bez zadnych dowodow.

3

@Kamiloza91 bramkarz rzucil sie w zla strone

0

Czemu kibice gwizdza na van Dijka?

1

@Norkusik gosc ma 19 lat. Mysle, ze jednak bedzie smutek jak tu nie przyjdzie.

4

Liczba trolli wzrosla dramatycznie :D

0

@Roobo nie przesadzaj lol. Kazdy popelnia bledy, a ten na pewno nie umniejsza jego talentu.

0

Karny dla Anglii!!

6

De Ligt co wyjasnil Rashforda teraz! Oby przyszedl do Barcy.

4

Virgil van Dijk i Matthijs de Ligt, najlepsza para stoperow teraz?

0

Dijk jaki olbrzym lol

1

@Arkon w sumie to tylko Barce, chyba, ze sa jakies fajne mecze w LM. 

0

@SuperPatsonFCB ciezko w Polsce. W Nowym Jorku zdalem jazde w 5 minut. Nie dziwo, ze ludzie nie umieja tu jezdzic. Gratulacje :)

0

Tak na serio, widzicie Valverde na ulicy i podchodzicie do niego. O co pytacie? Bez kozakow z internetu :)

0

@Commando lepiej przezywac porazke z dziewczyna, niz samemu lol

0

@Commando nie pisze o reszcie co sie stalo xD moj glowny punkt to jest to, ze nie wazne komu kibicujemy, wazne, ze jest smiesznie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?