DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Grupa smierci dla Polski, wszyscy skazywali nas na porazke, a tu walczymy jak rowny a rownym I jescze mozemy grupe wygrac. Jestem dumny z naszej druzyny :)
1
Wlosi zaraz spuchna :D
0
@Maciasek dzieki mordko :)
0
Czwarte zlamanie lekotki... to jest zycie. Kolejne 2 miesiace w plecy.
1
@fcbheroes jezeli on ma zarabiac tyle kasy w PSG, to wyobraz sobie potem co Raiola wymysli dla Barcy...
0
@KmN aj tam mendy, porzadni ludzie tam pracuja.
0
@norbi77 niby mowil, ze od malego w koszulce Realu spal xD
0
@vangoor slabe. Dalej archaiczny I opozniony gameplay.
0
@FC1899Barca mysle, ze po prostu chca wiecej kasy... inaczej wytlumaczyc tego sie nie da. Prestiz?
0
Slyszeliscie, ze Justin Bieber wyzwal Tom Cruise'a do walki w oktagonie, a teraz McGregor chce promowac walke? Co to sie porobilo...
0
Obrona ala Dudek jak Shevchenko strzelal
1
@Kacperfifa69 w niedziele :)
0
Pan Andrzej zawsze ma racja:)
5
@KibicFCBarcy a dziennikarze zwiazani z Barca podaja, ze wybral Katalonczykow.
0
De Ligt to Barcy!
0
@adambijax skad wiesz co on mysli? Moze zmaga sie z presja I nie wie co zrobic? Nie lubie jak kibice snuja takie insynuacje bez zadnych dowodow.
3
@Kamiloza91 bramkarz rzucil sie w zla strone
0
Czemu kibice gwizdza na van Dijka?
1
@Norkusik gosc ma 19 lat. Mysle, ze jednak bedzie smutek jak tu nie przyjdzie.
4
Liczba trolli wzrosla dramatycznie :D
0
@Roobo nie przesadzaj lol. Kazdy popelnia bledy, a ten na pewno nie umniejsza jego talentu.
0
Karny dla Anglii!!
6
De Ligt co wyjasnil Rashforda teraz! Oby przyszedl do Barcy.
4
Virgil van Dijk i Matthijs de Ligt, najlepsza para stoperow teraz?
0
Dijk jaki olbrzym lol
1
@Arkon w sumie to tylko Barce, chyba, ze sa jakies fajne mecze w LM.
0
@SuperPatsonFCB ciezko w Polsce. W Nowym Jorku zdalem jazde w 5 minut. Nie dziwo, ze ludzie nie umieja tu jezdzic. Gratulacje :)
0
Tak na serio, widzicie Valverde na ulicy i podchodzicie do niego. O co pytacie? Bez kozakow z internetu :)
0
@Commando lepiej przezywac porazke z dziewczyna, niz samemu lol
0
@Commando nie pisze o reszcie co sie stalo xD moj glowny punkt to jest to, ze nie wazne komu kibicujemy, wazne, ze jest smiesznie :D